'Gent heeft oude bekende in vizier als opvolger Thorup'

door
'Gent heeft oude bekende in vizier als opvolger Thorup'

AA Gent vatte het nieuwe seizoen aan met enorme ambities en stak niet weg dat het vol voor de landstitel wou gaan. Maar de eerste twee speeldagen draaiden uit op een groot fiasco. Na de nederlaag tijdens de openingsspeeldag op STVV, werd zaterdag ook in eigen huis van KV Kortrijk verloren.


En die dramatische competitiestart blijft niet zonder gevolgen in de Ghelamco Arena. Bij Het Laatste Nieuws is men er zelfs zeker van: coach Jess Thorup moet de zwakke prestaties bekopen met zijn ontslag. De krant stelt dat de trainer allicht maandag nog zijn C4 zal ontvangen. Vooral het feit dat hij ondanks de nodige versterkingen (nog) geen oplossing vond voor het wegvallen van het Jonathan David, zou zijn lot hebben bezegeld.

UPDATE 07u04
Thorup zou dus snel moeten vertrekken in Gent, het bestuur zou zelfs al een mogelijke opvolger in het vizier hebben. Volgens opnieuw Het Laatste Nieuws zou de naam van Laszlo Bölöni immers op tafel liggen. Die mocht na drie mooie seizoenen vertrekken bij Antwerp omdat de club daar een nieuwe weg wou inslaan. Maar de Roemeen is als geen ander in staat om op korte termijn een stevige organisatie neer te zetten en resultaat te boeken.

Vooral dat laatste is momenteel belangrijk in Gent, de manier waarop is voor een tijdje ondergeschikt. Bovendien werd Bölöni er in het verleden wel al vaker genoemd. Pittig detail: indien de keuze effectief op de Roemeen valt en de onderhandelingen schieten goed op, dan maakt hij komend weekend zijn debuut tegen ... Antwerp.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Bölöni is de ideale man om Thorup op te volgen ...

Meest recent

Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

13
13
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

88
88
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

41
41
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

54
54
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

202
202
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

106
106
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

210
210
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

105
105
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

151
151
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

250
250
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

390
390
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

90
90
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

369
369
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

297
297
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

48
48
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

623
623
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

191
191
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

198
198
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

64
64
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

81
81
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

199
199
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

196
196
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

100
100
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

252
252

Meer sportnieuws