'Gent heeft oude bekende in vizier als opvolger Thorup'

1946 stemmen
'Gent heeft oude bekende in vizier als opvolger Thorup'

AA Gent vatte het nieuwe seizoen aan met enorme ambities en stak niet weg dat het vol voor de landstitel wou gaan. Maar de eerste twee speeldagen draaiden uit op een groot fiasco. Na de nederlaag tijdens de openingsspeeldag op STVV, werd zaterdag ook in eigen huis van KV Kortrijk verloren.


En die dramatische competitiestart blijft niet zonder gevolgen in de Ghelamco Arena. Bij Het Laatste Nieuws is men er zelfs zeker van: coach Jess Thorup moet de zwakke prestaties bekopen met zijn ontslag. De krant stelt dat de trainer allicht maandag nog zijn C4 zal ontvangen. Vooral het feit dat hij ondanks de nodige versterkingen (nog) geen oplossing vond voor het wegvallen van het Jonathan David, zou zijn lot hebben bezegeld.

UPDATE 07u04
Thorup zou dus snel moeten vertrekken in Gent, het bestuur zou zelfs al een mogelijke opvolger in het vizier hebben. Volgens opnieuw Het Laatste Nieuws zou de naam van Laszlo Bölöni immers op tafel liggen. Die mocht na drie mooie seizoenen vertrekken bij Antwerp omdat de club daar een nieuwe weg wou inslaan. Maar de Roemeen is als geen ander in staat om op korte termijn een stevige organisatie neer te zetten en resultaat te boeken.

Vooral dat laatste is momenteel belangrijk in Gent, de manier waarop is voor een tijdje ondergeschikt. Bovendien werd Bölöni er in het verleden wel al vaker genoemd. Pittig detail: indien de keuze effectief op de Roemeen valt en de onderhandelingen schieten goed op, dan maakt hij komend weekend zijn debuut tegen ... Antwerp.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

🚀

Bölöni is de ideale man om Thorup op te volgen ...

Meest recent

'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

58
58
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

25
25
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

23
23
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

65
65
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

78
78
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

66
66
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

36
36
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

147
147
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

56
56
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

251
251
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

107
107
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

233
233
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

36
36
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

310
310
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

191
191
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

946
946
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1213
1213
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

410
410
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

194
194
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

64
64
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

169
169

Meer sportnieuws