Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

103
Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

Na een zeer matige pot voetbal heeft Charleroi andermaal in 'Mazzu time' de beslissing geforceerd. De wedstrijd tegen KV Oostende leek gedoemd om op een scoreloos gelijkspel te eindigen maar in het slotkwartier viel het dubbeltje toch nog richting de kant van de Karolo's. Die komen zo voorlopig alleen aan de leiding.

Charleroi was vorig seizoen één van de revelaties van de competitie, al zijn de Karolo's de laatste jaren vooral een vaste waarde geworden aan de top van het klassement. Ook in deze jaargang van de Jupiler Pro League schoot Charleroi prima uit de startblokken. Op de eerste speeldag werd landskampioen Club Brugge geklopt in eigen huis. Belhocine koos logischerwijs voor dezelfde elf namen. KVO verging het minder goed afgelopen maandag, in eigen huis ging het pijnlijk onderuit tegen promovendus Beerschot. Boonen kwam bij de kustploeg in de ploeg in de plek van Kvasina.
Kustploeg toont zich meteen, Charleroi komt pas in slotkwartier beter in de wedstrijd
KV Oostende was verrassend de betere ploeg in de openingsfase. Via Boonen en Hjulsager kwam het twee maal dicht bij een voorsprong maar het vizier van de bezoekers was voorlopig nog niet goed afgesteld. Charleroi toonde zo goed als niets in het eerste halfuur en kreeg pas een eerste kans op tien minuten van de pauze, Fall kreeg de bal echter niet voorbij doelman Hubert. De thuisploeg was nadien toch iets beter bij de les en Morioka knalde de volgende mogelijkheid hoog in de (lege) tribunes. Na een al bij al teleurstellende eerste helft stond het bij de rust nog 0-0.

KVO doet het voorlopig prima en kreeg zelfs de beste kansen in de eerste periode.
Iraanse connectie doet het voor Charleroi
Charleroi kwam wat scherper uit de kleedkamer maar verder dan enkele gevaarlijke voorzetten kwam het voorlopig niet. Ook Oostende slaagde er in de openingsminuten niet in om gevaar te creëren. Het eerste wapenfeit van de tweede helft was een afstandsschot van Gholizadeh dat hoog over vloog. Beide teams bleven volledig onmondig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek lange tijd op een 0-0 af te stevenen maar eens te meer ontbonden de Karolo's in de slotfase toch nog hun duivels. De Iraniërs Gholizadeh en Rezaei combineerden knap en die laatste trof met een overhoeks schot raak op een kwartier van het einde: 1-0. Een reactie van KVO bleef nadien uit en zo pakt Charleroi de leiding in de Jupiler Pro League. KVO begint opnieuw slecht en staat helemaal onderaan.
Scoreverloop:
1-0 (76') Rezaei

LEES OOK: Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Terechte zege?

Meest recent

'Thorup grijpt in: eerste slachtoffer bij KRC Genk'

Een week na het gelijkspel in Anderlecht staat er KRC Genk zondag alweer een topper te wachten, want ...

85
85
Verhaeghe dropt bom: opvolger bij Club Brugge al bekend?

Daags voor de start van een nieuwe campagne in de Champions League liet Bart Verhaeghe zijn licht ...

275
275
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

168
168
Gouden transferzet Genk: analisten halen loftrompet boven

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

166
166
Titel nu al utopie? Drie échte concurrenten voor Anderlecht

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

238
238
Villa-coach Emery fileert Club: straffe Vanaken-uitspraak

Club Brugge opent dinsdagavond zijn campagne in de Champions League met een thuiswedstrijd. Aston ...

522
522
Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

75
75
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

267
267
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

558
558
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

185
185
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

462
462
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

121
121
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

423
423
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

352
352
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

91
91
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

424
424
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

389
389
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

531
531
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

99
99
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

289
289
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

358
358
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

249
249
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

172
172
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

230
230
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

216
216

Meer sportnieuws