Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

103
Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

Na een zeer matige pot voetbal heeft Charleroi andermaal in 'Mazzu time' de beslissing geforceerd. De wedstrijd tegen KV Oostende leek gedoemd om op een scoreloos gelijkspel te eindigen maar in het slotkwartier viel het dubbeltje toch nog richting de kant van de Karolo's. Die komen zo voorlopig alleen aan de leiding.

Charleroi was vorig seizoen één van de revelaties van de competitie, al zijn de Karolo's de laatste jaren vooral een vaste waarde geworden aan de top van het klassement. Ook in deze jaargang van de Jupiler Pro League schoot Charleroi prima uit de startblokken. Op de eerste speeldag werd landskampioen Club Brugge geklopt in eigen huis. Belhocine koos logischerwijs voor dezelfde elf namen. KVO verging het minder goed afgelopen maandag, in eigen huis ging het pijnlijk onderuit tegen promovendus Beerschot. Boonen kwam bij de kustploeg in de ploeg in de plek van Kvasina.
Kustploeg toont zich meteen, Charleroi komt pas in slotkwartier beter in de wedstrijd
KV Oostende was verrassend de betere ploeg in de openingsfase. Via Boonen en Hjulsager kwam het twee maal dicht bij een voorsprong maar het vizier van de bezoekers was voorlopig nog niet goed afgesteld. Charleroi toonde zo goed als niets in het eerste halfuur en kreeg pas een eerste kans op tien minuten van de pauze, Fall kreeg de bal echter niet voorbij doelman Hubert. De thuisploeg was nadien toch iets beter bij de les en Morioka knalde de volgende mogelijkheid hoog in de (lege) tribunes. Na een al bij al teleurstellende eerste helft stond het bij de rust nog 0-0.

KVO doet het voorlopig prima en kreeg zelfs de beste kansen in de eerste periode.
Iraanse connectie doet het voor Charleroi
Charleroi kwam wat scherper uit de kleedkamer maar verder dan enkele gevaarlijke voorzetten kwam het voorlopig niet. Ook Oostende slaagde er in de openingsminuten niet in om gevaar te creëren. Het eerste wapenfeit van de tweede helft was een afstandsschot van Gholizadeh dat hoog over vloog. Beide teams bleven volledig onmondig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek lange tijd op een 0-0 af te stevenen maar eens te meer ontbonden de Karolo's in de slotfase toch nog hun duivels. De Iraniërs Gholizadeh en Rezaei combineerden knap en die laatste trof met een overhoeks schot raak op een kwartier van het einde: 1-0. Een reactie van KVO bleef nadien uit en zo pakt Charleroi de leiding in de Jupiler Pro League. KVO begint opnieuw slecht en staat helemaal onderaan.
Scoreverloop:
1-0 (76') Rezaei

LEES OOK: Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Terechte zege?

Meest recent

Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

29
29
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

54
54
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

23
23
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

115
115
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

64
64
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

155
155
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

136
136
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

207
207
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

57
57
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

54
54
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

377
377
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

34
34
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

79
79
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

49
49
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

158
158
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

70
70
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

83
83
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

83
83
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

88
88
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

62
62
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

182
182
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

352
352
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

123
123
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

370
370

Meer sportnieuws