Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

103
Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

Na een zeer matige pot voetbal heeft Charleroi andermaal in 'Mazzu time' de beslissing geforceerd. De wedstrijd tegen KV Oostende leek gedoemd om op een scoreloos gelijkspel te eindigen maar in het slotkwartier viel het dubbeltje toch nog richting de kant van de Karolo's. Die komen zo voorlopig alleen aan de leiding.

Charleroi was vorig seizoen één van de revelaties van de competitie, al zijn de Karolo's de laatste jaren vooral een vaste waarde geworden aan de top van het klassement. Ook in deze jaargang van de Jupiler Pro League schoot Charleroi prima uit de startblokken. Op de eerste speeldag werd landskampioen Club Brugge geklopt in eigen huis. Belhocine koos logischerwijs voor dezelfde elf namen. KVO verging het minder goed afgelopen maandag, in eigen huis ging het pijnlijk onderuit tegen promovendus Beerschot. Boonen kwam bij de kustploeg in de ploeg in de plek van Kvasina.
Kustploeg toont zich meteen, Charleroi komt pas in slotkwartier beter in de wedstrijd
KV Oostende was verrassend de betere ploeg in de openingsfase. Via Boonen en Hjulsager kwam het twee maal dicht bij een voorsprong maar het vizier van de bezoekers was voorlopig nog niet goed afgesteld. Charleroi toonde zo goed als niets in het eerste halfuur en kreeg pas een eerste kans op tien minuten van de pauze, Fall kreeg de bal echter niet voorbij doelman Hubert. De thuisploeg was nadien toch iets beter bij de les en Morioka knalde de volgende mogelijkheid hoog in de (lege) tribunes. Na een al bij al teleurstellende eerste helft stond het bij de rust nog 0-0.

KVO doet het voorlopig prima en kreeg zelfs de beste kansen in de eerste periode.
Iraanse connectie doet het voor Charleroi
Charleroi kwam wat scherper uit de kleedkamer maar verder dan enkele gevaarlijke voorzetten kwam het voorlopig niet. Ook Oostende slaagde er in de openingsminuten niet in om gevaar te creëren. Het eerste wapenfeit van de tweede helft was een afstandsschot van Gholizadeh dat hoog over vloog. Beide teams bleven volledig onmondig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek lange tijd op een 0-0 af te stevenen maar eens te meer ontbonden de Karolo's in de slotfase toch nog hun duivels. De Iraniërs Gholizadeh en Rezaei combineerden knap en die laatste trof met een overhoeks schot raak op een kwartier van het einde: 1-0. Een reactie van KVO bleef nadien uit en zo pakt Charleroi de leiding in de Jupiler Pro League. KVO begint opnieuw slecht en staat helemaal onderaan.
Scoreverloop:
1-0 (76') Rezaei

LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Terechte zege?

Meest recent

KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

1
1
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

22
22
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

306
306
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

219
219
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

51
51
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

221
221
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

174
174
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

1268
1268
Hommeles bij KVM: "Hij wordt ongetwijfeld op matje geroepen"

KV Mechelen ging tijdens de eerste speeldag van de Jupiler Pro League vrij kansloos onderuit op AA ...

178
178
'Nieuwe details El Ouahdi-deal; vraagprijs Genk gelekt'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

308
308
'Manchester City pakt uit: transfer van 100 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola-tijdperk. En in navolging van de ...

166
166
'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Yari Verschaeren zit sinds het aflopen van zijn contract bij RSC Anderlecht nog steeds zonder club. ...

583
583
'Lukaku niet naar Anderlecht: exacte reden bekend'

Heel even leek het nu al zover, maar Romelu Lukaku besloot zijn grote comeback bij RSC Anderlecht ...

634
634
De Mil houdt adem in: rampscenario voor AA Gent?

In de derde voorronde van de Conference League verdedigt AA Gent donderdag een 1-0 voorsprong tegen ...

264
264
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

358
358
'Grote kuis in Genk: 8 (!) vertrekkers in de maak'

Ondanks de recordtransfers van Rafiu Durosinmi en Konstantinos Karetsas heeft KRC Genk, waar voorts ...

1612
1612
'Siquet wil weg: Club Brugge neemt standpunt in'

Club Brugge wil de komende weken geen sterkhouders meer zien vertrekken, al lijkt dat toch ...

607
607
KRC Genk in diepe rouw: uniek gebaar raakt tot tranen toe

Michiel Vandeweert, content creator en één van de bekendste mensen van ons land die ...

482
482
UEFA grijpt zwaar in bij VAR-regels: veranderingen nakend

De VAR blijft de gemoederen bezighouden. Sinds de invoering van de videoref is er veel discussie ...

199
199
Fabrizio Romano dropt plots bommetje in transferwereld

Fabrizio Romano is de grootste transferexpert in de voetbalwereld. Een transfer is pas in kannen en ...

103
103
Scheidsrechters JPL én CPL bekendgemaakt

De eerste speeldag voor de Jupiler Pro League is achter de rug en de volgende klopt alweer op de ...

47
47
Pacho komt met emotionele onthulling over Antwerp-periode

Willian Pacho brak op het hoogste niveau door bij Royal Antwerp FC waarna hij een transfer naar ...

556
556
Turkse journalist gearresteerd na ‘misleidend transfergerucht’

Ophef in Turkije: een journalist is gearresteerd nadat die een gerucht de wereld instuurde. Jamal ...

65
65
STVV komt met update over vernieuwing stadion

Sint-Truiden VV speelt dit seizoen Europees voetbal na een topseizoen in de Jupiler Pro League. De ...

149
149
‘Westerlo op een zucht van nieuwe toptransfer’

Westerlo is nog niet klaar op de zomermercato. De Kemphanen zoeken nog versterkingen en er is alvast ...

87
87

Meer sportnieuws