Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

door
Charleroi pakt de leiding na zege in slotfase tegen KVO

Na een zeer matige pot voetbal heeft Charleroi andermaal in 'Mazzu time' de beslissing geforceerd. De wedstrijd tegen KV Oostende leek gedoemd om op een scoreloos gelijkspel te eindigen maar in het slotkwartier viel het dubbeltje toch nog richting de kant van de Karolo's. Die komen zo voorlopig alleen aan de leiding.

Charleroi was vorig seizoen één van de revelaties van de competitie, al zijn de Karolo's de laatste jaren vooral een vaste waarde geworden aan de top van het klassement. Ook in deze jaargang van de Jupiler Pro League schoot Charleroi prima uit de startblokken. Op de eerste speeldag werd landskampioen Club Brugge geklopt in eigen huis. Belhocine koos logischerwijs voor dezelfde elf namen. KVO verging het minder goed afgelopen maandag, in eigen huis ging het pijnlijk onderuit tegen promovendus Beerschot. Boonen kwam bij de kustploeg in de ploeg in de plek van Kvasina.
Kustploeg toont zich meteen, Charleroi komt pas in slotkwartier beter in de wedstrijd
KV Oostende was verrassend de betere ploeg in de openingsfase. Via Boonen en Hjulsager kwam het twee maal dicht bij een voorsprong maar het vizier van de bezoekers was voorlopig nog niet goed afgesteld. Charleroi toonde zo goed als niets in het eerste halfuur en kreeg pas een eerste kans op tien minuten van de pauze, Fall kreeg de bal echter niet voorbij doelman Hubert. De thuisploeg was nadien toch iets beter bij de les en Morioka knalde de volgende mogelijkheid hoog in de (lege) tribunes. Na een al bij al teleurstellende eerste helft stond het bij de rust nog 0-0.

KVO doet het voorlopig prima en kreeg zelfs de beste kansen in de eerste periode.
Iraanse connectie doet het voor Charleroi
Charleroi kwam wat scherper uit de kleedkamer maar verder dan enkele gevaarlijke voorzetten kwam het voorlopig niet. Ook Oostende slaagde er in de openingsminuten niet in om gevaar te creëren. Het eerste wapenfeit van de tweede helft was een afstandsschot van Gholizadeh dat hoog over vloog. Beide teams bleven volledig onmondig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek lange tijd op een 0-0 af te stevenen maar eens te meer ontbonden de Karolo's in de slotfase toch nog hun duivels. De Iraniërs Gholizadeh en Rezaei combineerden knap en die laatste trof met een overhoeks schot raak op een kwartier van het einde: 1-0. Een reactie van KVO bleef nadien uit en zo pakt Charleroi de leiding in de Jupiler Pro League. KVO begint opnieuw slecht en staat helemaal onderaan.
Scoreverloop:
1-0 (76') Rezaei

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Terechte zege?

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

11
11
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

70
70
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

141
141
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

63
63
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

109
109
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

120
120
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

158
158
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

88
88
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

303
303
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

137
137
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

127
127
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

137
137
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

240
240
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

363
363
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

213
213
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

173
173
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

411
411
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

770
770
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85

Meer sportnieuws