Brys vreest voor drietal bij 'favoriet' Genk

370 stemmen
Brys vreest voor drietal bij 'favoriet' Genk

OH Leuven slaagde er niet in om te winnen tijdens zijn comeback in de Jupiler Pro League en bleef thuis steken op een puntendeling tegen KAS Eupen. Zaterdag staat de promovendus voor een nog zwaardere uitdaging. Zo moeten de Vlaams-Brabanders op bezoek bij KRC Genk.


OHL hoopt om in de Luminus Arena te kunnen stunten, maar dat gaat allesbehalve gemakkelijk worden. Dat beseft coach Marc Brys maar al te goed. "Het wordt niet evident om een goed resultaat te behalen, maar wij vatten elke wedstrijd aan met de intentie om ze te winnen. Dat zal zaterdag niet anders zijn. We zullen met ons hart spelen en onze huid duur verkopen. Maar het mag duidelijk zijn dat Genk favoriet is", klinkt het op de clubwebstek.

Racing opende het seizoen met een zege tegen Zulte Waregem dankzij doelpunten van Cyriel Desses en Paul Onuachu. Brys is dan ook op zijn hoede voor het spitsenduo. "Mijn collega bij Genk beschikt over een heel goeie kern met kwaliteitsvolle en talentrijke spelers met specifieke kwaliteiten. Ik denk dan bijvoorbeeld aan Dessers, met wie ik nog heb gepraat toen ik coachte bij Beerschot. Maar ook iemand als Onuachu. Die viel vorig weekend in tegen Zulte Waregem en deed in zijn eentje de wedstrijd kantelen. Je hebt ook nog Ito met zijn rushes. Jongens genoeg bij Genk om in het oog te houden."

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Wie zal volgens u het meest scoren dit seizoen?

Meest recent

'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

167
167
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

115
115
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

211
211
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

118
118
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

34
34
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

106
106
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

63
63
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

120
120
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

83
83
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

33
33
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

58
58
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

89
89
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

69
69
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

304
304
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1000
1000
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

228
228
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

230
230
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

119
119
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

317
317
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

117
117
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

616
616
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

664
664
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

456
456

Meer sportnieuws