TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft nadrukkelijk gelinkt worden aan de komst van Junior Edmilson. Volgens RTBF is zijn overgang zelfs bijna rond en zou het gaan om een huurbeurt met een stevige aankoopoptie. Bij La Dernière Heure nuanceert men dan weer door te stellen dat er nog geen akkoord is met Al-Duhail en dat de Qatari niet bepaald meewerken. In ieder geval is duidelijk dat de landskampioen niet zomaar opgeeft voor deze spectaculaire transfer.

RSC Anderlecht kan opnieuw twee spelers van de hand doen. Volgens Omroep West is het inderdaad zo dat ADO Den Haag interesse vertoont in Luka Adzic. Daarnaast zou de club nog een overbodige pion bij Anderlecht kunnen wegplukken. Zo zou het ook wel wat zien in Mohammed Dauda. Ook de aanvaller mag beschikken bij Paars-Wit. Vorig seizoen werd hij al eens uitgeleend aan het Deense Esbjerg.

Mergim Vojvoda zou volgens La Dernière Heure in de Serie A aan de slag kunnen gaan. De rechtsachter van Standard heeft zelfs al een persoonlijk akkoord met Atalanta, maar die hebben wel nog geen officieel contact opgenomen met de Rouches. Atalanta zou initieel 4 miljoen euro willen neertellen voor de Kosovaar. Standard zou echter 6 miljoen euro verlangen, aangezien ze ook nog 20 procent op de meerwaarde van de transfer moeten afstaan aan Moeskroen.

KRC Genk bracht in het verleden al enkele grote talenten voort en blijft verder inzetten op de jeugd. Vrijdag legden de Limburgers alvast twee veelbelovende spelers (langer) vast. Op de clubwebsite valt te lezen dat jongelingen András Nemeth en Mika Godts een contract voor drie seizoenen ondertekend hebben. Die laatste werd overgenomen van de jeugdopleiding bij Anderlecht.

BUITENLAND
Na de historische afslachting tegen Bayern München, zal een aardschok volgen bij FC Barcelona. Coach Quique Setién moet allicht plaatsruimen, Mauricio Pochetinno wordt getipt als zijn opvolger. Preses Josep Maria Bartomeu zou eveneens moeten beschikken. Maar ook over een vertrek van Lionel Messi wordt opnieuw gespeculeerd. Zo wijst men bij The Sun weer naar Inter Milaan. Ex-voorzitter Massimo Moratti benadrukt alvast dat de Chinese eigenaars voldoende middelen hebben om zijn komst naar Italië te bekostigen. Elders vallen dan weer de namen van Manchester City en Paris Saint-Germain.

Na het aflopen van zijn contract bij Tottenham wachtte Jan Vertonghen even zijn opties af, maar nu heeft de recordinternational de knoop toch doorgehakt. De komende seizoenen gaat hij immers bij Benfica aan de slag, waar een contract voor drie seizoenen klaarligt. Vrijdagavond werd de verdediger officieel voorgesteld in het Estadio Da Luz. De club stelde daarnaast ook de Duitser Luca Waldschmidt en de Braziliaan Everton voor. Ook Edinson Cavani wordt nog genoemd als mogelijke aanwinst.

Cristiano Ronaldo werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus. De Spaanse sportkrant AS schrijft dat echter de 'inner circle' van Ronaldo de berichtgeving nadrukkelijk ontkent. De 33-jarige steraanvaller ligt nog tot medio 2022 vast bij Juventus en naar verluidt vastberaden om in Turijn voor de zesde keer in zijn carrière de Champions League te winnen.

LEES OOK: ’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Denkt u dat Messi zijn carrière zal afsluiten bij Barcelona?

Meest recent

Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

26
26
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

98
98
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

17
17
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

71
71
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

76
76
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

129
129
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

141
141
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

50
50
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

158
158
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

121
121
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

297
297
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

699
699
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

72
72
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

84
84
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

146
146
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

102
102
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

357
357
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

249
249
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

121
121
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

206
206
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

175
175
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

126
126
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

98
98

Meer sportnieuws