TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

1754 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft nadrukkelijk gelinkt worden aan de komst van Junior Edmilson. Volgens RTBF is zijn overgang zelfs bijna rond en zou het gaan om een huurbeurt met een stevige aankoopoptie. Bij La Dernière Heure nuanceert men dan weer door te stellen dat er nog geen akkoord is met Al-Duhail en dat de Qatari niet bepaald meewerken. In ieder geval is duidelijk dat de landskampioen niet zomaar opgeeft voor deze spectaculaire transfer.

RSC Anderlecht kan opnieuw twee spelers van de hand doen. Volgens Omroep West is het inderdaad zo dat ADO Den Haag interesse vertoont in Luka Adzic. Daarnaast zou de club nog een overbodige pion bij Anderlecht kunnen wegplukken. Zo zou het ook wel wat zien in Mohammed Dauda. Ook de aanvaller mag beschikken bij Paars-Wit. Vorig seizoen werd hij al eens uitgeleend aan het Deense Esbjerg.

Mergim Vojvoda zou volgens La Dernière Heure in de Serie A aan de slag kunnen gaan. De rechtsachter van Standard heeft zelfs al een persoonlijk akkoord met Atalanta, maar die hebben wel nog geen officieel contact opgenomen met de Rouches. Atalanta zou initieel 4 miljoen euro willen neertellen voor de Kosovaar. Standard zou echter 6 miljoen euro verlangen, aangezien ze ook nog 20 procent op de meerwaarde van de transfer moeten afstaan aan Moeskroen.

KRC Genk bracht in het verleden al enkele grote talenten voort en blijft verder inzetten op de jeugd. Vrijdag legden de Limburgers alvast twee veelbelovende spelers (langer) vast. Op de clubwebsite valt te lezen dat jongelingen András Nemeth en Mika Godts een contract voor drie seizoenen ondertekend hebben. Die laatste werd overgenomen van de jeugdopleiding bij Anderlecht.

BUITENLAND
Na de historische afslachting tegen Bayern München, zal een aardschok volgen bij FC Barcelona. Coach Quique Setién moet allicht plaatsruimen, Mauricio Pochetinno wordt getipt als zijn opvolger. Preses Josep Maria Bartomeu zou eveneens moeten beschikken. Maar ook over een vertrek van Lionel Messi wordt opnieuw gespeculeerd. Zo wijst men bij The Sun weer naar Inter Milaan. Ex-voorzitter Massimo Moratti benadrukt alvast dat de Chinese eigenaars voldoende middelen hebben om zijn komst naar Italië te bekostigen. Elders vallen dan weer de namen van Manchester City en Paris Saint-Germain.

Na het aflopen van zijn contract bij Tottenham wachtte Jan Vertonghen even zijn opties af, maar nu heeft de recordinternational de knoop toch doorgehakt. De komende seizoenen gaat hij immers bij Benfica aan de slag, waar een contract voor drie seizoenen klaarligt. Vrijdagavond werd de verdediger officieel voorgesteld in het Estadio Da Luz. De club stelde daarnaast ook de Duitser Luca Waldschmidt en de Braziliaan Everton voor. Ook Edinson Cavani wordt nog genoemd als mogelijke aanwinst.

Cristiano Ronaldo werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus. De Spaanse sportkrant AS schrijft dat echter de 'inner circle' van Ronaldo de berichtgeving nadrukkelijk ontkent. De 33-jarige steraanvaller ligt nog tot medio 2022 vast bij Juventus en naar verluidt vastberaden om in Turijn voor de zesde keer in zijn carrière de Champions League te winnen.

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Denkt u dat Messi zijn carrière zal afsluiten bij Barcelona?

Meest recent

"Toekomst Taravel hangt af van deze ene wedstrijd"

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

7
7
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

44
44
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

8
8
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

61
61
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

84
84
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

54
54
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

167
167
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

381
381
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

390
390
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

305
305
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

249
249
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

79
79
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

242
242
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

220
220
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

43
43
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

133
133
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

340
340
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

172
172
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

379
379
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

113
113
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

551
551
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

552
552
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

352
352
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

101
101
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

191
191

Meer sportnieuws