TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil spectaculaire transfer, aardschok bij Barça'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft nadrukkelijk gelinkt worden aan de komst van Junior Edmilson. Volgens RTBF is zijn overgang zelfs bijna rond en zou het gaan om een huurbeurt met een stevige aankoopoptie. Bij La Dernière Heure nuanceert men dan weer door te stellen dat er nog geen akkoord is met Al-Duhail en dat de Qatari niet bepaald meewerken. In ieder geval is duidelijk dat de landskampioen niet zomaar opgeeft voor deze spectaculaire transfer.

RSC Anderlecht kan opnieuw twee spelers van de hand doen. Volgens Omroep West is het inderdaad zo dat ADO Den Haag interesse vertoont in Luka Adzic. Daarnaast zou de club nog een overbodige pion bij Anderlecht kunnen wegplukken. Zo zou het ook wel wat zien in Mohammed Dauda. Ook de aanvaller mag beschikken bij Paars-Wit. Vorig seizoen werd hij al eens uitgeleend aan het Deense Esbjerg.

Mergim Vojvoda zou volgens La Dernière Heure in de Serie A aan de slag kunnen gaan. De rechtsachter van Standard heeft zelfs al een persoonlijk akkoord met Atalanta, maar die hebben wel nog geen officieel contact opgenomen met de Rouches. Atalanta zou initieel 4 miljoen euro willen neertellen voor de Kosovaar. Standard zou echter 6 miljoen euro verlangen, aangezien ze ook nog 20 procent op de meerwaarde van de transfer moeten afstaan aan Moeskroen.

KRC Genk bracht in het verleden al enkele grote talenten voort en blijft verder inzetten op de jeugd. Vrijdag legden de Limburgers alvast twee veelbelovende spelers (langer) vast. Op de clubwebsite valt te lezen dat jongelingen András Nemeth en Mika Godts een contract voor drie seizoenen ondertekend hebben. Die laatste werd overgenomen van de jeugdopleiding bij Anderlecht.

BUITENLAND
Na de historische afslachting tegen Bayern München, zal een aardschok volgen bij FC Barcelona. Coach Quique Setién moet allicht plaatsruimen, Mauricio Pochetinno wordt getipt als zijn opvolger. Preses Josep Maria Bartomeu zou eveneens moeten beschikken. Maar ook over een vertrek van Lionel Messi wordt opnieuw gespeculeerd. Zo wijst men bij The Sun weer naar Inter Milaan. Ex-voorzitter Massimo Moratti benadrukt alvast dat de Chinese eigenaars voldoende middelen hebben om zijn komst naar Italië te bekostigen. Elders vallen dan weer de namen van Manchester City en Paris Saint-Germain.

Na het aflopen van zijn contract bij Tottenham wachtte Jan Vertonghen even zijn opties af, maar nu heeft de recordinternational de knoop toch doorgehakt. De komende seizoenen gaat hij immers bij Benfica aan de slag, waar een contract voor drie seizoenen klaarligt. Vrijdagavond werd de verdediger officieel voorgesteld in het Estadio Da Luz. De club stelde daarnaast ook de Duitser Luca Waldschmidt en de Braziliaan Everton voor. Ook Edinson Cavani wordt nog genoemd als mogelijke aanwinst.

Cristiano Ronaldo werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus. De Spaanse sportkrant AS schrijft dat echter de 'inner circle' van Ronaldo de berichtgeving nadrukkelijk ontkent. De 33-jarige steraanvaller ligt nog tot medio 2022 vast bij Juventus en naar verluidt vastberaden om in Turijn voor de zesde keer in zijn carrière de Champions League te winnen.

LEES OOK: 'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Denkt u dat Messi zijn carrière zal afsluiten bij Barcelona?

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

0
0
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

81
81
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

88
88
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

68
68
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

40
40
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

133
133
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

53
53
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

187
187
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

130
130
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

203
203
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

136
136
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

220
220
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

136
136
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

424
424
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

363
363
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

836
836
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

70
70
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

359
359
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

490
490
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws