Bayern jubelt: "Was net leuk om Messi te vernederen"

door
Bayern jubelt:

Bayern München maakte vrijdagavond compleet gehakt van FC Barcelona in de Champions League. Het werd in Lissabon maar liefst 2-8 voor Der Rekordmeister. Volgens verschillende media was deze historische afgang het einde van een tijdperk bij de Catalanen, maar daar trokken de Duitsers zich weinig van aan.


Middenvelder Leon Goretzka werd achteraf bijvoorbeeld gevraagd of het pijn deed om een jeugd-idool als Lionel Messi te vernederen. "Nee, het deed geen pijn. Het was eigenlijk juist leuk. Ik was daar ook niet zo mee bezig. We hebben gewoon lol gemaakt op het veld", reageerde hij al lachend. Thomas Müller, die twee keer scoorde, moest op het veld dan weer terugdenken aan de 1-7-overwinning van Duitsland op Brazilië op het WK 2014: "Maar toen hadden we niet zoveel controle als vandaag. We zijn zo dominant geweest. Het was een bijzondere avond, alleen het resultaat en ons spel al…"

De architect van dit succes is uiteraard coach Hansi Flick. Sinds hij het roer overnam staat er geen maat meer op Bayern. Maar na de ongelooflijke overwinning was zijn vizier al snel op de halve finales gericht. "Het was een geweldige wedstrijd, maar het blijft één wedstrijd. Een resultaat van 1-3 was ook de geschiedenisboeken ingegaan. We wilden de halve finale bereiken en daar zijn we in geslaagd. Er is nog veel werk te verrichten, in het voetbal kan alles heel snel veranderen. We zijn blij met de prestatie en de uitslag, maar vanaf morgen ligt de focus alweer op de halve finale."

LEES OOK: Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Bayern is de grootste favoriet op de eindzege in de CL ...

Meest recent

Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

83
83
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

73
73
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

16
16
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

86
86
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

148
148
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

196
196
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

131
131
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

44
44
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

93
93
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

56
56
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

85
85
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

34
34
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

69
69
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

277
277
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

94
94
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

272
272
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

247
247
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

192
192
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

508
508
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

75
75
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

981
981
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

82
82
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

570
570

Meer sportnieuws