'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

door
'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat zondag voor zijn eerste thuiswedstrijd en neemt het dan op tegen STVV. Hoewel het seizoen nog maar net begonnen is, staat er toch aardig wat druk op de ketel bij de recordkampioen. De eerste speeldag draaide immers uit op een grote teleurstelling voor Paars-Wit.


RSCA speelde op KV Mechelen een belabberde wedstrijd en gaf ook nog eens een dubbele voorsprong uit handen. Dat zorgde naar verluidt voor onvrede bij het vernieuwde bestuur, dat duidelijk meer had verwacht van de ploeg. Maar ook coach Frank Vercauteren zou de voorbije dagen behoorlijk ontevreden hebben rondgelopen. Volgens La Dernière Heure zijn er een vijftal zaken die de trainer irriteerden.

Zo zou het puntenverlies hem serieus op de maag hebben gelegen. Goed voetbal is één ding, maar Vercauteren wil vooral resultaat boeken en dus deed het pijn om in extremis nog twee mooie punten te grabbel te gooien. Daarnaast zou hij ook zwaar tillen aan de fouten in de defensie. Dat er ondanks de dubbele voorsprong zo'n risico's werden genomen in het uitvoetballen, was voor hem een doorn in het oog.

Ook het fysieke aspect zorgt voor frustraties. Vercauteren kon er niet bij dat drie van zijn spelers krampen hadden, terwijl dat bij KVM bij niemand het geval was. Het feit dat er na het vertrek van Kemar Roofe nog geen nieuwe spits werd aangetrokken zou hem eveneens dwarszitten. En tot slot ergert de trainer zich op de externe kritiek die er komt op de coaching van Vincent Kompany, onder meer tijdens de voorbereiding. Vercauteren snapt niet dat men hierover een punt maakt in de media.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Is Vercauteren nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

39
39
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

80
80
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

87
87
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

168
168
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

139
139
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

62
62
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

281
281
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

373
373
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

36
36
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

59
59
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

309
309
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

352
352
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

143
143
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

110
110
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

104
104
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

307
307
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

392
392
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

295
295
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

447
447
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

278
278
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

795
795
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

305
305
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws