'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

3044 stemmen
'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat zondag voor zijn eerste thuiswedstrijd en neemt het dan op tegen STVV. Hoewel het seizoen nog maar net begonnen is, staat er toch aardig wat druk op de ketel bij de recordkampioen. De eerste speeldag draaide immers uit op een grote teleurstelling voor Paars-Wit.


RSCA speelde op KV Mechelen een belabberde wedstrijd en gaf ook nog eens een dubbele voorsprong uit handen. Dat zorgde naar verluidt voor onvrede bij het vernieuwde bestuur, dat duidelijk meer had verwacht van de ploeg. Maar ook coach Frank Vercauteren zou de voorbije dagen behoorlijk ontevreden hebben rondgelopen. Volgens La Dernière Heure zijn er een vijftal zaken die de trainer irriteerden.

Zo zou het puntenverlies hem serieus op de maag hebben gelegen. Goed voetbal is één ding, maar Vercauteren wil vooral resultaat boeken en dus deed het pijn om in extremis nog twee mooie punten te grabbel te gooien. Daarnaast zou hij ook zwaar tillen aan de fouten in de defensie. Dat er ondanks de dubbele voorsprong zo'n risico's werden genomen in het uitvoetballen, was voor hem een doorn in het oog.

Ook het fysieke aspect zorgt voor frustraties. Vercauteren kon er niet bij dat drie van zijn spelers krampen hadden, terwijl dat bij KVM bij niemand het geval was. Het feit dat er na het vertrek van Kemar Roofe nog geen nieuwe spits werd aangetrokken zou hem eveneens dwarszitten. En tot slot ergert de trainer zich op de externe kritiek die er komt op de coaching van Vincent Kompany, onder meer tijdens de voorbereiding. Vercauteren snapt niet dat men hierover een punt maakt in de media.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Is Vercauteren nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

26
26
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

27
27
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

49
49
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

36
36
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

16
16
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

63
63
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

132
132
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

915
915
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

203
203
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

98
98
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

199
199
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

105
105
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

294
294
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

574
574
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

575
575
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1018
1018
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

240
240
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

303
303
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

481
481
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60

Meer sportnieuws