'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

3044 stemmen
'Vercauteren ergert zich aan vijf zaken bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat zondag voor zijn eerste thuiswedstrijd en neemt het dan op tegen STVV. Hoewel het seizoen nog maar net begonnen is, staat er toch aardig wat druk op de ketel bij de recordkampioen. De eerste speeldag draaide immers uit op een grote teleurstelling voor Paars-Wit.


RSCA speelde op KV Mechelen een belabberde wedstrijd en gaf ook nog eens een dubbele voorsprong uit handen. Dat zorgde naar verluidt voor onvrede bij het vernieuwde bestuur, dat duidelijk meer had verwacht van de ploeg. Maar ook coach Frank Vercauteren zou de voorbije dagen behoorlijk ontevreden hebben rondgelopen. Volgens La Dernière Heure zijn er een vijftal zaken die de trainer irriteerden.

Zo zou het puntenverlies hem serieus op de maag hebben gelegen. Goed voetbal is één ding, maar Vercauteren wil vooral resultaat boeken en dus deed het pijn om in extremis nog twee mooie punten te grabbel te gooien. Daarnaast zou hij ook zwaar tillen aan de fouten in de defensie. Dat er ondanks de dubbele voorsprong zo'n risico's werden genomen in het uitvoetballen, was voor hem een doorn in het oog.

Ook het fysieke aspect zorgt voor frustraties. Vercauteren kon er niet bij dat drie van zijn spelers krampen hadden, terwijl dat bij KVM bij niemand het geval was. Het feit dat er na het vertrek van Kemar Roofe nog geen nieuwe spits werd aangetrokken zou hem eveneens dwarszitten. En tot slot ergert de trainer zich op de externe kritiek die er komt op de coaching van Vincent Kompany, onder meer tijdens de voorbereiding. Vercauteren snapt niet dat men hierover een punt maakt in de media.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Is Vercauteren nog steeds de juiste man voor Anderlecht?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

11
11
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

277
277
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

94
94
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

176
176
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

66
66
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

552
552
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

130
130
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

152
152
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

178
178
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

60
60
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

197
197
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

981
981
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

83
83
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

342
342
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

842
842
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

698
698
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

376
376
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

304
304
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

259
259
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

215
215
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

365
365
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

738
738
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475

Meer sportnieuws