Internationale pers vernietigend na historische afgang Barça

749 stemmen
Internationale pers vernietigend na historische afgang Barça

In de Champions League zette Bayern München vrijdagavond een resultaat neer waar nog jaren over gesproken zal worden. De Duitse kampioen veegde immers de vloer aan met FC Barcelona en haalde het uiteindelijk met 2-8. Een historisch dieptepunt voor de ooit zo fiere Catalaanse topclub.


Daags nadien krijgt Barça dan ook de volle lading in de Spaanse en internationale pers. Bij AS zien we op de cover bijvoorbeeld een beeld van een teneergeslagen Lionel Messi, met als grote kop: 'Historische vernedering'. Marca houdt het dan weer bij één woord op de voorpagina: 'Verguenza' oftewel 'schaamte'.

Ook de Catalaanse sportkranten houden zich niet in. Bij Mundo Deportivo kleurt de voorpagina zwart. "Einde van een beschamende cyclus", kopt men. "Voor het derde jaar op rij onderging Barcelona een historische afgang in de Champions League. Maar wanneer Rome en Anfield niet overtroffen leken te kunnen worden, in negatieve zin, was deze avond nog vernederender dan de twee vorige."

Bij SPORT kleurt de voorpagina eveneens zwart en heeft men het ook over een 'historische vernedering'. Maar niet enkel in Spanje zijn de sportmedia vernietigend. Bij het Franse L'Equipe zag men hoe Bayern een 'historisch lesje' uitdeelde. Het Italiaanse Gazzetta dello Sport vond Barça dan weer een 'historische dwaas'. Het Duitse BILD tot slot heeft het over 'de overwinning van de eeuw'.

🇫🇷 La une des journaux sportifs catalans du 15/08

🇪🇸 La portada de los periodicos deportivos catalanes del 15/08#FCBarcelona#Barça #Presse #Prensa @mundodeportivo @sport @lesportiuCAT pic.twitter.com/pLVRGGgHNO
— Peña Barcelonista Gabriel López Sola St-Juery (@FRPBSJ) August 15, 2020

LEES OOK: 'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Wat was volgens u de ergste nederlaag?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

69
69
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

5
5
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

30
30
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

51
51
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

50
50
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

122
122
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

23
23
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

114
114
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

239
239
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

303
303
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

290
290
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

106
106
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

109
109
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

50
50
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

190
190
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

296
296
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

297
297
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws