Straffe Koffi weerhoudt KVM niet van zege bij Moeskroen

door
Straffe Koffi weerhoudt KVM niet van zege bij Moeskroen

Met een kleine zege bij een zwak Moeskroen heeft KV Mechelen wederom zijn start niet gemist in de Jupiler Pro League. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist met een uiterst bizarre penalty-fase waarbij de bezoekers pas bij de derde poging raak troffen.

De supporters van KV Mechelen begonnen al met goed nieuws aan de wedstrijd nadat Telenet last minute toch een akkoord vond met Eleven Sports. Coach Vrancken koos alvast voor dezelfde elf namen als vorige week tegen Anderlecht, opnieuw geen De Camargo en Kaya in de basis. Ook bij Moeskroen was er maar één wijziging: doelpuntenmaker Bakic kreeg de voorkeur boven Van Durmen.
Malinwa mist twee strafschoppen maar pakt toch de vroege voorsprong
Malinwa kreeg na amper vijf minuten spelen al een terechte strafschop na een domme fout van Onana op Schoofs. Wat volgde was een onwaarschijnlijk stukje kolder. Togui miste een eerste keer, Storm een tweede keer maar beide keren mocht de penalty hernomen worden omdat Koffi te snel van zijn lijn kwam. Bij de derde poging trof Storm wel raak (zij het met geluk): 0-1 voor de bezoekers. KV Mechelen bleef ook nadien de betere ploeg en op het kwartier miste Togui een grote kans na een prima assist van Storm. Een paar minuten later werd een doelpunt van de bezoekers afgekeurd wegens (positie)buitenspel. Moeskroen toonde weinig tot niets, op vijf minuten van de rust schoot Faraj de enige mogelijkheid hopeloos over. Halfweg had Rood-Geel zich karig beloond met een 0-1 voorsprong.

Koffi redt de thuisploeg tot twee maal toe maar moet zich bij de derde strafschop gewonnen geven.
Zelfs straffe Koffi kan KV Mechelen niet van de zege houden
Ook na de pauze zag het spelbeeld er hetzelfde uit: KV had voortdurend balbezit maar slaagde er te weinig in om dit om te zetten in concrete kansen. Iets voor het uur schoot Togui, na een goede actie van Storm, hopeloos naast. Malinwa controleerde maar imponeerde niet, dat deed Koffi wel. De thuisdoelman zweefde halfweg de tweede periode een gemaakt doelpunt van Van Damme nog uit zijn doelvlak. Met de krappe voorsprong bleef het oppassen voor KV Mechelen en in het slotkwartier kwam Moeskroen plots toch opzetten. Er was een attente Coucke nodig om een voorzet van Hocko uit doel te houden. Uiteindelijk slaagden Les Hurlus er niet meer in om gelijk te maken, ondanks nog een gigantische misser van Tabekou in de slotfase. Zo pakken de manschappen van Vrancken een krappe maar verdiende zege.
Scoreverloop:
0-1 (9') Storm (p)

LEES OOK: Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen
468

Werden de strafschoppen terecht hernomen?

Meest recent

Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

0
0
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

10
10
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

33
33
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

20
20
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

77
77
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

79
79
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

44
44
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

99
99
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

147
147
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

203
203
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

78
78
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

476
476
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

139
139
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

161
161
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

322
322
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

139
139
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

143
143
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

74
74
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

111
111
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

334
334
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

249
249
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

164
164
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

131
131
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

171
171
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260

Meer sportnieuws