Straffe Koffi weerhoudt KVM niet van zege bij Moeskroen

door
Straffe Koffi weerhoudt KVM niet van zege bij Moeskroen

Met een kleine zege bij een zwak Moeskroen heeft KV Mechelen wederom zijn start niet gemist in de Jupiler Pro League. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist met een uiterst bizarre penalty-fase waarbij de bezoekers pas bij de derde poging raak troffen.

De supporters van KV Mechelen begonnen al met goed nieuws aan de wedstrijd nadat Telenet last minute toch een akkoord vond met Eleven Sports. Coach Vrancken koos alvast voor dezelfde elf namen als vorige week tegen Anderlecht, opnieuw geen De Camargo en Kaya in de basis. Ook bij Moeskroen was er maar één wijziging: doelpuntenmaker Bakic kreeg de voorkeur boven Van Durmen.
Malinwa mist twee strafschoppen maar pakt toch de vroege voorsprong
Malinwa kreeg na amper vijf minuten spelen al een terechte strafschop na een domme fout van Onana op Schoofs. Wat volgde was een onwaarschijnlijk stukje kolder. Togui miste een eerste keer, Storm een tweede keer maar beide keren mocht de penalty hernomen worden omdat Koffi te snel van zijn lijn kwam. Bij de derde poging trof Storm wel raak (zij het met geluk): 0-1 voor de bezoekers. KV Mechelen bleef ook nadien de betere ploeg en op het kwartier miste Togui een grote kans na een prima assist van Storm. Een paar minuten later werd een doelpunt van de bezoekers afgekeurd wegens (positie)buitenspel. Moeskroen toonde weinig tot niets, op vijf minuten van de rust schoot Faraj de enige mogelijkheid hopeloos over. Halfweg had Rood-Geel zich karig beloond met een 0-1 voorsprong.

Koffi redt de thuisploeg tot twee maal toe maar moet zich bij de derde strafschop gewonnen geven.
Zelfs straffe Koffi kan KV Mechelen niet van de zege houden
Ook na de pauze zag het spelbeeld er hetzelfde uit: KV had voortdurend balbezit maar slaagde er te weinig in om dit om te zetten in concrete kansen. Iets voor het uur schoot Togui, na een goede actie van Storm, hopeloos naast. Malinwa controleerde maar imponeerde niet, dat deed Koffi wel. De thuisdoelman zweefde halfweg de tweede periode een gemaakt doelpunt van Van Damme nog uit zijn doelvlak. Met de krappe voorsprong bleef het oppassen voor KV Mechelen en in het slotkwartier kwam Moeskroen plots toch opzetten. Er was een attente Coucke nodig om een voorzet van Hocko uit doel te houden. Uiteindelijk slaagden Les Hurlus er niet meer in om gelijk te maken, ondanks nog een gigantische misser van Tabekou in de slotfase. Zo pakken de manschappen van Vrancken een krappe maar verdiende zege.
Scoreverloop:
0-1 (9') Storm (p)

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

🚀

Werden de strafschoppen terecht hernomen?

Meest recent

Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

12
12
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

84
84
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

27
27
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

179
179
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

290
290
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

277
277
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

106
106
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

118
118
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

310
310
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

86
86
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

45
45
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

376
376
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

350
350
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

193
193
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

262
262
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

449
449
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

352
352
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

32
32
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

492
492
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

96
96

Meer sportnieuws