'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

door
'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

Club Brugge is nog steeds in afwachting van de eerste zomerse aanwinsten, maar het bestuur is achter de schermen wel degelijk in de weer met verschillende dossiers. Zo wordt de landskampioen alweer nadrukkelijk aan Junior Edmilson gelinkt. Volgens de Waalse openbare omroep zou de ex-speler van Standard een seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.


Blauw-Zwart wordt al een tijdje gelinkt aan de 25-jarige winger. Donderdag werd coach Philippe Clement op zijn persbabbel ook al geconfronteerd met deze geruchten en ondanks het feit dat Edmilson onlangs zijn contract verlengde bij Al-Duhail, weigerde hij de piste definitief af te schrijven. En nu bevestigt dus ook RTBF dat de Bruggelingen wel degelijk achter zijn handtekening blijven hengelen. Al is het nog te vroeg om van een doorbraak te spreken. Dat bleek vrijdagavond ook uit het feit dat Edmilson gewoon aan de aftrap stond bij Al-Duhail.

Volgens onder meer La Dernière Heure weigeren de Qatari voorlopig ook om grote toegevingen te doen. Het lijkt er dus op dat er eerst stevig onderhandeld zal moeten worden alvorens er sprake kan zijn van witte rook, als we die al mogen verwachten. Indien het toch tot een akkoord komt met Al-Duhail, zou het echter wel snel kunnen gaan. Edmilson aast naar verluidt al een tijdje op een terugkeer naar België. En Blauw-Zwart beschikt over drie belangrijke troeven.

Ten eerste is Club gezien de financiële verhoudingen in principe in staat om hem een hoger salaris aan te bieden dan eender welke andere Belgische club. Daarnaast is Edmilson bij de landskampioen verzekerd van minstens zes Champions League-duels. En tot slot kan hij zich er in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez, regelmatig te gast op Jan Breydel. Indien Edmilson nog een waterkansje wil maken op een EK-selectie, lijkt een terugkeer naar Europa in ieder geval noodzakelijk.

LEES OOK: Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club moet alles uit de kast halen om Edmilson binnen te halen ...

Meest recent

De Cat reageert: nieuw contract bij Anderlecht?

RSC Anderlecht boekte zondag een fraaie zege tegen Club Brugge, met Nathan De Cat andermaal als ...

5
5
‘Arsenal in shock: Trossard gooit nu nieuwe contractbom’

Trossard duwt achter de schermen een nieuwe contractbom richting het Arsenal-bestuur. En dat amper ...

92
92
Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Anderlecht. Het was een zeer makke prestatie van de ...

139
139
Doku verovert Manchester City: nummer 100 met gouden randje

Jérémy Doku is dé sterspeler van de Rode Duivels. Zeker als Kevin De Bruyne en ...

32
32
Hayen verklaart waar het compleet misliep tegen Anderlecht

Club Brugge bakte er helemaal niks van tegen RSC Anderlecht. Het verloor met 1-0 en dat was meer dan ...

204
204
'Exit Yari Verschaeren: toptransfer krijgt vorm'

Yari Verschaeren lijkt stilaan richting uitgang te worden geduwd. De aanvallende middenvelder komt ...

350
350
Club NXT verrast compleet met komst ex-JPL'er

Club NXT is bezig aan een ronduit dramatisch seizoen in de Challenger Pro League. De Bruggelingen ...

125
125
Anderlecht weldra het PSG van België?

RSC Anderlecht zoekt al jaren naar prijzen. Met Kenneth Bornauw en Michael Verschueren hopen ze ...

361
361
Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

67
67
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

81
81
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

159
159
Stijnen & co maken indruk: "Beste in 8 jaar als dit lukt"

KV Kortrijk won met 2-0 van Patro Eisden, maar vlot verliep dat zeker niet voor de Kerels. Bij de ...

81
81
Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

De Jonge Duivels hebben zich zondag weten te plaatsen voor de zestiende finales van het WK U17 ...

162
162
Hoe Guardiola plots Doku helemaal doet ontploffen

Manchester City lijkt na een minder seizoen weer mee te gaan spelen voor de titel in de Premier ...

48
48
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

232
232
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

82
82
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

196
196
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

103
103
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

53
53
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

49
49
Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

660
660
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie biedt blijft ook het competitieformat ...

248
248
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Er zat ...

223
223
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

145
145

Meer sportnieuws