Vertonghen heeft toptransfer beet: drie jaar Benfica

door
Vertonghen heeft toptransfer beet: drie jaar Benfica

Na het aflopen van zijn contract bij Tottenham wachtte Jan Vertonghen even zijn opties af, maar nu heeft de recordinternational de knoop toch doorgehakt. De komende drie seizoenen gaat hij immers bij Benfica aan de slag, waar een contract voor drie seizoenen klaarligt.

Het Laatste Nieuws meldt dat Vertonghen zelfs donderdag nog zijn medische testen aflegt in Portugal, waar hij later deze week dan officieel voorgesteld zou worden. Volgens diverse media staat die presentatie vrijdag al gepland. Intussen doken op sociale media ook reeds beelden op van de 33-jarige verdediger zijn aankomst in Lissabon.

UPDATE 14/08

Voor wie er nog aan twijfelde, nam Benfica zopas het laatste greintje onzekerheid weg. Hoewel het op zijn formele aankondiging nog even wachten is, liet de Portugese topclubs op haar officiële kanalen alvast duidelijk verstaan dat Vertonghen wel degelijk de rangen vervoegt. Een nieuw avontuur dus voor de 118-voudig Rode Duivel, die in Lissabon wil laten zien dat hij nog verre van versleten is.

UPDATE 19u

Zopas kwam Benfica nog met een teaser voor de aankomende transfer van Jan Vertonghen, maar intussen is het ook helemaal duidelijk dat de Rode Duivel naar Lissabon trekt. Zo bevestigde de Portugese grootmacht namelijk dat de presentatie gepland staat voor vanavond, waarvan al foto's opdoken op Twitter. Vertonghen tekent voor drie seizoenen bij de Portugese grootmacht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge zweet, toptransfers Genk en Antwerp’

🔥 Populair bij onze lezers

'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

Goeie transfer voor Vertonghen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

156
156
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

255
255
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

703
703
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1724
1724
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1186
1186
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws