'Dan toch geen Edmilson voor Club? "Qatar zegt neen"'

door
'Dan toch geen Edmilson voor Club?

Philippe Clement zette de deur donderdag al op een kier, nu lijkt er ook echt schot in de zaak te komen. Na heel wat geruchten is Junior Edmilson namelijk eindelijk op weg naar Club Brugge.


Of toch volgens RTBF, dat stelt dat de 25-jarige winger aan zijn entourage liet weten binnenkort bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan. Nochtans leek het dossier op een dood spoor te zitten, zeker nadat Edmilson recent nog zijn contract bij Al-Duhail verlengde. De Qatari staan dan ook niet te springen om de Braziliaanse Belg van de hand te doen en hopen zo het onderste uit de kan te slepen, al zou een directe verkoop wel uitgesloten zijn.

Wel neemt Club Brugge de voormalige sterkhouder van Standard op huur over, met een aankoopoptie die naar verluidt kan oplopen tot maar liefst 15 miljoen. Een bedrag dat niet alleen voor de landskampioen, maar voor de Belgische competitie in het algemeen een record zou zijn. Hoe dan ook lijken ze in Jan Breydel na heel wat afgesprongen transfers, waaronder flankspeler Bright Osayi-Samuel, hun eerste aanwinst toch bijna beet te hebben.

UPDATE 17u05
Een nieuwe twist in de overgang van Edmilson, of hoe kan het ook anders. Volgens journalist Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is er van een akkoord tussen alle partijen op dit moment immers nog lang geen sprake. Meer zelfs: naar zijn begrip is het nog altijd de bedoeling van Al Duhail om de winger gewoon aan boord te houden.

Sauvage bevestigt wel dat Club Brugge contact opnam met de Qatari om te polsen naar een huur, maar zij zouden Blauw-Zwart duidelijk hebben laten verstaan niet geïnteresseerd te zijn. Op dit moment is het antwoord volgens dus de journalist dus een categorieke 'neen', al stelt ook hij dat er voor het sluiten van de mercato nog veel kan gebeuren. 

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Gelooft u dat Edmilson deze zomer nog naar Club Brugge trekt?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

60
60
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

14
14
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

44
44
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

39
39
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

43
43
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

38
38
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

56
56
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

154
154
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

256
256
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

129
129
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

201
201
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

347
347
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

102
102
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

72
72
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

170
170
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

319
319
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

421
421
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

145
145
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

205
205
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

227
227
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

211
211

Meer sportnieuws