'Dan toch geen Edmilson voor Club? "Qatar zegt neen"'

door
'Dan toch geen Edmilson voor Club?

Philippe Clement zette de deur donderdag al op een kier, nu lijkt er ook echt schot in de zaak te komen. Na heel wat geruchten is Junior Edmilson namelijk eindelijk op weg naar Club Brugge.


Of toch volgens RTBF, dat stelt dat de 25-jarige winger aan zijn entourage liet weten binnenkort bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan. Nochtans leek het dossier op een dood spoor te zitten, zeker nadat Edmilson recent nog zijn contract bij Al-Duhail verlengde. De Qatari staan dan ook niet te springen om de Braziliaanse Belg van de hand te doen en hopen zo het onderste uit de kan te slepen, al zou een directe verkoop wel uitgesloten zijn.

Wel neemt Club Brugge de voormalige sterkhouder van Standard op huur over, met een aankoopoptie die naar verluidt kan oplopen tot maar liefst 15 miljoen. Een bedrag dat niet alleen voor de landskampioen, maar voor de Belgische competitie in het algemeen een record zou zijn. Hoe dan ook lijken ze in Jan Breydel na heel wat afgesprongen transfers, waaronder flankspeler Bright Osayi-Samuel, hun eerste aanwinst toch bijna beet te hebben.

UPDATE 17u05
Een nieuwe twist in de overgang van Edmilson, of hoe kan het ook anders. Volgens journalist Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is er van een akkoord tussen alle partijen op dit moment immers nog lang geen sprake. Meer zelfs: naar zijn begrip is het nog altijd de bedoeling van Al Duhail om de winger gewoon aan boord te houden.

Sauvage bevestigt wel dat Club Brugge contact opnam met de Qatari om te polsen naar een huur, maar zij zouden Blauw-Zwart duidelijk hebben laten verstaan niet geïnteresseerd te zijn. Op dit moment is het antwoord volgens dus de journalist dus een categorieke 'neen', al stelt ook hij dat er voor het sluiten van de mercato nog veel kan gebeuren. 

LEES OOK: Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Gelooft u dat Edmilson deze zomer nog naar Club Brugge trekt?

Meest recent

Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

126
126
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

153
153
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

20
20
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

356
356
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

491
491
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

149
149
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

280
280
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

338
338
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

83
83
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

243
243
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

252
252
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

113
113
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

369
369
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

567
567
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

278
278
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

133
133
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

107
107
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1285
1285
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

471
471
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

382
382
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

168
168
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

130
130

Meer sportnieuws