'Dan toch geen Edmilson voor Club? "Qatar zegt neen"'

840 stemmen
'Dan toch geen Edmilson voor Club?

Philippe Clement zette de deur donderdag al op een kier, nu lijkt er ook echt schot in de zaak te komen. Na heel wat geruchten is Junior Edmilson namelijk eindelijk op weg naar Club Brugge.


Of toch volgens RTBF, dat stelt dat de 25-jarige winger aan zijn entourage liet weten binnenkort bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan. Nochtans leek het dossier op een dood spoor te zitten, zeker nadat Edmilson recent nog zijn contract bij Al-Duhail verlengde. De Qatari staan dan ook niet te springen om de Braziliaanse Belg van de hand te doen en hopen zo het onderste uit de kan te slepen, al zou een directe verkoop wel uitgesloten zijn.

Wel neemt Club Brugge de voormalige sterkhouder van Standard op huur over, met een aankoopoptie die naar verluidt kan oplopen tot maar liefst 15 miljoen. Een bedrag dat niet alleen voor de landskampioen, maar voor de Belgische competitie in het algemeen een record zou zijn. Hoe dan ook lijken ze in Jan Breydel na heel wat afgesprongen transfers, waaronder flankspeler Bright Osayi-Samuel, hun eerste aanwinst toch bijna beet te hebben.

UPDATE 17u05
Een nieuwe twist in de overgang van Edmilson, of hoe kan het ook anders. Volgens journalist Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is er van een akkoord tussen alle partijen op dit moment immers nog lang geen sprake. Meer zelfs: naar zijn begrip is het nog altijd de bedoeling van Al Duhail om de winger gewoon aan boord te houden.

Sauvage bevestigt wel dat Club Brugge contact opnam met de Qatari om te polsen naar een huur, maar zij zouden Blauw-Zwart duidelijk hebben laten verstaan niet geïnteresseerd te zijn. Op dit moment is het antwoord volgens dus de journalist dus een categorieke 'neen', al stelt ook hij dat er voor het sluiten van de mercato nog veel kan gebeuren. 

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Gelooft u dat Edmilson deze zomer nog naar Club Brugge trekt?

Meest recent

'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

57
57
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

41
41
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

191
191
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

332
332
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

118
118
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

80
80
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

207
207
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

169
169
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

171
171
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

235
235
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

562
562
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

468
468
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

495
495
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

206
206
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

760
760
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

667
667
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

236
236
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

151
151
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

259
259
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

460
460
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

527
527
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

195
195
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

129
129
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

480
480

Meer sportnieuws