TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp gaat mogelijk nog een opmerkelijke transfer realiseren deze zomer. Donderdag werd Wesley Hoedt immers opnieuw op de Bosuil gesignaliseerd. Daarmee werd meteen de deur terug open gezet voor een terugkeer. De verdediger wil en moet weg bij Southampton en heeft nog geen nieuwe club gevonden.



Pieter Gerkens werd al binnengehaald door de Great Old, wat betekent dat de komst van Brecht Dejaegere van de baan is. De middenvelder verkommert in de B-kern van AA Gent, samen met Nana Asare. Jess Thorup bevestigde nog eens dat hij niet langer op de twee oudgedienden rekent.

De Great Old werd net als Club Brugge ook aan Junior Edmilson gelinkt. Die transfer leek van de baan nadat de flankaanvaller bijtekende bij Al Duhail, maar donderdag blies Philippe Clement de geruchten nieuw leven in. De coach van Blauw-Zwart weigerde immers nadrukkelijk te bevestigen dat de Braziliaanse Belg zeker niet naar Brugge zou komen.



Blauw-Zwart informeerde de voorbije maanden ook naar Christian Benteke en Michy Batshuayi, maar zij zagen een terugkeer naar België niet zitten. Nacer Chadli werd ook genoemd, maar hij wil nog afwachten. Van Niko Kovac moet de Rode Duivel alvast niet vertrekken bij AS Monaco.

Club toonde samen met Anderlecht de voorbije weken dan weer interesse in Francesco Antonucci, al was het vooral Standard dat jacht maakte op de belofteninternational. De offensieve middenvelder kiest immers voor een transfer naar Feyenoord, waar hij voor vier jaar tekende. Dit seizoen wordt hij wel nog uitgeleend aan FC Volendam, waar hij ook vorig seizoen indruk maakte. 



De Rouches wisten wel Jackson Muleka te strikken, al kan die transfer hen nog veel geld gaan kosten. De transfersom zou iets meer dan 1 miljoen euro bedragen, maar TP Mazembe wist ook nog 45 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop af te dwingen.

Anderlecht hoopt ook nog van enkele spelers verlost te raken. Luka Adzic lijkt op huurbasis met aankoopoptie naar ADO Den Haag te trekken, maar er zouden nog twee spelers in de nabije toekomst kunnen vertrekken. Ook voor James Lawrence en Josué Sa zou er makkelijk een nieuwe ploeg gevonden moeten worden.

BUITENLAND



De kans lijkt zeer groot dat Jan Vertonghen vrijdag voorgesteld wordt bij Benfica. De Rode Duivel legde al donderdagavond zijn medische testen af. Naar verluidt raakte hij overtuigd door het contract voor drie jaar, de ambitie van de club en het feit dat hij met Lissabon opnieuw in een mooie wereldstad terecht komt.

David Beckham speurde de voorbije maanden tevergeefs naar een grote naam om naar zijn Inter Miami te halen, maar nu heeft hij toch prijs. De Amerikaanse club kon donderdag Blaise Matuidi voorstellen als nieuwste aanwinst. De Franse middenvelder, die met Les Bleus wereldkampioen werd in 2018, komt over van Juventus, waar hij net zijn contract laten ontbinden had.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Maakt Vertonghen een goede keuze met zijn nieuwe club?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

0
0
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

128
128
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

48
48
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

43
43
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

55
55
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

43
43
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

39
39
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

48
48
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

154
154
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

159
159
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

38
38
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

179
179
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

43
43
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

58
58
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

158
158
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

277
277
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

83
83
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

47
47
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

178
178
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

266
266
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

207
207

Meer sportnieuws