TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp gaat mogelijk nog een opmerkelijke transfer realiseren deze zomer. Donderdag werd Wesley Hoedt immers opnieuw op de Bosuil gesignaliseerd. Daarmee werd meteen de deur terug open gezet voor een terugkeer. De verdediger wil en moet weg bij Southampton en heeft nog geen nieuwe club gevonden.



Pieter Gerkens werd al binnengehaald door de Great Old, wat betekent dat de komst van Brecht Dejaegere van de baan is. De middenvelder verkommert in de B-kern van AA Gent, samen met Nana Asare. Jess Thorup bevestigde nog eens dat hij niet langer op de twee oudgedienden rekent.

De Great Old werd net als Club Brugge ook aan Junior Edmilson gelinkt. Die transfer leek van de baan nadat de flankaanvaller bijtekende bij Al Duhail, maar donderdag blies Philippe Clement de geruchten nieuw leven in. De coach van Blauw-Zwart weigerde immers nadrukkelijk te bevestigen dat de Braziliaanse Belg zeker niet naar Brugge zou komen.



Blauw-Zwart informeerde de voorbije maanden ook naar Christian Benteke en Michy Batshuayi, maar zij zagen een terugkeer naar België niet zitten. Nacer Chadli werd ook genoemd, maar hij wil nog afwachten. Van Niko Kovac moet de Rode Duivel alvast niet vertrekken bij AS Monaco.

Club toonde samen met Anderlecht de voorbije weken dan weer interesse in Francesco Antonucci, al was het vooral Standard dat jacht maakte op de belofteninternational. De offensieve middenvelder kiest immers voor een transfer naar Feyenoord, waar hij voor vier jaar tekende. Dit seizoen wordt hij wel nog uitgeleend aan FC Volendam, waar hij ook vorig seizoen indruk maakte. 



De Rouches wisten wel Jackson Muleka te strikken, al kan die transfer hen nog veel geld gaan kosten. De transfersom zou iets meer dan 1 miljoen euro bedragen, maar TP Mazembe wist ook nog 45 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop af te dwingen.

Anderlecht hoopt ook nog van enkele spelers verlost te raken. Luka Adzic lijkt op huurbasis met aankoopoptie naar ADO Den Haag te trekken, maar er zouden nog twee spelers in de nabije toekomst kunnen vertrekken. Ook voor James Lawrence en Josué Sa zou er makkelijk een nieuwe ploeg gevonden moeten worden.

BUITENLAND



De kans lijkt zeer groot dat Jan Vertonghen vrijdag voorgesteld wordt bij Benfica. De Rode Duivel legde al donderdagavond zijn medische testen af. Naar verluidt raakte hij overtuigd door het contract voor drie jaar, de ambitie van de club en het feit dat hij met Lissabon opnieuw in een mooie wereldstad terecht komt.

David Beckham speurde de voorbije maanden tevergeefs naar een grote naam om naar zijn Inter Miami te halen, maar nu heeft hij toch prijs. De Amerikaanse club kon donderdag Blaise Matuidi voorstellen als nieuwste aanwinst. De Franse middenvelder, die met Les Bleus wereldkampioen werd in 2018, komt over van Juventus, waar hij net zijn contract laten ontbinden had.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Maakt Vertonghen een goede keuze met zijn nieuwe club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

24
24
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

22
22
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

35
35
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

29
29
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

38
38
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

101
101
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

164
164
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

109
109
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

64
64
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

166
166
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

393
393
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

61
61
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

325
325
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

80
80
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

65
65
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

458
458
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

104
104
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

203
203
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

157
157
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

803
803
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

478
478
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

546
546
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

280
280
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

236
236
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

262
262

Meer sportnieuws