TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp gaat mogelijk nog een opmerkelijke transfer realiseren deze zomer. Donderdag werd Wesley Hoedt immers opnieuw op de Bosuil gesignaliseerd. Daarmee werd meteen de deur terug open gezet voor een terugkeer. De verdediger wil en moet weg bij Southampton en heeft nog geen nieuwe club gevonden.



Pieter Gerkens werd al binnengehaald door de Great Old, wat betekent dat de komst van Brecht Dejaegere van de baan is. De middenvelder verkommert in de B-kern van AA Gent, samen met Nana Asare. Jess Thorup bevestigde nog eens dat hij niet langer op de twee oudgedienden rekent.

De Great Old werd net als Club Brugge ook aan Junior Edmilson gelinkt. Die transfer leek van de baan nadat de flankaanvaller bijtekende bij Al Duhail, maar donderdag blies Philippe Clement de geruchten nieuw leven in. De coach van Blauw-Zwart weigerde immers nadrukkelijk te bevestigen dat de Braziliaanse Belg zeker niet naar Brugge zou komen.



Blauw-Zwart informeerde de voorbije maanden ook naar Christian Benteke en Michy Batshuayi, maar zij zagen een terugkeer naar België niet zitten. Nacer Chadli werd ook genoemd, maar hij wil nog afwachten. Van Niko Kovac moet de Rode Duivel alvast niet vertrekken bij AS Monaco.

Club toonde samen met Anderlecht de voorbije weken dan weer interesse in Francesco Antonucci, al was het vooral Standard dat jacht maakte op de belofteninternational. De offensieve middenvelder kiest immers voor een transfer naar Feyenoord, waar hij voor vier jaar tekende. Dit seizoen wordt hij wel nog uitgeleend aan FC Volendam, waar hij ook vorig seizoen indruk maakte. 



De Rouches wisten wel Jackson Muleka te strikken, al kan die transfer hen nog veel geld gaan kosten. De transfersom zou iets meer dan 1 miljoen euro bedragen, maar TP Mazembe wist ook nog 45 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop af te dwingen.

Anderlecht hoopt ook nog van enkele spelers verlost te raken. Luka Adzic lijkt op huurbasis met aankoopoptie naar ADO Den Haag te trekken, maar er zouden nog twee spelers in de nabije toekomst kunnen vertrekken. Ook voor James Lawrence en Josué Sa zou er makkelijk een nieuwe ploeg gevonden moeten worden.

BUITENLAND



De kans lijkt zeer groot dat Jan Vertonghen vrijdag voorgesteld wordt bij Benfica. De Rode Duivel legde al donderdagavond zijn medische testen af. Naar verluidt raakte hij overtuigd door het contract voor drie jaar, de ambitie van de club en het feit dat hij met Lissabon opnieuw in een mooie wereldstad terecht komt.

David Beckham speurde de voorbije maanden tevergeefs naar een grote naam om naar zijn Inter Miami te halen, maar nu heeft hij toch prijs. De Amerikaanse club kon donderdag Blaise Matuidi voorstellen als nieuwste aanwinst. De Franse middenvelder, die met Les Bleus wereldkampioen werd in 2018, komt over van Juventus, waar hij net zijn contract laten ontbinden had.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Maakt Vertonghen een goede keuze met zijn nieuwe club?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

53
53
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

46
46
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

66
66
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

80
80
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

99
99
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

192
192
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

126
126
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

230
230
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

238
238
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

223
223
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

401
401
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

653
653
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

319
319
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

503
503
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

428
428
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

437
437
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws