TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt terug bij Antwerp, Edmilson optie voor Club'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp gaat mogelijk nog een opmerkelijke transfer realiseren deze zomer. Donderdag werd Wesley Hoedt immers opnieuw op de Bosuil gesignaliseerd. Daarmee werd meteen de deur terug open gezet voor een terugkeer. De verdediger wil en moet weg bij Southampton en heeft nog geen nieuwe club gevonden.



Pieter Gerkens werd al binnengehaald door de Great Old, wat betekent dat de komst van Brecht Dejaegere van de baan is. De middenvelder verkommert in de B-kern van AA Gent, samen met Nana Asare. Jess Thorup bevestigde nog eens dat hij niet langer op de twee oudgedienden rekent.

De Great Old werd net als Club Brugge ook aan Junior Edmilson gelinkt. Die transfer leek van de baan nadat de flankaanvaller bijtekende bij Al Duhail, maar donderdag blies Philippe Clement de geruchten nieuw leven in. De coach van Blauw-Zwart weigerde immers nadrukkelijk te bevestigen dat de Braziliaanse Belg zeker niet naar Brugge zou komen.



Blauw-Zwart informeerde de voorbije maanden ook naar Christian Benteke en Michy Batshuayi, maar zij zagen een terugkeer naar België niet zitten. Nacer Chadli werd ook genoemd, maar hij wil nog afwachten. Van Niko Kovac moet de Rode Duivel alvast niet vertrekken bij AS Monaco.

Club toonde samen met Anderlecht de voorbije weken dan weer interesse in Francesco Antonucci, al was het vooral Standard dat jacht maakte op de belofteninternational. De offensieve middenvelder kiest immers voor een transfer naar Feyenoord, waar hij voor vier jaar tekende. Dit seizoen wordt hij wel nog uitgeleend aan FC Volendam, waar hij ook vorig seizoen indruk maakte. 



De Rouches wisten wel Jackson Muleka te strikken, al kan die transfer hen nog veel geld gaan kosten. De transfersom zou iets meer dan 1 miljoen euro bedragen, maar TP Mazembe wist ook nog 45 procent van de transfersom bij een eventuele doorverkoop af te dwingen.

Anderlecht hoopt ook nog van enkele spelers verlost te raken. Luka Adzic lijkt op huurbasis met aankoopoptie naar ADO Den Haag te trekken, maar er zouden nog twee spelers in de nabije toekomst kunnen vertrekken. Ook voor James Lawrence en Josué Sa zou er makkelijk een nieuwe ploeg gevonden moeten worden.

BUITENLAND



De kans lijkt zeer groot dat Jan Vertonghen vrijdag voorgesteld wordt bij Benfica. De Rode Duivel legde al donderdagavond zijn medische testen af. Naar verluidt raakte hij overtuigd door het contract voor drie jaar, de ambitie van de club en het feit dat hij met Lissabon opnieuw in een mooie wereldstad terecht komt.

David Beckham speurde de voorbije maanden tevergeefs naar een grote naam om naar zijn Inter Miami te halen, maar nu heeft hij toch prijs. De Amerikaanse club kon donderdag Blaise Matuidi voorstellen als nieuwste aanwinst. De Franse middenvelder, die met Les Bleus wereldkampioen werd in 2018, komt over van Juventus, waar hij net zijn contract laten ontbinden had.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Maakt Vertonghen een goede keuze met zijn nieuwe club?

Meest recent

Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

12
12
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

32
32
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

10
10
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

158
158
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

135
135
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

35
35
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

72
72
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

46
46
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

236
236
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

236
236
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

77
77
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

170
170
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

182
182
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

196
196
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

178
178
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

75
75
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

184
184
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

408
408
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

325
325
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

104
104
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

648
648

Meer sportnieuws