Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

78 stemmen
Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

Terwijl het epicentrum van het internationale voetbal in Lissabon en de Champions League Final 8 ligt, wordt in België dit weekend de tweede speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt. Hoewel het niveau misschien net iets lager ligt, staan ook hier echter tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen Moeskroen en KV Mechelen. Twee teams die een week geleden van start gingen met een gelijkspel, zij het op een andere manier. Waar Les Hurlus nog een hold-up pleegden op bezoek bij Antwerp, had Malinwa tegen Anderlecht op basis van de kansen namelijk altijd moeten winnen. Wij geloven dan ook dat de Mechelaars dit keer wel scherp genoeg zijn om aan het langste eind te trekken én terwijl zelfs zelf de nul houden, wat 4,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag is het dan weer aan KRC Genk en OH Leuven om de degens te kruisen. De promovendus mag zich alvast gerust de underdog noemen, zeker gezien de vele blessurezorgen waar Marc Brys mee kampt. Aan de andere kant lijkt Hannes Wolf vol voor het spitsenduo Cyriel Dessers en Paul Onuachu te kiezen, die de Limburgers met elk een doelpunt vorige week de drie punten bezorgden in Waregem. Indien beide speerpunten opnieuw raak treffen, levert dat dankzij de Bet Builder 3,85x onze inleg op.

Later op de avond staan nog twee duels gepland, waaronder Charleroi tegen KV Oostende. De Zebra's hopen een vervolg te breien aan hun stunt tegen Club Brugge, terwijl KVO op speeldag één vooral door individuele fouten onderuit ging tegen Beerschot. Die kwamen ook in de vorm van overtredingen, want net als de Karolo's behoorden de Kustboys tot de zes ploegen die minstens drie keer op de bon gingen. Als beiden straks samen goed zijn voor minstens vijf gele kaarten, rekenen wij ons 2,48x onze bet rijker.



Op zondag richten we onze aandacht op Jan Breydel, waar niet Club maar wel Cercle Brugge gastheer speelt voor Antwerp. De Vereniging liet een week geleden ondanks de nederlaag aardige dingen zien op bezoek bij Standard, maar de Great Old is vast gebeten op revanche na de draw in Moeskroen. Het stamnummer één zette daarbij overigens opnieuw een strafschop om, iets waar ze ook vorig seizoen al expert in waren. Mocht het dit weekend terug lukken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,00x.

Hoewel we dit jaar weer maandagavondvoetbal op ons bord krijgen, besluiten wij hier op zondagavond met Anderlecht tegen STVV. Dat hield op de openingsspeeldag al de scoringsmachine van AA Gent in bedwang, dus de veel minder trefzekere Brusselaars afhouden lijkt dan op papier geen onmogelijke opdracht. De twee goals in Mechelen ten spijt, oogde Paars-Wit per slot van rekening offensief toch weer onmondig. Als ze de netten nu slechts één keer laten trillen, brengt dat 2,65x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de tandem Dessers-Onuachu, een potige confrontatie tussen Charleroi en KV Oostende en weinig doelpunten voor Anderlecht, wat bij UNIBET.be in totaal meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Onuachu-Dessers is qua potentieel het beste spitsenduo in de JPL

Meest recent

Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

32
32
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

29
29
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

219
219
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

31
31
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

29
29
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

216
216
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

35
35
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

89
89
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

29
29
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

63
63
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

113
113
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

145
145
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

165
165
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

496
496
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

243
243
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

927
927
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

105
105
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

216
216
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

399
399
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

100
100
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

71
71
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

955
955
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

329
329

Meer sportnieuws