Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

door
Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

Terwijl het epicentrum van het internationale voetbal in Lissabon en de Champions League Final 8 ligt, wordt in België dit weekend de tweede speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt. Hoewel het niveau misschien net iets lager ligt, staan ook hier echter tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen Moeskroen en KV Mechelen. Twee teams die een week geleden van start gingen met een gelijkspel, zij het op een andere manier. Waar Les Hurlus nog een hold-up pleegden op bezoek bij Antwerp, had Malinwa tegen Anderlecht op basis van de kansen namelijk altijd moeten winnen. Wij geloven dan ook dat de Mechelaars dit keer wel scherp genoeg zijn om aan het langste eind te trekken én terwijl zelfs zelf de nul houden, wat 4,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag is het dan weer aan KRC Genk en OH Leuven om de degens te kruisen. De promovendus mag zich alvast gerust de underdog noemen, zeker gezien de vele blessurezorgen waar Marc Brys mee kampt. Aan de andere kant lijkt Hannes Wolf vol voor het spitsenduo Cyriel Dessers en Paul Onuachu te kiezen, die de Limburgers met elk een doelpunt vorige week de drie punten bezorgden in Waregem. Indien beide speerpunten opnieuw raak treffen, levert dat dankzij de Bet Builder 3,85x onze inleg op.

Later op de avond staan nog twee duels gepland, waaronder Charleroi tegen KV Oostende. De Zebra's hopen een vervolg te breien aan hun stunt tegen Club Brugge, terwijl KVO op speeldag één vooral door individuele fouten onderuit ging tegen Beerschot. Die kwamen ook in de vorm van overtredingen, want net als de Karolo's behoorden de Kustboys tot de zes ploegen die minstens drie keer op de bon gingen. Als beiden straks samen goed zijn voor minstens vijf gele kaarten, rekenen wij ons 2,48x onze bet rijker.



Op zondag richten we onze aandacht op Jan Breydel, waar niet Club maar wel Cercle Brugge gastheer speelt voor Antwerp. De Vereniging liet een week geleden ondanks de nederlaag aardige dingen zien op bezoek bij Standard, maar de Great Old is vast gebeten op revanche na de draw in Moeskroen. Het stamnummer één zette daarbij overigens opnieuw een strafschop om, iets waar ze ook vorig seizoen al expert in waren. Mocht het dit weekend terug lukken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,00x.

Hoewel we dit jaar weer maandagavondvoetbal op ons bord krijgen, besluiten wij hier op zondagavond met Anderlecht tegen STVV. Dat hield op de openingsspeeldag al de scoringsmachine van AA Gent in bedwang, dus de veel minder trefzekere Brusselaars afhouden lijkt dan op papier geen onmogelijke opdracht. De twee goals in Mechelen ten spijt, oogde Paars-Wit per slot van rekening offensief toch weer onmondig. Als ze de netten nu slechts één keer laten trillen, brengt dat 2,65x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de tandem Dessers-Onuachu, een potige confrontatie tussen Charleroi en KV Oostende en weinig doelpunten voor Anderlecht, wat bij UNIBET.be in totaal meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Onuachu-Dessers is qua potentieel het beste spitsenduo in de JPL

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

34
34
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

72
72
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

132
132
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

190
190
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

92
92
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

106
106
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

161
161
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

263
263
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

386
386
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

243
243
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

472
472
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

365
365
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

252
252
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

735
735
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

431
431
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

151
151
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

648
648
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

876
876

Meer sportnieuws