Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

78
Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

Terwijl het epicentrum van het internationale voetbal in Lissabon en de Champions League Final 8 ligt, wordt in België dit weekend de tweede speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt. Hoewel het niveau misschien net iets lager ligt, staan ook hier echter tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen Moeskroen en KV Mechelen. Twee teams die een week geleden van start gingen met een gelijkspel, zij het op een andere manier. Waar Les Hurlus nog een hold-up pleegden op bezoek bij Antwerp, had Malinwa tegen Anderlecht op basis van de kansen namelijk altijd moeten winnen. Wij geloven dan ook dat de Mechelaars dit keer wel scherp genoeg zijn om aan het langste eind te trekken én terwijl zelfs zelf de nul houden, wat 4,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag is het dan weer aan KRC Genk en OH Leuven om de degens te kruisen. De promovendus mag zich alvast gerust de underdog noemen, zeker gezien de vele blessurezorgen waar Marc Brys mee kampt. Aan de andere kant lijkt Hannes Wolf vol voor het spitsenduo Cyriel Dessers en Paul Onuachu te kiezen, die de Limburgers met elk een doelpunt vorige week de drie punten bezorgden in Waregem. Indien beide speerpunten opnieuw raak treffen, levert dat dankzij de Bet Builder 3,85x onze inleg op.

Later op de avond staan nog twee duels gepland, waaronder Charleroi tegen KV Oostende. De Zebra's hopen een vervolg te breien aan hun stunt tegen Club Brugge, terwijl KVO op speeldag één vooral door individuele fouten onderuit ging tegen Beerschot. Die kwamen ook in de vorm van overtredingen, want net als de Karolo's behoorden de Kustboys tot de zes ploegen die minstens drie keer op de bon gingen. Als beiden straks samen goed zijn voor minstens vijf gele kaarten, rekenen wij ons 2,48x onze bet rijker.



Op zondag richten we onze aandacht op Jan Breydel, waar niet Club maar wel Cercle Brugge gastheer speelt voor Antwerp. De Vereniging liet een week geleden ondanks de nederlaag aardige dingen zien op bezoek bij Standard, maar de Great Old is vast gebeten op revanche na de draw in Moeskroen. Het stamnummer één zette daarbij overigens opnieuw een strafschop om, iets waar ze ook vorig seizoen al expert in waren. Mocht het dit weekend terug lukken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,00x.

Hoewel we dit jaar weer maandagavondvoetbal op ons bord krijgen, besluiten wij hier op zondagavond met Anderlecht tegen STVV. Dat hield op de openingsspeeldag al de scoringsmachine van AA Gent in bedwang, dus de veel minder trefzekere Brusselaars afhouden lijkt dan op papier geen onmogelijke opdracht. De twee goals in Mechelen ten spijt, oogde Paars-Wit per slot van rekening offensief toch weer onmondig. Als ze de netten nu slechts één keer laten trillen, brengt dat 2,65x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de tandem Dessers-Onuachu, een potige confrontatie tussen Charleroi en KV Oostende en weinig doelpunten voor Anderlecht, wat bij UNIBET.be in totaal meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Onuachu-Dessers is qua potentieel het beste spitsenduo in de JPL

Meest recent

Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

5
5
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

13
13
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

124
124
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

118
118
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

190
190
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

154
154
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

199
199
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

332
332
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

154
154
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

171
171
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

150
150
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

127
127
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

74
74
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

202
202
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

128
128
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

118
118
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116

Meer sportnieuws