Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

door
Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

Terwijl het epicentrum van het internationale voetbal in Lissabon en de Champions League Final 8 ligt, wordt in België dit weekend de tweede speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt. Hoewel het niveau misschien net iets lager ligt, staan ook hier echter tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen Moeskroen en KV Mechelen. Twee teams die een week geleden van start gingen met een gelijkspel, zij het op een andere manier. Waar Les Hurlus nog een hold-up pleegden op bezoek bij Antwerp, had Malinwa tegen Anderlecht op basis van de kansen namelijk altijd moeten winnen. Wij geloven dan ook dat de Mechelaars dit keer wel scherp genoeg zijn om aan het langste eind te trekken én terwijl zelfs zelf de nul houden, wat 4,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag is het dan weer aan KRC Genk en OH Leuven om de degens te kruisen. De promovendus mag zich alvast gerust de underdog noemen, zeker gezien de vele blessurezorgen waar Marc Brys mee kampt. Aan de andere kant lijkt Hannes Wolf vol voor het spitsenduo Cyriel Dessers en Paul Onuachu te kiezen, die de Limburgers met elk een doelpunt vorige week de drie punten bezorgden in Waregem. Indien beide speerpunten opnieuw raak treffen, levert dat dankzij de Bet Builder 3,85x onze inleg op.

Later op de avond staan nog twee duels gepland, waaronder Charleroi tegen KV Oostende. De Zebra's hopen een vervolg te breien aan hun stunt tegen Club Brugge, terwijl KVO op speeldag één vooral door individuele fouten onderuit ging tegen Beerschot. Die kwamen ook in de vorm van overtredingen, want net als de Karolo's behoorden de Kustboys tot de zes ploegen die minstens drie keer op de bon gingen. Als beiden straks samen goed zijn voor minstens vijf gele kaarten, rekenen wij ons 2,48x onze bet rijker.



Op zondag richten we onze aandacht op Jan Breydel, waar niet Club maar wel Cercle Brugge gastheer speelt voor Antwerp. De Vereniging liet een week geleden ondanks de nederlaag aardige dingen zien op bezoek bij Standard, maar de Great Old is vast gebeten op revanche na de draw in Moeskroen. Het stamnummer één zette daarbij overigens opnieuw een strafschop om, iets waar ze ook vorig seizoen al expert in waren. Mocht het dit weekend terug lukken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,00x.

Hoewel we dit jaar weer maandagavondvoetbal op ons bord krijgen, besluiten wij hier op zondagavond met Anderlecht tegen STVV. Dat hield op de openingsspeeldag al de scoringsmachine van AA Gent in bedwang, dus de veel minder trefzekere Brusselaars afhouden lijkt dan op papier geen onmogelijke opdracht. De twee goals in Mechelen ten spijt, oogde Paars-Wit per slot van rekening offensief toch weer onmondig. Als ze de netten nu slechts één keer laten trillen, brengt dat 2,65x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de tandem Dessers-Onuachu, een potige confrontatie tussen Charleroi en KV Oostende en weinig doelpunten voor Anderlecht, wat bij UNIBET.be in totaal meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

Onuachu-Dessers is qua potentieel het beste spitsenduo in de JPL

Meest recent

Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

15
15
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

59
59
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

152
152
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

432
432
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

942
942
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

665
665
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

939
939
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

958
958
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

1271
1271
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1755
1755
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1793
1793
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1086
1086
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

25
25
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

911
911
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

253
253
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

182
182
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

90
90
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

159
159
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

231
231
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

71
71
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

344
344
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

63
63
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

196
196
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

319
319

Meer sportnieuws