Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

door
Zo win jij meer dan 250 euro met 10 euro inzet op speeldag 2!

Terwijl het epicentrum van het internationale voetbal in Lissabon en de Champions League Final 8 ligt, wordt in België dit weekend de tweede speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt. Hoewel het niveau misschien net iets lager ligt, staan ook hier echter tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met de opener tussen Moeskroen en KV Mechelen. Twee teams die een week geleden van start gingen met een gelijkspel, zij het op een andere manier. Waar Les Hurlus nog een hold-up pleegden op bezoek bij Antwerp, had Malinwa tegen Anderlecht op basis van de kansen namelijk altijd moeten winnen. Wij geloven dan ook dat de Mechelaars dit keer wel scherp genoeg zijn om aan het langste eind te trekken én terwijl zelfs zelf de nul houden, wat 4,30x onze inzet waard is.



Op zaterdag is het dan weer aan KRC Genk en OH Leuven om de degens te kruisen. De promovendus mag zich alvast gerust de underdog noemen, zeker gezien de vele blessurezorgen waar Marc Brys mee kampt. Aan de andere kant lijkt Hannes Wolf vol voor het spitsenduo Cyriel Dessers en Paul Onuachu te kiezen, die de Limburgers met elk een doelpunt vorige week de drie punten bezorgden in Waregem. Indien beide speerpunten opnieuw raak treffen, levert dat dankzij de Bet Builder 3,85x onze inleg op.

Later op de avond staan nog twee duels gepland, waaronder Charleroi tegen KV Oostende. De Zebra's hopen een vervolg te breien aan hun stunt tegen Club Brugge, terwijl KVO op speeldag één vooral door individuele fouten onderuit ging tegen Beerschot. Die kwamen ook in de vorm van overtredingen, want net als de Karolo's behoorden de Kustboys tot de zes ploegen die minstens drie keer op de bon gingen. Als beiden straks samen goed zijn voor minstens vijf gele kaarten, rekenen wij ons 2,48x onze bet rijker.



Op zondag richten we onze aandacht op Jan Breydel, waar niet Club maar wel Cercle Brugge gastheer speelt voor Antwerp. De Vereniging liet een week geleden ondanks de nederlaag aardige dingen zien op bezoek bij Standard, maar de Great Old is vast gebeten op revanche na de draw in Moeskroen. Het stamnummer één zette daarbij overigens opnieuw een strafschop om, iets waar ze ook vorig seizoen al expert in waren. Mocht het dit weekend terug lukken, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 5,00x.

Hoewel we dit jaar weer maandagavondvoetbal op ons bord krijgen, besluiten wij hier op zondagavond met Anderlecht tegen STVV. Dat hield op de openingsspeeldag al de scoringsmachine van AA Gent in bedwang, dus de veel minder trefzekere Brusselaars afhouden lijkt dan op papier geen onmogelijke opdracht. De twee goals in Mechelen ten spijt, oogde Paars-Wit per slot van rekening offensief toch weer onmondig. Als ze de netten nu slechts één keer laten trillen, brengt dat 2,65x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de tandem Dessers-Onuachu, een potige confrontatie tussen Charleroi en KV Oostende en weinig doelpunten voor Anderlecht, wat bij UNIBET.be in totaal meer dan 25x onze inzet waard is.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Onuachu-Dessers is qua potentieel het beste spitsenduo in de JPL

Meest recent

Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

18
18
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

122
122
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

50
50
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

287
287
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

238
238
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

72
72
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

37
37
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

82
82
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

234
234
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

73
73
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

288
288
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

778
778
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

265
265
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

53
53
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

270
270
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

78
78
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

238
238
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

41
41
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

89
89
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

151
151
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

409
409
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

245
245
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

82
82

Meer sportnieuws