Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

door
Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

Standard beleeft een zeer rustige transferzomer, waarin het amper transfers deed. Het nam wel afscheid van enkele overbodige spelers. In mei deed het al zaakjes door de contracten van de naar de B-kern verbannen Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa te ontbinden.


Drie maanden later hebben beide spelers nog altijd geen nieuwe werkgever gevonden. In het geval van Sa zou daar wel snel verandering in kunnen komen. De spits verklaart zelf immers aan het Portugese nieuwsagentschap Lusa dat hij aanbiedingen ontvangen heeft uit Portugal en het buitenland en dat er de komende week een beslissing zou moeten vallen.

Op zijn 32ste heeft Orlando Sa al een hele odyssee afgelegd als voetballer. Hij begon zijn carrière bij Sporting Braga en kwam daarna nog uit voor Maria da Fonte, FC Porto, Nacional, Fulham, AEL Limassol, Legia Warschau, Reading en Maccabi Tel Aviv alvorens in Luik neer te strijken. Hij zou er van 2016 tot dit jaar spelen, met een intermezzo van zes maanden bij het Chinese Henan Jianye in 2018.

UPDATE 12/08

Orlando Sa keert mogelijk terug naar Portugal. Maritimo heeft concrete interesse in de spits. Voor Sa zou het een terugkeer kunnen zijn naar het prachtige Portugese eiland Madeira, waar Maritimo speelt. Hij speelde er eerder al voor Nacional. Madeira is de geboorteplaats van ene Cristiano Ronaldo.

UPDATE 13/08

Het is bekend waar Orlando Sa zijn carrière verder zal zetten. Het Laatste Nieuws meldt dat de Portugees een contract van een jaar getekend heeft bij de Spaanse tweedeklasser Málaga. De spits was sinds mei op zoek naar een nieuwe club en heeft die nu dus gevonden. Vorig seizoen kwam hij geen enkele keer in actie voor de Rouches, voor wie hij 30 keer raak trof in 62 duels.




LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’
117

Had Sa Standard nog diensten kunnen bewijzen?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

58
58
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

55
55
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

102
102
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

47
47
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

248
248
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

56
56
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

181
181
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

266
266
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

117
117
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

303
303
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

176
176
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

597
597
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

119
119
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

397
397
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

150
150
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

278
278
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

200
200
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

117
117
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws