Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

door
Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

Standard beleeft een zeer rustige transferzomer, waarin het amper transfers deed. Het nam wel afscheid van enkele overbodige spelers. In mei deed het al zaakjes door de contracten van de naar de B-kern verbannen Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa te ontbinden.


Drie maanden later hebben beide spelers nog altijd geen nieuwe werkgever gevonden. In het geval van Sa zou daar wel snel verandering in kunnen komen. De spits verklaart zelf immers aan het Portugese nieuwsagentschap Lusa dat hij aanbiedingen ontvangen heeft uit Portugal en het buitenland en dat er de komende week een beslissing zou moeten vallen.

Op zijn 32ste heeft Orlando Sa al een hele odyssee afgelegd als voetballer. Hij begon zijn carrière bij Sporting Braga en kwam daarna nog uit voor Maria da Fonte, FC Porto, Nacional, Fulham, AEL Limassol, Legia Warschau, Reading en Maccabi Tel Aviv alvorens in Luik neer te strijken. Hij zou er van 2016 tot dit jaar spelen, met een intermezzo van zes maanden bij het Chinese Henan Jianye in 2018.

UPDATE 12/08

Orlando Sa keert mogelijk terug naar Portugal. Maritimo heeft concrete interesse in de spits. Voor Sa zou het een terugkeer kunnen zijn naar het prachtige Portugese eiland Madeira, waar Maritimo speelt. Hij speelde er eerder al voor Nacional. Madeira is de geboorteplaats van ene Cristiano Ronaldo.

UPDATE 13/08

Het is bekend waar Orlando Sa zijn carrière verder zal zetten. Het Laatste Nieuws meldt dat de Portugees een contract van een jaar getekend heeft bij de Spaanse tweedeklasser Málaga. De spits was sinds mei op zoek naar een nieuwe club en heeft die nu dus gevonden. Vorig seizoen kwam hij geen enkele keer in actie voor de Rouches, voor wie hij 30 keer raak trof in 62 duels.




LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Had Sa Standard nog diensten kunnen bewijzen?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

23
23
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

174
174
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

276
276
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

156
156
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

141
141
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

284
284
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

150
150
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

294
294
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

192
192
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

180
180
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

319
319
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

240
240
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

411
411
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

192
192
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

165
165
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

602
602
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

207
207
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

172
172
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

667
667
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

480
480
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

364
364
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

286
286
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

276
276

Meer sportnieuws