Clement geeft steunpilaren veeg(je) uit de pan

door
Clement geeft steunpilaren veeg(je) uit de pan

Ondermaats. Dat is de conclusie na de eerste twee duels van landskampioen Club Brugge, dat met twee opeenvolgende nederlagen haar aura van onoverwinnelijkheid verloor. Net zoals een aantal geprezen steunpilaren plots alom op de korrel worden genomen.


Zo gaven draaischijven Hans Vanaken en Ruud Vormer voorlopig nog niet thuis, iets wat ook Philippe Clement niet probeerde te ontkennen. "Fysiek zijn ze topfit, dus vorm is een relatief gegeven. Maar het klopt dat ik niet tevreden was over hun rendement de vorige matchen. Daar is over gepraat gewest met hen, dus ik verwacht een reactie van mijn sterkhouders", aldus de Blauw-Zwarte coach op zijn wekelijkse persbabbel.

Daar kwam hij ook even terug op de kritiek op Krépin Diatta, die volgens velen arrogant en met een gebrek aan inzet voor de dag kwam. "Maar zo is Krépin helemaal niet. Hij heeft een bepaalde lichaamsexpressie die mogelijk verkeerd overkomt maar is totaal niet hautain, integendeel. Hij maakt zich net iets te dikwijls kwaad op zichzelf. We werken er samen aan om dat onder controle te krijgen", koos Clement hier wél voor de verdediging.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Wie speelde volgens u de voorbije weken het zwakst bij Club?

Meest recent

Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

25
25
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

33
33
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

91
91
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

168
168
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

31
31
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

47
47
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

43
43
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

297
297
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

204
204
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

234
234
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

280
280
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

405
405
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

185
185
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

191
191
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

536
536
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

206
206
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

215
215
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

70
70
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

191
191
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

252
252
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

670
670
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

261
261
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

517
517

Meer sportnieuws