Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

door
Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

Club Brugge kon dit seizoen tot dusver nog niet tevreden zijn, want het zag zijn eerste twee wedstrijden beiden verloren gaan. Zowel in de bekerfinale tegen Antwerp als op de openingsspeeldag in de JPL tegen Charleroi kreeg het een 1-0-nederlaag aangesmeerd. Zondag moet het op bezoek bij Eupen, maar Philippe Clement kampt met de nodige blessurezorgen.


Op zijn persconferentie donderdag bevestigde de coach dat hij zondag zeker nog niet kan rekenen op Simon Deli, die nog voor onbepaalde duur aan de kant staat. Rond de letsels van Maxim De Cuyper en Matej Mitrovic heerst dan weer wél meer duidelijkheid, waarbij vooral de Kroaat weer een lange revalidatie tegemoet gaat.  Achter de naam van Emmanuel Dennis staat tot slot eveneens een vraagteken, nadat de aanvaller donderdag op training een trap kreeg.

UPDATE 17u10
De mogelijke afwezigheid van Dennis zou alvast een fikse streep door de rekening, want tegen Charleroi was de wispelturige Nigeriaan ondanks zijn transferzorgen een van de weinige lichtpunten en zelfs zowat de enige sterkhouder die op de afspraak was. Zonder zijn individuele acties en flitsen zou Blauw-Zwart allicht namelijk helemaal niks op de mat hebben gebracht, een broodnodige portie aan creativiteit die zondag op bezoek bij Eupen dus verloren kan gaan.

Clement verduidelijkte immers dat de aanvaller op het eerste zicht niet met een zware blessure kampt, maar dit weekend mogelijk wel kan ontbreken. De evaluatie van zijn enkel volgt per slot van rekening pas twee dagen voor de match. "Hij sloeg zijn voet lichtjes om. Vrijdag moet blijken hoe ernstig die blessure is", aldus de coach van de landskampioen. Die houdt haar hart dus alleszins al vast, want zonder Dennis de rug rechten belooft een pak lastiger te worden.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Denkt u dat Dennis dit weekend zal spelen?

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

36
36
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

51
51
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

31
31
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

200
200
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

114
114
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

384
384
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

151
151
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

188
188
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

424
424
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

662
662
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

301
301
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

650
650
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

363
363
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

575
575
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

525
525
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

419
419
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

571
571
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

152
152
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

324
324
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

193
193

Meer sportnieuws