Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

door
Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

Club Brugge kon dit seizoen tot dusver nog niet tevreden zijn, want het zag zijn eerste twee wedstrijden beiden verloren gaan. Zowel in de bekerfinale tegen Antwerp als op de openingsspeeldag in de JPL tegen Charleroi kreeg het een 1-0-nederlaag aangesmeerd. Zondag moet het op bezoek bij Eupen, maar Philippe Clement kampt met de nodige blessurezorgen.


Op zijn persconferentie donderdag bevestigde de coach dat hij zondag zeker nog niet kan rekenen op Simon Deli, die nog voor onbepaalde duur aan de kant staat. Rond de letsels van Maxim De Cuyper en Matej Mitrovic heerst dan weer wél meer duidelijkheid, waarbij vooral de Kroaat weer een lange revalidatie tegemoet gaat.  Achter de naam van Emmanuel Dennis staat tot slot eveneens een vraagteken, nadat de aanvaller donderdag op training een trap kreeg.

UPDATE 17u10
De mogelijke afwezigheid van Dennis zou alvast een fikse streep door de rekening, want tegen Charleroi was de wispelturige Nigeriaan ondanks zijn transferzorgen een van de weinige lichtpunten en zelfs zowat de enige sterkhouder die op de afspraak was. Zonder zijn individuele acties en flitsen zou Blauw-Zwart allicht namelijk helemaal niks op de mat hebben gebracht, een broodnodige portie aan creativiteit die zondag op bezoek bij Eupen dus verloren kan gaan.

Clement verduidelijkte immers dat de aanvaller op het eerste zicht niet met een zware blessure kampt, maar dit weekend mogelijk wel kan ontbreken. De evaluatie van zijn enkel volgt per slot van rekening pas twee dagen voor de match. "Hij sloeg zijn voet lichtjes om. Vrijdag moet blijken hoe ernstig die blessure is", aldus de coach van de landskampioen. Die houdt haar hart dus alleszins al vast, want zonder Dennis de rug rechten belooft een pak lastiger te worden.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Denkt u dat Dennis dit weekend zal spelen?

Meest recent

'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

7
7
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

23
23
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

148
148
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

30
30
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

119
119
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

142
142
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

46
46
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

49
49
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

161
161
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

81
81
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

57
57
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

88
88
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

341
341
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

37
37
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

157
157
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

42
42
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

265
265
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

327
327
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

223
223
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

131
131
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

57
57

Meer sportnieuws