Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

536 stemmen
Club Brugge houdt hart vast voor 'enige sterkhouder'

Club Brugge kon dit seizoen tot dusver nog niet tevreden zijn, want het zag zijn eerste twee wedstrijden beiden verloren gaan. Zowel in de bekerfinale tegen Antwerp als op de openingsspeeldag in de JPL tegen Charleroi kreeg het een 1-0-nederlaag aangesmeerd. Zondag moet het op bezoek bij Eupen, maar Philippe Clement kampt met de nodige blessurezorgen.


Op zijn persconferentie donderdag bevestigde de coach dat hij zondag zeker nog niet kan rekenen op Simon Deli, die nog voor onbepaalde duur aan de kant staat. Rond de letsels van Maxim De Cuyper en Matej Mitrovic heerst dan weer wél meer duidelijkheid, waarbij vooral de Kroaat weer een lange revalidatie tegemoet gaat.  Achter de naam van Emmanuel Dennis staat tot slot eveneens een vraagteken, nadat de aanvaller donderdag op training een trap kreeg.

UPDATE 17u10
De mogelijke afwezigheid van Dennis zou alvast een fikse streep door de rekening, want tegen Charleroi was de wispelturige Nigeriaan ondanks zijn transferzorgen een van de weinige lichtpunten en zelfs zowat de enige sterkhouder die op de afspraak was. Zonder zijn individuele acties en flitsen zou Blauw-Zwart allicht namelijk helemaal niks op de mat hebben gebracht, een broodnodige portie aan creativiteit die zondag op bezoek bij Eupen dus verloren kan gaan.

Clement verduidelijkte immers dat de aanvaller op het eerste zicht niet met een zware blessure kampt, maar dit weekend mogelijk wel kan ontbreken. De evaluatie van zijn enkel volgt per slot van rekening pas twee dagen voor de match. "Hij sloeg zijn voet lichtjes om. Vrijdag moet blijken hoe ernstig die blessure is", aldus de coach van de landskampioen. Die houdt haar hart dus alleszins al vast, want zonder Dennis de rug rechten belooft een pak lastiger te worden.

LEES OOK: 'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Denkt u dat Dennis dit weekend zal spelen?

Meest recent

'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

6
6
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

85
85
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

27
27
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

103
103
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

263
263
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

182
182
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

485
485
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

121
121
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

95
95
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

102
102
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

364
364
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

651
651
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

94
94
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

263
263
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

434
434
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

291
291
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

165
165
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

352
352
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

407
407
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

175
175
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

474
474
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

112
112
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

370
370
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

406
406
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

552
552

Meer sportnieuws