'Anderlecht tussen hoop en vrees: fikse domper dreigt'

door
'Anderlecht tussen hoop en vrees: fikse domper dreigt'

Met het vertrek van Thomas Didillon en Pieter Gerkens is operatie opkuis eindelijk ingezet bij Anderlecht; Dat wist geen al te hoge som meer te vangen voor het duo op overschot, maar kan zo wel hun hoge lonen uit de boekhouding schrijven. Een spreidstand die Paars-Wit nog vaker zal moeten aannemen.


Te beginnen met Bubaccar Sanneh, die absoluut definitief moet vertrekken. De recordkampioen zou daarom zelfs eindelijk bereid zijn om de peperdure verdediger, die destijds maar liefst acht miljoen kostte, nu zowat gratis te laten gaan. Zelfs dan is het echter nog maar de vraag of de Gambiaan, die een salaris van jaarlijks 800.000 euro opstrijkt, een nieuwe werkgever vindt. Tenslotte hoopt hij volgens Het Laatste Nieuws in ons land te kunnen blijven, waar weinig clubs evenwel trek zullen hebben om dat loon over te nemen.

Hetzelfde geldt voor Adrien Trebel, die zijn waarde in onze competitie wel al bewees maar de komende drie seizoenen nog bakken geld verdient. Hoewel hier en daar stemmen opgaan om de Fransman een nieuwe kans te gunnen op het Paars-Witte middenveld, zal Anderlecht dus maar wat blij zijn als het zijn wedde ergens kan dumpen. Op een vergoeding voor het overbodige tweetal hoeven de Brusselaars dus alvast niet te rekenen, een fikse domper én een enorm kapitaalverlies. Al zijn zij uiteraard lang niet de enigen.

LEES OOK: hoe Anderlecht deze zomer nog 15 miljoen kan verdienen





LEES OOK: Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

Wie is volgens u het moeilijkst te slijten?

Meest recent

'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

11
11
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

64
64
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

31
31
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

120
120
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

118
118
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

320
320
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

203
203
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

374
374
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

171
171
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

360
360
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

73
73
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

534
534
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

762
762
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

99
99
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

88
88
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

156
156
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1629
1629
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

236
236
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1533
1533
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

524
524

Meer sportnieuws