'Antwerp laat transferdossier vallen, Leko in zijn nopjes'

1754 stemmen
'Antwerp laat transferdossier vallen, Leko in zijn nopjes'

De echte kleppers moeten nog komen, maar in de marge begint het huiswerk van Luciano D'Onofrio bij Antwerp vorm te krijgen. Net zoals AA Gent moest de Great Old tenslotte op zoek naar spelers met een Belgisch paspoort, waarvan het met Pieter Gerkens zopas nog een nieuw exemplaar wist te strikken.


De overbodige middenvelder van Anderlecht kreeg zo de voorkeur boven Brecht Dejaegere, die eveneens genoemd werd als potentieel target op de Bosuil. Dat is nu niet langer het geval, aldus Het Laatste Nieuws, dat stelt dat de middenvelder van AA Gent niet langer in beeld is. Die draagt dan ook een hoog salaris met zich mee, net zoals Gerkens overigens. Toch genoot die laatste duidelijk de voorkeur, want onder meer Gazet van Antwerpen benadrukt dat Antwerp pas na lange onderhandelingen haar slag thuis haalde.

De nieuwste aanwinst zou zelf dan weer zijn lucratieve voorwaarden van in het Lotto Park behouden, nog een teken dat Ivan Leko hem er absoluut bij wou. De Kroaat werkte eerder bij STVV dan ook al met Gerkens en is duidelijk in zijn nopjes met diens komst. "Hij is een jongen met veel kwaliteiten die ons team gaat helpen en het zeker nog kan maken. Ik vind dat Jonge Belgen vaak onderschat worden. In mijn korte carrière heb ik er nochtans goede ervaringen mee", klonk het tevreden in zijn wekelijkse persbabbel.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

🚀

Ziet u Gerkens titularis worden bij Antwerp?

Meest recent

'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

3
3
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

9
9
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

15
15
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

43
43
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

133
133
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

125
125
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

82
82
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

463
463
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

284
284
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

428
428
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

63
63
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

344
344
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

161
161
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

102
102
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

537
537
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

80
80
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

627
627
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

928
928
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

332
332
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1002
1002
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

628
628
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

159
159
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1048
1048
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

249
249

Meer sportnieuws