'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

door
'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

"Dit jaar nemen we alles terug", zo klonken de bekende woorden van Vincent Kompany, al leverde de eerste speeldag op bezoek bij KV Mechelen toch meteen weer een domper op voor Anderlecht. Niet alleen door de late gelijkmaker, maar tevens omwille van het geleverde spel. Thuis tegen STVV moet het dit weekend beter.


De aanhang rekent daarvoor vast op de drie aanwinsten die zopas in het Lotto Park arriveerden, waarvan Percy Tau en Bogdan Mykhaylichenko reeds een helft op mochten draven in een oefenpartij tegen Lommel SK. De polyvalente Zuid-Afrikaan trof daarbij zelfs direct raak, al lijkt hij op fysiek vlak misschien nog helemaal klaar voor de strijd. Hetzelfde geldt alvast voor topaankoop Mustapha Bundu, die woensdag pas voor de eerste keer kon meetrainen. Volgens La Dernière Heure is het dan ook nog maar ten sterkste de vraag of iemand van dit drietal zondag reeds in de basis start.

Tenslotte is het niet de gewoonte van Frank Vercauteren om nieuwkomers zomaar meteen in zijn elftal te droppen, zo bleek na nieuwjaar al met Michael Murillo, Marko Pjaca, Dejan Joveljic en Kemar Lawrence. Zij kregen allemaal eerst de tijd om zich conditioneel klaar te stomen en tactisch aan te passen aan de speelstijl van Paars-Wit vooraleer ze tussen de lijnen konden verschijnen. Mocht er dan toch een van de drie verse krachten reeds van bij de start zijn kans krijgen, tipt LDH dan wel op linksachter Mykhaylichenko. Indien hij op de bank zit, zou daarnaast ook Tau kunnen invallen.

LEES OOK: Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Wie van dit trio zou u al laten starten dit weekend?

Meest recent

De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

7
7
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

36
36
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

28
28
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

64
64
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

166
166
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

170
170
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

29
29
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

19
19
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

42
42
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

235
235
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

66
66
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

106
106
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

163
163
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

37
37
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

106
106
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

136
136
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

133
133
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

184
184
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

562
562
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

516
516
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

366
366
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

738
738
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

304
304

Meer sportnieuws