'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

door
'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

"Dit jaar nemen we alles terug", zo klonken de bekende woorden van Vincent Kompany, al leverde de eerste speeldag op bezoek bij KV Mechelen toch meteen weer een domper op voor Anderlecht. Niet alleen door de late gelijkmaker, maar tevens omwille van het geleverde spel. Thuis tegen STVV moet het dit weekend beter.


De aanhang rekent daarvoor vast op de drie aanwinsten die zopas in het Lotto Park arriveerden, waarvan Percy Tau en Bogdan Mykhaylichenko reeds een helft op mochten draven in een oefenpartij tegen Lommel SK. De polyvalente Zuid-Afrikaan trof daarbij zelfs direct raak, al lijkt hij op fysiek vlak misschien nog helemaal klaar voor de strijd. Hetzelfde geldt alvast voor topaankoop Mustapha Bundu, die woensdag pas voor de eerste keer kon meetrainen. Volgens La Dernière Heure is het dan ook nog maar ten sterkste de vraag of iemand van dit drietal zondag reeds in de basis start.

Tenslotte is het niet de gewoonte van Frank Vercauteren om nieuwkomers zomaar meteen in zijn elftal te droppen, zo bleek na nieuwjaar al met Michael Murillo, Marko Pjaca, Dejan Joveljic en Kemar Lawrence. Zij kregen allemaal eerst de tijd om zich conditioneel klaar te stomen en tactisch aan te passen aan de speelstijl van Paars-Wit vooraleer ze tussen de lijnen konden verschijnen. Mocht er dan toch een van de drie verse krachten reeds van bij de start zijn kans krijgen, tipt LDH dan wel op linksachter Mykhaylichenko. Indien hij op de bank zit, zou daarnaast ook Tau kunnen invallen.

LEES OOK: PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Wie van dit trio zou u al laten starten dit weekend?

Meest recent

Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

36
36
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

46
46
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

96
96
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

66
66
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

104
104
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

35
35
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

77
77
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

231
231
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

45
45
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

239
239
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

220
220
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

109
109
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

299
299
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

56
56
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

139
139
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

273
273
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

367
367
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

142
142
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

78
78
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

183
183
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

162
162
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

409
409

Meer sportnieuws