'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

door
'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

"Dit jaar nemen we alles terug", zo klonken de bekende woorden van Vincent Kompany, al leverde de eerste speeldag op bezoek bij KV Mechelen toch meteen weer een domper op voor Anderlecht. Niet alleen door de late gelijkmaker, maar tevens omwille van het geleverde spel. Thuis tegen STVV moet het dit weekend beter.


De aanhang rekent daarvoor vast op de drie aanwinsten die zopas in het Lotto Park arriveerden, waarvan Percy Tau en Bogdan Mykhaylichenko reeds een helft op mochten draven in een oefenpartij tegen Lommel SK. De polyvalente Zuid-Afrikaan trof daarbij zelfs direct raak, al lijkt hij op fysiek vlak misschien nog helemaal klaar voor de strijd. Hetzelfde geldt alvast voor topaankoop Mustapha Bundu, die woensdag pas voor de eerste keer kon meetrainen. Volgens La Dernière Heure is het dan ook nog maar ten sterkste de vraag of iemand van dit drietal zondag reeds in de basis start.

Tenslotte is het niet de gewoonte van Frank Vercauteren om nieuwkomers zomaar meteen in zijn elftal te droppen, zo bleek na nieuwjaar al met Michael Murillo, Marko Pjaca, Dejan Joveljic en Kemar Lawrence. Zij kregen allemaal eerst de tijd om zich conditioneel klaar te stomen en tactisch aan te passen aan de speelstijl van Paars-Wit vooraleer ze tussen de lijnen konden verschijnen. Mocht er dan toch een van de drie verse krachten reeds van bij de start zijn kans krijgen, tipt LDH dan wel op linksachter Mykhaylichenko. Indien hij op de bank zit, zou daarnaast ook Tau kunnen invallen.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Wie van dit trio zou u al laten starten dit weekend?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

20
20
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

16
16
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

57
57
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

138
138
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

275
275
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

621
621
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

113
113
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

80
80
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

102
102
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

439
439
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

258
258
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

406
406
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

583
583
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

324
324
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

136
136
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1477
1477

Meer sportnieuws