'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

door
'Anderlecht-fans blijven nog even op hun honger zitten'

"Dit jaar nemen we alles terug", zo klonken de bekende woorden van Vincent Kompany, al leverde de eerste speeldag op bezoek bij KV Mechelen toch meteen weer een domper op voor Anderlecht. Niet alleen door de late gelijkmaker, maar tevens omwille van het geleverde spel. Thuis tegen STVV moet het dit weekend beter.


De aanhang rekent daarvoor vast op de drie aanwinsten die zopas in het Lotto Park arriveerden, waarvan Percy Tau en Bogdan Mykhaylichenko reeds een helft op mochten draven in een oefenpartij tegen Lommel SK. De polyvalente Zuid-Afrikaan trof daarbij zelfs direct raak, al lijkt hij op fysiek vlak misschien nog helemaal klaar voor de strijd. Hetzelfde geldt alvast voor topaankoop Mustapha Bundu, die woensdag pas voor de eerste keer kon meetrainen. Volgens La Dernière Heure is het dan ook nog maar ten sterkste de vraag of iemand van dit drietal zondag reeds in de basis start.

Tenslotte is het niet de gewoonte van Frank Vercauteren om nieuwkomers zomaar meteen in zijn elftal te droppen, zo bleek na nieuwjaar al met Michael Murillo, Marko Pjaca, Dejan Joveljic en Kemar Lawrence. Zij kregen allemaal eerst de tijd om zich conditioneel klaar te stomen en tactisch aan te passen aan de speelstijl van Paars-Wit vooraleer ze tussen de lijnen konden verschijnen. Mocht er dan toch een van de drie verse krachten reeds van bij de start zijn kans krijgen, tipt LDH dan wel op linksachter Mykhaylichenko. Indien hij op de bank zit, zou daarnaast ook Tau kunnen invallen.

LEES OOK: 'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

Wie van dit trio zou u al laten starten dit weekend?

Meest recent

‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

11
11
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

62
62
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

34
34
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

19
19
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

231
231
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

149
149
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

109
109
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

121
121
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

398
398
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

61
61
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

91
91
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

65
65
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

554
554
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

128
128
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

233
233
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

451
451
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

449
449
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

267
267
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

595
595
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

749
749

Meer sportnieuws