'Standard tast stevig in de buidel voor nieuwste aanwinst'

569 stemmen
'Standard tast stevig in de buidel voor nieuwste aanwinst'

Standard gaat een zeer interessante transfer afronden. La Dernière Heure maakt melding van de komst van een nieuwe aanvaller.

De twintigjarige Jackson Muleka zou zeer dicht bij een overgang naar Standard staan. De spits van TP Mzembe wordt al jaren aan Europese clubs gelinkt, waaronder Standard, Anderlecht en onlangs nog Moeskoren (via Lille OSC).

Het bestuur van Standard wist Muleka echter warm te maken voor een overgang naar Standard en hij zal één van de komende weken wellicht naar België afreizen. Standard heeft er zo alvast een zeer interessante piste in de aanval bij.

UPDATE 18u15

Het lijkt erop dat Muleka snel in Luik zal staan. Op de clubkanalen van TP Mazembe bevestigt de jonge aanvaller immers zelf al dat hij naar Luik zal trekken en zijn er ook beelden te zien waarop alle nodige documenten afgehandeld worden. Volgens La Dernière Heure heeft de Congolees een contract voor vier jaar met optie getekend.

UPDATE 13/08
De transfer van Muleka kan Standard nog veel geld gaan kosten. La Dernière Heure weet dat de Rouches uiteindelijk meer dan 1 miljoen euro neertellen voor de Congolees. Maar bovenal zal het bij een eventuele doorverkoop een stevig aandeel moeten afstaan aan TP Mazembe, dat maar liefst 45 procent van de meerwaarde bij een transfer wist af te dwingen. Standard zal ook nog enkele weken moeten wachten tot Muleka effectief in Luik neerstrijkt. De speler wacht immers nog op een visa en dat kan nog een tijdje duren.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
269

Is dat een goede deal voor Standard?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

20
20
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

31
31
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

110
110
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

90
90
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

304
304
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

402
402
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

228
228
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

405
405
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

426
426
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

540
540
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

234
234
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

79
79
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

238
238
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

294
294
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

141
141
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

387
387
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

236
236
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

644
644
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

324
324
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

208
208
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws