Genk bevestigt uitgaande transfer: "Met aankoopoptie"

659 stemmen
Genk bevestigt uitgaande transfer:

KRC Genk heeft geen vlotte transferzomer gekend, waarbij het vaak lang moest wachten op zijn aanwinsten. Daniel Muñoz zat maandenlang vast in Colombia, maar raakte uiteindelijk toch op tijd in België om mee te kunnen spelen in de eerste competitiematch. Gerardo Arteaga, wiens transfer ook al enkele weken afgerond werd, miste de eerste match wel.


Maar intussen is de Mexicaan ook aangekomen in België, zo laat Genk weten. De Limburgers melden er wel meteen bij dat ze nog niet meteen op hem kunnen rekenen, want eerst moet hij nog in quarantaine. Maar Genk heeft zijn nieuwe linksachter wel eindelijk helemaal beet.

Intussen heeft een andere linksachter de club verlaten, Globo meldt dat de Braziliaanse voetbalbond woensdag de transfer van Neto Borges naar Vasco da Gama officieel geregistreerd is. Hij verlaat Genk op huurbasis met optie. Hij kan donderdag al debuteren voor zijn nieuwe club tegen Sport.

UPDATE 13/08

KRC Genk heeft de uitgaande transfer van Neto Borges nu ook officieel aangekondigd. "Het hing al even in de lucht en nu is het ook officieel: Neto Borges (23) gaat opnieuw in zijn thuisland Brazilië voetballen. Hij wordt voor een seizoen verhuurd aan middenmoter Vasco da Gama. Neto kwam in de winter van 2019 van het Zweedse Hammarby naar Genk, maar kon zich mede door een opeenvolging van blessures nooit echt doorzetten. Vasco heeft ook een aankoopoptie", meldde de club op zijn website.

Goede oplossing?

Meest recent

‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

102
102
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

13
13
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

37
37
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

31
31
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

31
31
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

147
147
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

141
141
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

33
33
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

54
54
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

339
339
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

176
176
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

241
241
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

154
154
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

96
96
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

450
450
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

346
346
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

147
147

Meer sportnieuws