Genk bevestigt uitgaande transfer: "Met aankoopoptie"

door
Genk bevestigt uitgaande transfer:

KRC Genk heeft geen vlotte transferzomer gekend, waarbij het vaak lang moest wachten op zijn aanwinsten. Daniel Muñoz zat maandenlang vast in Colombia, maar raakte uiteindelijk toch op tijd in België om mee te kunnen spelen in de eerste competitiematch. Gerardo Arteaga, wiens transfer ook al enkele weken afgerond werd, miste de eerste match wel.


Maar intussen is de Mexicaan ook aangekomen in België, zo laat Genk weten. De Limburgers melden er wel meteen bij dat ze nog niet meteen op hem kunnen rekenen, want eerst moet hij nog in quarantaine. Maar Genk heeft zijn nieuwe linksachter wel eindelijk helemaal beet.

Intussen heeft een andere linksachter de club verlaten, Globo meldt dat de Braziliaanse voetbalbond woensdag de transfer van Neto Borges naar Vasco da Gama officieel geregistreerd is. Hij verlaat Genk op huurbasis met optie. Hij kan donderdag al debuteren voor zijn nieuwe club tegen Sport.

UPDATE 13/08

KRC Genk heeft de uitgaande transfer van Neto Borges nu ook officieel aangekondigd. "Het hing al even in de lucht en nu is het ook officieel: Neto Borges (23) gaat opnieuw in zijn thuisland Brazilië voetballen. Hij wordt voor een seizoen verhuurd aan middenmoter Vasco da Gama. Neto kwam in de winter van 2019 van het Zweedse Hammarby naar Genk, maar kon zich mede door een opeenvolging van blessures nooit echt doorzetten. Vasco heeft ook een aankoopoptie", meldde de club op zijn website.

Goede oplossing?

Meest recent

Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

3
3
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

27
27
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

244
244
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

15
15
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

201
201
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

20
20
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

46
46
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

29
29
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

71
71
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

56
56
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

43
43
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

391
391
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

109
109
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

64
64
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

218
218
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

131
131
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

61
61
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

160
160
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

514
514
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

159
159
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

56
56
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

123
123
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

301
301

Meer sportnieuws