Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

door
Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

De kwartfinales van de Champions League zijn woensdagavond van start gegaan met een sensationeel wedstrijdeinde. Paris Saint-Germain plaatste zich immers voor de halve finales door Atalanta met 1-2 te verslaan. Beide Parijse doelpunten vielen wel pas diep in de extra tijd.


In een open beginfase kreeg Neymar Jr al na drie minuten een enorme kans. Hij kwam één op één met Marco Sportiello en schoof vrij ruim naast. Ook Atalanta creëerde mogelijkheden, de verrassing van het huidige Champions League-seizoen was meermaals dichtbij de openingstreffer. De Italianen hadden het vizier echter niet op scherp staan. In de 27e minuut was het alsnog raak. Nadat de bal wat gelukkig in zijn bezit te hebben gekregen plaatste Mario Pasalic de bal prachtig in de linkerbovenhoek.

PSG drong vervolgens aan op de gelijkmaker, waarbij Neymar steeds zijn eigen kansen creëerde. Telkens faalde hij echter opzichtig in de afronding. Hierdoor ging Atalanta met een 1-0 voorsprong rusten. Na precies een uur werd Kylian Mbappé ingezet, om het tij te keren. En dat lukte ook In het laatste kwartier kreeg de Franse grootmacht steeds meer kansen, maar was het Sportiello die telkens kon redden.

In de slotminuut ging het toch nog mis voor Atalanta, toen Marquinhos de gelijkmaker afdwong met een frommelgoal. Daarmee leken verlengingen in de maak, maar meteen daarna deelde PSG al de knock-out uit aan Atalanta. Mbappé gaf vanaf links voor en collega-invaller Eric-Maxim Choupo-Moting tikte binnen.

Het maakte de sensationele ontknoping van de eerste kwartfinale van de Final 8 in Lissabon compleet. PSG staat voor het eerst in 25 jaar, en voor het eerst sinds de Qatarese overname, bij de laatste vier van de Champions League. Atalanta kan met opgeheven hoofd een punt achter het seizoen zetten.

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Denkt u dat PSG de CL kan winnen?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

94
94
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

45
45
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

245
245
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

93
93
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

355
355
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

239
239
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

274
274
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

152
152
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

142
142
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws