Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

734 stemmen
Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

De kwartfinales van de Champions League zijn woensdagavond van start gegaan met een sensationeel wedstrijdeinde. Paris Saint-Germain plaatste zich immers voor de halve finales door Atalanta met 1-2 te verslaan. Beide Parijse doelpunten vielen wel pas diep in de extra tijd.


In een open beginfase kreeg Neymar Jr al na drie minuten een enorme kans. Hij kwam één op één met Marco Sportiello en schoof vrij ruim naast. Ook Atalanta creëerde mogelijkheden, de verrassing van het huidige Champions League-seizoen was meermaals dichtbij de openingstreffer. De Italianen hadden het vizier echter niet op scherp staan. In de 27e minuut was het alsnog raak. Nadat de bal wat gelukkig in zijn bezit te hebben gekregen plaatste Mario Pasalic de bal prachtig in de linkerbovenhoek.

PSG drong vervolgens aan op de gelijkmaker, waarbij Neymar steeds zijn eigen kansen creëerde. Telkens faalde hij echter opzichtig in de afronding. Hierdoor ging Atalanta met een 1-0 voorsprong rusten. Na precies een uur werd Kylian Mbappé ingezet, om het tij te keren. En dat lukte ook In het laatste kwartier kreeg de Franse grootmacht steeds meer kansen, maar was het Sportiello die telkens kon redden.

In de slotminuut ging het toch nog mis voor Atalanta, toen Marquinhos de gelijkmaker afdwong met een frommelgoal. Daarmee leken verlengingen in de maak, maar meteen daarna deelde PSG al de knock-out uit aan Atalanta. Mbappé gaf vanaf links voor en collega-invaller Eric-Maxim Choupo-Moting tikte binnen.

Het maakte de sensationele ontknoping van de eerste kwartfinale van de Final 8 in Lissabon compleet. PSG staat voor het eerst in 25 jaar, en voor het eerst sinds de Qatarese overname, bij de laatste vier van de Champions League. Atalanta kan met opgeheven hoofd een punt achter het seizoen zetten.

LEES OOK: Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Denkt u dat PSG de CL kan winnen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

13
13
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

24
24
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

80
80
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

244
244
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

282
282
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

349
349
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1011
1011
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

80
80
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

250
250
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

126
126
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws