Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

door
Sensatie in CL: PSG zorgt voor ongelooflijke ommekeer

De kwartfinales van de Champions League zijn woensdagavond van start gegaan met een sensationeel wedstrijdeinde. Paris Saint-Germain plaatste zich immers voor de halve finales door Atalanta met 1-2 te verslaan. Beide Parijse doelpunten vielen wel pas diep in de extra tijd.


In een open beginfase kreeg Neymar Jr al na drie minuten een enorme kans. Hij kwam één op één met Marco Sportiello en schoof vrij ruim naast. Ook Atalanta creëerde mogelijkheden, de verrassing van het huidige Champions League-seizoen was meermaals dichtbij de openingstreffer. De Italianen hadden het vizier echter niet op scherp staan. In de 27e minuut was het alsnog raak. Nadat de bal wat gelukkig in zijn bezit te hebben gekregen plaatste Mario Pasalic de bal prachtig in de linkerbovenhoek.

PSG drong vervolgens aan op de gelijkmaker, waarbij Neymar steeds zijn eigen kansen creëerde. Telkens faalde hij echter opzichtig in de afronding. Hierdoor ging Atalanta met een 1-0 voorsprong rusten. Na precies een uur werd Kylian Mbappé ingezet, om het tij te keren. En dat lukte ook In het laatste kwartier kreeg de Franse grootmacht steeds meer kansen, maar was het Sportiello die telkens kon redden.

In de slotminuut ging het toch nog mis voor Atalanta, toen Marquinhos de gelijkmaker afdwong met een frommelgoal. Daarmee leken verlengingen in de maak, maar meteen daarna deelde PSG al de knock-out uit aan Atalanta. Mbappé gaf vanaf links voor en collega-invaller Eric-Maxim Choupo-Moting tikte binnen.

Het maakte de sensationele ontknoping van de eerste kwartfinale van de Final 8 in Lissabon compleet. PSG staat voor het eerst in 25 jaar, en voor het eerst sinds de Qatarese overname, bij de laatste vier van de Champions League. Atalanta kan met opgeheven hoofd een punt achter het seizoen zetten.

LEES OOK: Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Denkt u dat PSG de CL kan winnen?

Meest recent

'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

12
12
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

16
16
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

43
43
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

49
49
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

43
43
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

178
178
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

221
221
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

57
57
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

468
468
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

130
130
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

497
497
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

233
233
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

167
167
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

630
630
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

77
77
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

147
147
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

391
391
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

90
90
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

419
419
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

191
191
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

53
53
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

223
223
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

246
246
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

353
353

Meer sportnieuws