Sport meldt krankzinnig bod op Ansu Fati: méér dan 100 miljoen

door
Sport meldt krankzinnig bod op Ansu Fati: méér dan 100 miljoen

Bestuurder Michael Zorc liet eergisteren weten dat Jadon Sancho ook volgend seizoen nog in het Signal Iduna Park speelt bij Borussia Dortmund. Dat is een hard gelag voor Manchester United, dat zich nu op Ansu Fati van FC Barcelona richt, aldus het dagblad Sport.


Het bovengenoemde medium stelt dat de Red Devils 'superzaakwaarnemer' Jorge Mendes hebben gebruikt om een mondeling bod van 100 miljoen euro uit te brengen. De Catalanen hebben dit linea recta in de prullenmand gedeponeerd, maar CEO Ed Woodward van United geeft niet op en komt binnenkort met een nóg aantrekkelijkere aanbieding. Dat betekent dat de transferclausule in het contract van de pas zeventienjarige vleugelspits in ieder geval benaderd wordt, want dat is vastgesteld op 170 miljoen euro.

Barcelona hoopt echter dat Fati bereid is om zijn contract (dat doorloopt tot 2022 met een optie voor nog twee jaar) te verlengen tegen een hoger salaris, én een aanzienlijk hogere clausule van 300 miljoen euro. Het is ook niet echt waarschijnlijk dat Fati naar Old Trafford vertrekt, want hij voelt zich als een vis in het water in het Camp Nou-stadion, zo verzekert Sport nog maar eens. Alleen als hij zelf een transferverzoek indient, zou er wat kunnen gebeuren, maar dat ligt zéker niet in de lijn der verwachtingen.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Zal hij naar Man Utd verkassen?

Meest recent

De Roeck met dramatische start bij Club NXT: "Nochtans..."

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

23
23
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

95
95
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

19
19
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

62
62
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

152
152
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

162
162
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

66
66
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

401
401
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

104
104
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

198
198
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

138
138
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

201
201
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

343
343
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

173
173
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

197
197
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

41
41
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

146
146
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

84
84
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

180
180
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

97
97
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

165
165
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

243
243
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

98
98
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

48
48
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

38
38

Meer sportnieuws