'Mindere prestaties niet zonder gevolgen voor Verschaeren'

door
'Mindere prestaties niet zonder gevolgen voor Verschaeren'

Yari Verschaeren staat nog altijd geboekt als één van de grootste talenten in het Belgische voetbal, maar de Rode Duivel heeft het al een tijdje lastig om zijn gewenste niveau te benaderen. Zijn voorbereiding bij Anderlecht was geen succes en afgelopen zondag moest hij vrede nemen met een erg korte invalbeurt. Die mindere prestaties blijven niet zonder gevolgen.


Uiteraard zijn er voldoende excuses voor de 19-jarige. Op zijn prille leeftijd was een terugval sowieso onvermijdelijk, bovendien werd hij ook nog eens geteisterd door een zware blessure. Toen hij vorig seizoen stilaan zijn comeback aan het maken was, brak dan weer de corona-crisis uit. Opnieuw lag hij dus weken stil en tijdens de oefenwedstrijd in de voorbereiding stond Verschaeren amper in de basis bij de type-ploeg, waardoor het lastig was om zijn ritme weer te vinden.

Nu al conclusies trekken zou dus niet gepast zijn, het raspaardje verdient meer krediet. Maar zoals vermeld zijn er wel consequenties aan de mindere prestaties verbonden. Terwijl heel wat generatiegenoten onlangs hun kribbel zetten onder een nieuw en verbeterd contract, is dat bij Verschaeren niet het geval. Er leken nochtans plannen voor een nieuwe overeenkomst op tafel te liggen, maar het vernieuwde bestuur zou volgens Sport/Voetbalmagazine van oordeel zijn dat zijn huidige salaris ruim voldoende is. Zijn management maakt er zich echter geen zorgen over, daar is men overtuigd dat 'Verschaeren met de voeten zal antwoorden'.

LEES OOK: Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Verschaeren verdient een verbeterd contract ...

Meest recent

Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

34
34
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

148
148
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

38
38
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

330
330
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

254
254
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

131
131
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

127
127
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

58
58
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

78
78
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

108
108
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

220
220
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

63
63
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

80
80
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

607
607
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

267
267
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

336
336
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

46
46
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

154
154
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

570
570
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

174
174
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

297
297
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

444
444

Meer sportnieuws