'Mindere prestaties niet zonder gevolgen voor Verschaeren'

1093 stemmen
'Mindere prestaties niet zonder gevolgen voor Verschaeren'

Yari Verschaeren staat nog altijd geboekt als één van de grootste talenten in het Belgische voetbal, maar de Rode Duivel heeft het al een tijdje lastig om zijn gewenste niveau te benaderen. Zijn voorbereiding bij Anderlecht was geen succes en afgelopen zondag moest hij vrede nemen met een erg korte invalbeurt. Die mindere prestaties blijven niet zonder gevolgen.


Uiteraard zijn er voldoende excuses voor de 19-jarige. Op zijn prille leeftijd was een terugval sowieso onvermijdelijk, bovendien werd hij ook nog eens geteisterd door een zware blessure. Toen hij vorig seizoen stilaan zijn comeback aan het maken was, brak dan weer de corona-crisis uit. Opnieuw lag hij dus weken stil en tijdens de oefenwedstrijd in de voorbereiding stond Verschaeren amper in de basis bij de type-ploeg, waardoor het lastig was om zijn ritme weer te vinden.

Nu al conclusies trekken zou dus niet gepast zijn, het raspaardje verdient meer krediet. Maar zoals vermeld zijn er wel consequenties aan de mindere prestaties verbonden. Terwijl heel wat generatiegenoten onlangs hun kribbel zetten onder een nieuw en verbeterd contract, is dat bij Verschaeren niet het geval. Er leken nochtans plannen voor een nieuwe overeenkomst op tafel te liggen, maar het vernieuwde bestuur zou volgens Sport/Voetbalmagazine van oordeel zijn dat zijn huidige salaris ruim voldoende is. Zijn management maakt er zich echter geen zorgen over, daar is men overtuigd dat 'Verschaeren met de voeten zal antwoorden'.

LEES OOK: Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Verschaeren verdient een verbeterd contract ...

Meest recent

'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

1
1
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

17
17
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

20
20
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

62
62
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

74
74
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

29
29
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

266
266
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

239
239
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

220
220
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

289
289
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

97
97
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

368
368
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

56
56
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

245
245
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

465
465
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

754
754
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

298
298
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

386
386
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

631
631
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

158
158

Meer sportnieuws