'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

2305
'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

Club Brugge probeerde de laatste jaren voor iets meer voor doorstroming vanuit de jeugd te zorgen, maar niet iedereen blijkt te voldoen aan de Blauw-Zwarte eisen. Zo kreeg Thibault Vlietinck van Philippe Clement heel wat minder kansen dan van diens voorganger Ivan Leko, met als gevolg dat de 22-jarige flankspeler recent zelfs in de B-kern belandde.


Het eigen jeugdproduct zal het seizoen echter niet bij de Brugse beloften in 1B doorbrengen, want volgens Club Brugge-watcher Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws staat de landskampioen op het punt om een deal met OH Leuven af te ronden. Vlietinck zou dan op huurbasis naar Den Dreef trekken, waar Marc Brys en co uiteraard nog steeds dringend op zoek zijn naar aanwinsten om de kern te stofferen.

UPDATE 12/08
Vlietinck zou dus op punt staan om naar Vlaams-Brabant te verhuizen en daar lijken al partijen tevreden mee. OHL heeft er een interessante aanwinst bij, terwijl Vlietinck en Club eindelijk een geschikte oplossing hebben gevonden. De 22-jarige kwam bij Blauw-Zwart immers niet meer in de plannen voor en maakte zelfs al een tijdje geen deel meer uit van de A-kern. Toch waren er aan zijn huurbeurt enkele opvallende restricties verbonden.

Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Vlietinck niet aan een andere G5-club noch aan Antwerp FC verhuurd mocht worden. En nog opvallender: ook Cercle Brugge was absoluut geen optie voor de landskampioen. De reden daarvoor is niet bekend. Bovendien is het niet duidelijk of Vlietinck bij OHL wel tegen zijn moederclub in actie mag komen.

LEES OOK: Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Vindt u het logisch dat Club een huurdeal aan Cercle verbiedt?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

4
4
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

12
12
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

14
14
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

65
65
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

76
76
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

215
215
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

415
415
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

114
114
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

164
164
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

297
297
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

560
560
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

539
539
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws