'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

door
'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

Club Brugge probeerde de laatste jaren voor iets meer voor doorstroming vanuit de jeugd te zorgen, maar niet iedereen blijkt te voldoen aan de Blauw-Zwarte eisen. Zo kreeg Thibault Vlietinck van Philippe Clement heel wat minder kansen dan van diens voorganger Ivan Leko, met als gevolg dat de 22-jarige flankspeler recent zelfs in de B-kern belandde.


Het eigen jeugdproduct zal het seizoen echter niet bij de Brugse beloften in 1B doorbrengen, want volgens Club Brugge-watcher Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws staat de landskampioen op het punt om een deal met OH Leuven af te ronden. Vlietinck zou dan op huurbasis naar Den Dreef trekken, waar Marc Brys en co uiteraard nog steeds dringend op zoek zijn naar aanwinsten om de kern te stofferen.

UPDATE 12/08
Vlietinck zou dus op punt staan om naar Vlaams-Brabant te verhuizen en daar lijken al partijen tevreden mee. OHL heeft er een interessante aanwinst bij, terwijl Vlietinck en Club eindelijk een geschikte oplossing hebben gevonden. De 22-jarige kwam bij Blauw-Zwart immers niet meer in de plannen voor en maakte zelfs al een tijdje geen deel meer uit van de A-kern. Toch waren er aan zijn huurbeurt enkele opvallende restricties verbonden.

Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Vlietinck niet aan een andere G5-club noch aan Antwerp FC verhuurd mocht worden. En nog opvallender: ook Cercle Brugge was absoluut geen optie voor de landskampioen. De reden daarvoor is niet bekend. Bovendien is het niet duidelijk of Vlietinck bij OHL wel tegen zijn moederclub in actie mag komen.

LEES OOK: AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

Vindt u het logisch dat Club een huurdeal aan Cercle verbiedt?

Meest recent

Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

5
5
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

63
63
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

35
35
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

87
87
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

69
69
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

67
67
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

105
105
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

50
50
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

14
14
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

41
41
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

17
17
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

155
155
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

137
137
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

84
84
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

153
153
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

282
282
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

260
260
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

64
64
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

122
122
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

224
224
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

140
140
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

198
198
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

195
195
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

431
431
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

371
371

Meer sportnieuws