'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

door
'Club stelt veto tegen transferdeal met Cercle'

Club Brugge probeerde de laatste jaren voor iets meer voor doorstroming vanuit de jeugd te zorgen, maar niet iedereen blijkt te voldoen aan de Blauw-Zwarte eisen. Zo kreeg Thibault Vlietinck van Philippe Clement heel wat minder kansen dan van diens voorganger Ivan Leko, met als gevolg dat de 22-jarige flankspeler recent zelfs in de B-kern belandde.


Het eigen jeugdproduct zal het seizoen echter niet bij de Brugse beloften in 1B doorbrengen, want volgens Club Brugge-watcher Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws staat de landskampioen op het punt om een deal met OH Leuven af te ronden. Vlietinck zou dan op huurbasis naar Den Dreef trekken, waar Marc Brys en co uiteraard nog steeds dringend op zoek zijn naar aanwinsten om de kern te stofferen.

UPDATE 12/08
Vlietinck zou dus op punt staan om naar Vlaams-Brabant te verhuizen en daar lijken al partijen tevreden mee. OHL heeft er een interessante aanwinst bij, terwijl Vlietinck en Club eindelijk een geschikte oplossing hebben gevonden. De 22-jarige kwam bij Blauw-Zwart immers niet meer in de plannen voor en maakte zelfs al een tijdje geen deel meer uit van de A-kern. Toch waren er aan zijn huurbeurt enkele opvallende restricties verbonden.

Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Vlietinck niet aan een andere G5-club noch aan Antwerp FC verhuurd mocht worden. En nog opvallender: ook Cercle Brugge was absoluut geen optie voor de landskampioen. De reden daarvoor is niet bekend. Bovendien is het niet duidelijk of Vlietinck bij OHL wel tegen zijn moederclub in actie mag komen.

LEES OOK: Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

Vindt u het logisch dat Club een huurdeal aan Cercle verbiedt?

Meest recent

'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

29
29
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

69
69
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

206
206
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

162
162
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

302
302
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

350
350
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

96
96
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

362
362
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

35
35
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

162
162
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

161
161
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

400
400
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

105
105
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

258
258
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

273
273
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

93
93
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1982
1982
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

480
480
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

220
220
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

170
170
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

691
691
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

73
73
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

127
127

Meer sportnieuws