Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

291
Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

Het heeft een leuke bijklank, de 'Final 8'. De komende weken zijn de ogen van het internationale voetbal dan ook vol op Lissabon gericht, waar de resterende ronden in de Champions League worden afgewerkt. Telkens in rechtstreekse eliminatieduels, te beginnen met de kwartfinale. Wie stoot door en wie valt af? In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag aan de handigste tips en pronostieken.


De actie wordt woensdag op gang getrapt door Atalanta en PSG, twee absolute doelpuntenmachines. Met een quotering van 3,70 tegenover 1,95 voor de Parijzenaars is de club uit Bergamo desalniettemin toch de uitgesproken underdog, waarbij een gelijkspel na 90 minuten 4,15x onze inzet zou opleveren. De laatste weken vielen Timothy Castagne en zijn maats dan ook ietwat stil, dus hun positie valt best te begrijpen. Zeker omdat Kylian Mbappé klaar zou geraken voor de dienst. Vermits de Franse wonderboy wel nog op halve kracht fungeert, rekenen wij echter op die andere superster Neymar om de kar te trekken. Indien hij twee keer raak weet te treffen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 8,00x.



Donderdag is het dan weer de beurt aan RB Leipzig en Atlético Madrid, dat met Yannick Carraco eveneens een Belg in de rangen telt. Een treffen tussen de nummers drie uit La Liga en de Bundesliga ook, wat maakt dat de kansen met respectievelijk 3,50 tegenover 2,35 – en 3,15 bij een draw – al iets evenwichtiger zijn. Toch blijven de Spanjaarden, die in maart titelverdediger Liverpool wipten, duidelijk favoriet. Zij kwamen na een zwak seizoen tenslotte sterk uit de coronastop, terwijl de Duitsers vanaf dan net morsten met de punten. Vermits er evenwel weinig onderscheid is tussen beide elftallen, gokken wij dat Atlético nipt aan het langste eind trekt. Winst met slechts één goal marge is 3,90x onze bet waard.



Vanaf vrijdag komen de teams die zopas nog hun return in de vorige ronde afwerkten in actie, te beginnen met FC Barcelona tegen Bayern München. Een tweede Spaans-Duits onderonsje en een vroege ontmoeting tussen twee van de topkandidaten voor de eindzege, alhoewel: op papier heeft Der Rekordmeister flink de bovenhand. Logisch ook gezien het verschil in vormpeil, weerspiegeld in quoteringen van 2,00 voor een overwinning van Bayern tegenover 3,45 bij een Catalaanse triomf en 4,00 in het geval van een gelijkspel. Voor de Blaugrana als collectief steken we ons hand niet in het vuur, maar op Lionel Messi durven we ons geld wel zetten. Als hij wéér scoort, rekenen wij ons 2,43x onze inzet rijker.



Voor het laatste plekje in de halve finale bekampt Manchester City zaterdag Olympique Lyon, dat recent nog Juventus uit het toernooi kegelde. Jason Denayer en co moeten nu dus echter alweer stunten, zo blijkt uit hun waardering van 11,00 tegenover amper 1,28 voor de Engelsen. Met voorsprong de grootste kloof, waarbij zelfs een draw op 6,00 staat. Hoewel de titel al snel buiten bereik lag, draait de machine van Pep Guardiola de laatste tijd dan ook terug op vol toerental. Met uiteraard Kevin De Bruyne als motor, al was hij zowaar eens níét beslissend bij de genadeslag aan Real Madrid. Indien de Rode Duivel nu minstens acht corners mag trappen, zowat het gemiddelde voor City, brengt dat 2,07x onze inleg op.



COMBITIP

Wie een hogere return-on-investment nastreeft, en een beetje geduld kan opbrengen, heeft natuurlijk de mogelijkheid om de bovenstaande pronostieken met elkaar te combineren. In dat geval kan de Final 8 met wat meeval lucratief van start gaan, want samen zijn onze tips bij UNIBET.be maar liefst 156,94x onze inzet waard!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Wie zal volgens u de Champions League winnen?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

429
429
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

7
7
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

110
110
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

26
26
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

21
21
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

85
85
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

181
181
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

46
46
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

43
43
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

155
155
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

206
206
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

193
193
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1139
1139
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

108
108
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

40
40
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

299
299
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

78
78
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

30
30
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

67
67
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

174
174
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

356
356

Meer sportnieuws