Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

291
Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

Het heeft een leuke bijklank, de 'Final 8'. De komende weken zijn de ogen van het internationale voetbal dan ook vol op Lissabon gericht, waar de resterende ronden in de Champions League worden afgewerkt. Telkens in rechtstreekse eliminatieduels, te beginnen met de kwartfinale. Wie stoot door en wie valt af? In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag aan de handigste tips en pronostieken.


De actie wordt woensdag op gang getrapt door Atalanta en PSG, twee absolute doelpuntenmachines. Met een quotering van 3,70 tegenover 1,95 voor de Parijzenaars is de club uit Bergamo desalniettemin toch de uitgesproken underdog, waarbij een gelijkspel na 90 minuten 4,15x onze inzet zou opleveren. De laatste weken vielen Timothy Castagne en zijn maats dan ook ietwat stil, dus hun positie valt best te begrijpen. Zeker omdat Kylian Mbappé klaar zou geraken voor de dienst. Vermits de Franse wonderboy wel nog op halve kracht fungeert, rekenen wij echter op die andere superster Neymar om de kar te trekken. Indien hij twee keer raak weet te treffen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 8,00x.



Donderdag is het dan weer de beurt aan RB Leipzig en Atlético Madrid, dat met Yannick Carraco eveneens een Belg in de rangen telt. Een treffen tussen de nummers drie uit La Liga en de Bundesliga ook, wat maakt dat de kansen met respectievelijk 3,50 tegenover 2,35 – en 3,15 bij een draw – al iets evenwichtiger zijn. Toch blijven de Spanjaarden, die in maart titelverdediger Liverpool wipten, duidelijk favoriet. Zij kwamen na een zwak seizoen tenslotte sterk uit de coronastop, terwijl de Duitsers vanaf dan net morsten met de punten. Vermits er evenwel weinig onderscheid is tussen beide elftallen, gokken wij dat Atlético nipt aan het langste eind trekt. Winst met slechts één goal marge is 3,90x onze bet waard.



Vanaf vrijdag komen de teams die zopas nog hun return in de vorige ronde afwerkten in actie, te beginnen met FC Barcelona tegen Bayern München. Een tweede Spaans-Duits onderonsje en een vroege ontmoeting tussen twee van de topkandidaten voor de eindzege, alhoewel: op papier heeft Der Rekordmeister flink de bovenhand. Logisch ook gezien het verschil in vormpeil, weerspiegeld in quoteringen van 2,00 voor een overwinning van Bayern tegenover 3,45 bij een Catalaanse triomf en 4,00 in het geval van een gelijkspel. Voor de Blaugrana als collectief steken we ons hand niet in het vuur, maar op Lionel Messi durven we ons geld wel zetten. Als hij wéér scoort, rekenen wij ons 2,43x onze inzet rijker.



Voor het laatste plekje in de halve finale bekampt Manchester City zaterdag Olympique Lyon, dat recent nog Juventus uit het toernooi kegelde. Jason Denayer en co moeten nu dus echter alweer stunten, zo blijkt uit hun waardering van 11,00 tegenover amper 1,28 voor de Engelsen. Met voorsprong de grootste kloof, waarbij zelfs een draw op 6,00 staat. Hoewel de titel al snel buiten bereik lag, draait de machine van Pep Guardiola de laatste tijd dan ook terug op vol toerental. Met uiteraard Kevin De Bruyne als motor, al was hij zowaar eens níét beslissend bij de genadeslag aan Real Madrid. Indien de Rode Duivel nu minstens acht corners mag trappen, zowat het gemiddelde voor City, brengt dat 2,07x onze inleg op.



COMBITIP

Wie een hogere return-on-investment nastreeft, en een beetje geduld kan opbrengen, heeft natuurlijk de mogelijkheid om de bovenstaande pronostieken met elkaar te combineren. In dat geval kan de Final 8 met wat meeval lucratief van start gaan, want samen zijn onze tips bij UNIBET.be maar liefst 156,94x onze inzet waard!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Olise legt harde eis neer bij Bayern: 200 miljoen euro'

Wie zal volgens u de Champions League winnen?

Meest recent

‘Beerschot plant verrassende ingaande transfer'

De 24-jarige flankaanvaller Amine Rehmi is opgedoken bij Beerschot. De Nederlander zit sinds 3 ...

1
1
Godts looft Rode Duivel: "Leer veel van hem"

Mika Godts krijgt volop zijn kans onder Mark van Bommel. De flankaanvaller toonde zich vooral tegen ...

7
7
Nieuw middenveld, nieuwe aanvoerder: Van Bommel geeft hint

De Rode Duivels sluiten maandagavond hun eerste vierluik af in de Nations League met de op papier ...

117
117
"Staat vlijmscherp" - Boskamp smult van één Rode Duivel

De Rode Duivels zijn zondagnamiddag met het nodige vertrouwen naar Parijs afgereisd voor het duel ...

31
31
'Club Brugge opnieuw pionier: megadeal van 60 miljoen'

Club Brugge zorgde afgelopen zomer voor een straffe mijlpaal. Dankzij de transfer van Christos ...

211
211
Harde keuzes Anderlecht: zijspoor dreigt na 9 basisplaatsen

RSC Anderlecht pakte in het slot van de zomermercato uit met een spectulair transferoffensief. ...

154
154
Onuitgegeven ploeg tegen Belgen? Zidane overweegt surprise

Maandagavond sluiten de Rode Duivels het erg lange interland-luik af met een affiche van formaat. Zo ...

41
41
Anderlecht glundert: actie Ambros tegen Spanje gaat viraal

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-periode verschillende internationals uitzwermen. En ...

69
69
Rode Duivel in moeilijkheden: Chatelle verlangt wissel

Mark van Bommel kan tevreden zijn over zijn eerste drie wedstrijden als Belgisch bondscoach. Maar ...

201
201
'City wordt leeggeroofd: Barça gaat voor Europese klepper'

Omdat de club inmiddels een beroepsprocedure heeft opgestart, zal het allicht nog een tijdje duren ...

127
127
Concurrentie Mechele? Gedegradeerd duo toont zich op training

Mark van Bommel heeft tijdens zijn eerste interlands als Belgisch bondscoach niet al te veel ...

268
268
'Olise legt harde eis neer bij Bayern: 200 miljoen euro'

Met zijn knappe doelpunten toonde Michael Olise in de voorbije interlands van Frankrijk waarom hij ...

211
211
Zidane fileert Rode Duivels na bekijken België-Turkije

Net zoals een week geleden kruisen de Rode Duivels maandagavond de degens met Frankrijk. Daags ...

391
391
Experiment in basisploeg Genk? "Nee, alsjeblieft niet!"

KRC Genk heeft een tegenvallende start van het seizoen achter de rug. Coach Jess Thorup zal zijn ...

105
105
Grote verliezer bij Rode Duivels: van titularis tot 'plan C'

Maandagavond wacht nog een bezoek aan Frankrijk, maar voorlopig hebben de Rode Duivels een geslaagd ...

180
180
'Barcelona stippelt droomplan uit: sensationele comeback'

FC Barcelona is fantastisch aan het seizoen begonnen. De Spaanse kampioen wil dan ook nog een poosje ...

173
173
Miljoenenkater Club Brugge: topaankoop maakt zich onmogelijk

Club Brugge wist de voorbije jaren gouden zaken te doen op de transfermarkt. Maar niet alle deals ...

549
549
Meteen een klik: Rode Duivel doet ogen Van Bommel fonkelen

Na de 3-0-overwinning tegen Turkije, kunnen de Rode Duivels maandag met het nodige vertrouwen ...

105
105
Zonder Tielemans en De Bruyne: Defour geeft ideaal middenveld

De Rode Duivels kruisen maandagavond opnieuw de degens met Frankrijk. Maar bondscoach Mark van ...

497
497
Situatie City escaleert: doorstart in vijfde klasse?

Manchester City blijft zich verzetten tegen de veroordeling van de Premier League wegens ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Monstersom Tresoldi; nieuwe parel Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Zidane verbaast met uitspraken over De Bruyne

De Rode Duivels nemen het maandag weer op tegen Frankrijk namens de vierde groepsmatch van de ...

497
497
Straffe wending in rel rond Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft de gemoederen in Portugal bezighouden. De superster verliet de nationale ...

98
98
De zwakke schakel? Vanaken de gebeten hond na Turkije

Mark van Bommel verraste met zijn basisopstelling tegen Turkije. Hans Vanaken, Youri Tielemans en ...

514
514
"Maak u kenbaar!" Ruben Van Gucht doet dwingende oproep

Ruben Van Gucht is op zoek naar een onbekende die hem de voorbije dagen diep wist te raken. Terwijl ...

52
52

Meer sportnieuws