Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

291
Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

Het heeft een leuke bijklank, de 'Final 8'. De komende weken zijn de ogen van het internationale voetbal dan ook vol op Lissabon gericht, waar de resterende ronden in de Champions League worden afgewerkt. Telkens in rechtstreekse eliminatieduels, te beginnen met de kwartfinale. Wie stoot door en wie valt af? In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag aan de handigste tips en pronostieken.


De actie wordt woensdag op gang getrapt door Atalanta en PSG, twee absolute doelpuntenmachines. Met een quotering van 3,70 tegenover 1,95 voor de Parijzenaars is de club uit Bergamo desalniettemin toch de uitgesproken underdog, waarbij een gelijkspel na 90 minuten 4,15x onze inzet zou opleveren. De laatste weken vielen Timothy Castagne en zijn maats dan ook ietwat stil, dus hun positie valt best te begrijpen. Zeker omdat Kylian Mbappé klaar zou geraken voor de dienst. Vermits de Franse wonderboy wel nog op halve kracht fungeert, rekenen wij echter op die andere superster Neymar om de kar te trekken. Indien hij twee keer raak weet te treffen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 8,00x.



Donderdag is het dan weer de beurt aan RB Leipzig en Atlético Madrid, dat met Yannick Carraco eveneens een Belg in de rangen telt. Een treffen tussen de nummers drie uit La Liga en de Bundesliga ook, wat maakt dat de kansen met respectievelijk 3,50 tegenover 2,35 – en 3,15 bij een draw – al iets evenwichtiger zijn. Toch blijven de Spanjaarden, die in maart titelverdediger Liverpool wipten, duidelijk favoriet. Zij kwamen na een zwak seizoen tenslotte sterk uit de coronastop, terwijl de Duitsers vanaf dan net morsten met de punten. Vermits er evenwel weinig onderscheid is tussen beide elftallen, gokken wij dat Atlético nipt aan het langste eind trekt. Winst met slechts één goal marge is 3,90x onze bet waard.



Vanaf vrijdag komen de teams die zopas nog hun return in de vorige ronde afwerkten in actie, te beginnen met FC Barcelona tegen Bayern München. Een tweede Spaans-Duits onderonsje en een vroege ontmoeting tussen twee van de topkandidaten voor de eindzege, alhoewel: op papier heeft Der Rekordmeister flink de bovenhand. Logisch ook gezien het verschil in vormpeil, weerspiegeld in quoteringen van 2,00 voor een overwinning van Bayern tegenover 3,45 bij een Catalaanse triomf en 4,00 in het geval van een gelijkspel. Voor de Blaugrana als collectief steken we ons hand niet in het vuur, maar op Lionel Messi durven we ons geld wel zetten. Als hij wéér scoort, rekenen wij ons 2,43x onze inzet rijker.



Voor het laatste plekje in de halve finale bekampt Manchester City zaterdag Olympique Lyon, dat recent nog Juventus uit het toernooi kegelde. Jason Denayer en co moeten nu dus echter alweer stunten, zo blijkt uit hun waardering van 11,00 tegenover amper 1,28 voor de Engelsen. Met voorsprong de grootste kloof, waarbij zelfs een draw op 6,00 staat. Hoewel de titel al snel buiten bereik lag, draait de machine van Pep Guardiola de laatste tijd dan ook terug op vol toerental. Met uiteraard Kevin De Bruyne als motor, al was hij zowaar eens níét beslissend bij de genadeslag aan Real Madrid. Indien de Rode Duivel nu minstens acht corners mag trappen, zowat het gemiddelde voor City, brengt dat 2,07x onze inleg op.



COMBITIP

Wie een hogere return-on-investment nastreeft, en een beetje geduld kan opbrengen, heeft natuurlijk de mogelijkheid om de bovenstaande pronostieken met elkaar te combineren. In dat geval kan de Final 8 met wat meeval lucratief van start gaan, want samen zijn onze tips bij UNIBET.be maar liefst 156,94x onze inzet waard!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Courtois zet Duivels in wachtkamer: directe oorzaak op WK?

Wie zal volgens u de Champions League winnen?

Meest recent

'City op instorten: totale exodus in Manchester'

Manchester City staat op instorten. De club werd schuldig bevonden aan liefst 114 inbreuken tegen de ...

0
0
Allegri ziet De Bruyne in Italië-België: meteen Napoli-ingreep

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond serieus indruk gemaakt bij de Rode Duivels op bezoek bij ...

40
40
Klopp mist start bij Mannschaft: "Geen topland meer"

Duitsland had gehoopt dat de aanstelling van Jürgen Klopp voor een heuse ommekeer zou zorgen ...

30
30
Albert tipt van Bommel: sterkhouder naast ploeg bij Duivels?

De Rode Duivels zijn sterk aan hun nieuw hoofdstuk onder bondscoach Mark van Bommel begonnen. Maar ...

62
62
Van Bommel verliefd op bankzitter: De Bruyne vliegt eruit

Mark van Bommel heeft bij de Rode Duivels zijn nieuwe lieveling al gevonden. In Rome pakte die de ...

153
153
Rode Duivel klopt op poort: "Kwaliteiten voor basisspeler"

Verschillende Rode Duivels maakten vrijdag indruk tijdens het Nations League-duel tegen Italië. ...

277
277
Opstelling Duivels: Van Bommel voert cruciale wissels door

De Rode Duivels staan maandagavond voor een flinke uitdaging in de Nations League. Zo komt het ...

231
231
Fransen prikken naar Duivels: "Blij dat hij er niet bij is"

De Rode Duivels staan maandagavond voor een clash van formaat. Zo komt Frankrijk, nog steeds nummer ...

192
192
Tijdperk-Ronaldo bij Portugal voorbij na straffe zet?

Nadat het enkele dagen geleden Wales al verslagen had, heeft Portugal zondagavond ook zijn tweede ...

136
136
Pijnlijke conclusie Duitsland: "Kijk naar Tzolis en Karetsas"

Met vier wereldtitels en drie Europese titels oogt het palmares van Duitsland indrukwekkend, maar de ...

89
89
Brandon Mechele raakt Brugse fans met emotioneel bericht

Brandon Mechele laat zich deze keer van een opvallend andere kant zien. De verdediger van Club ...

96
96
Pijnlijke eerste nederlaag Klopp, blunder redt Portugal

Er stonden zondagavond nog twee wedstrijden op het programma in de A-liga van de Nations League. ...

102
102
Duivel beleefde harde leerschool op WK: "Dat betaal je cash"

De Rode Duivels hopen maandagavond tegen Frankrijk al het goede van vorige vrijdag te bevestigen. ...

38
38
'Barça zoekt centen: 3 spelers nu al in etalage gezet'

De zomermercato sloot nog geen maand geleden zijn deuren en de start van de volgende transferperiode ...

74
74
Straffe cijfers: Xavi maakt meteen indruk bij Oranje

Zondagavond wordt er opnieuw volop gevoetbald in de Nations League. De eerste wedstrijd van de avond ...

44
44
'Zidane wijzigt: deze Franse elf starten tegen Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn hun campagne in de Nations League uitstekend begonnen met een overwinning in ...

107
107
Donkere wolken boven Ruben Van Gucht: alarmbellen gaan af

Donkere wolken pakken zich steeds nadrukkelijker samen rond Ruben Van Gucht. De 39-jarige ...

125
125
Van Bommel doet belangrijke aankondiging voor Frankrijk

De wedstrijden volgen elkaar in deze interlandbreak in sneltempo op. Maandagavond moeten de Rode ...

195
195
Frankrijk met 'B-ploeg' tegen de Rode Duivels?

Zinedine Zidane weet wat hem dinsdagavond te wachten staat. Frankrijk maakt zich op voor de ...

109
109
Zidane praat openlijk over Duivels, Hazard én Van Bommel

Sommige ontmoetingen blijven hangen. Ook jaren later. Voor Zinedine Zidane geldt dat zowel voor Eden ...

451
451
Roberto Carlos lost horrorverhaal: "160 miljoen euro..."

Roberto Carlos heeft naar eigen zeggen bijna zijn volledige opgebouwde vermogen verloren na ...

68
68
Van Bommel schokt Club Brugge: drastische ingreep rond Vanaken

Ivan Leko zei het luid en duidelijk: laat Hans Vanaken bij de Rode Duivels matchen spelen. Mark van ...

413
413
Nieuwe held staat op bij Oranje, Riemer bezweert crisis

Servië en Nederland speelden om 18u, in een zeer karig gevuld stadion, tegen elkaar. Kon Oranje ...

42
42
Ngoy: "Rudi Garcia? Ik hoorde al geruchten"

Een rustige zomer, wat interesse uit het buitenland en ondertussen vooral de focus op zijn ...

113
113
Castagne lovend: "Zij zijn een kwaliteitsinjectie voor ons"

Timothy Castagne speelde een sterk WK en is momenteel de nummer één als rechtsachter. ...

87
87

Meer sportnieuws