Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

291
Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

Het heeft een leuke bijklank, de 'Final 8'. De komende weken zijn de ogen van het internationale voetbal dan ook vol op Lissabon gericht, waar de resterende ronden in de Champions League worden afgewerkt. Telkens in rechtstreekse eliminatieduels, te beginnen met de kwartfinale. Wie stoot door en wie valt af? In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag aan de handigste tips en pronostieken.


De actie wordt woensdag op gang getrapt door Atalanta en PSG, twee absolute doelpuntenmachines. Met een quotering van 3,70 tegenover 1,95 voor de Parijzenaars is de club uit Bergamo desalniettemin toch de uitgesproken underdog, waarbij een gelijkspel na 90 minuten 4,15x onze inzet zou opleveren. De laatste weken vielen Timothy Castagne en zijn maats dan ook ietwat stil, dus hun positie valt best te begrijpen. Zeker omdat Kylian Mbappé klaar zou geraken voor de dienst. Vermits de Franse wonderboy wel nog op halve kracht fungeert, rekenen wij echter op die andere superster Neymar om de kar te trekken. Indien hij twee keer raak weet te treffen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 8,00x.



Donderdag is het dan weer de beurt aan RB Leipzig en Atlético Madrid, dat met Yannick Carraco eveneens een Belg in de rangen telt. Een treffen tussen de nummers drie uit La Liga en de Bundesliga ook, wat maakt dat de kansen met respectievelijk 3,50 tegenover 2,35 – en 3,15 bij een draw – al iets evenwichtiger zijn. Toch blijven de Spanjaarden, die in maart titelverdediger Liverpool wipten, duidelijk favoriet. Zij kwamen na een zwak seizoen tenslotte sterk uit de coronastop, terwijl de Duitsers vanaf dan net morsten met de punten. Vermits er evenwel weinig onderscheid is tussen beide elftallen, gokken wij dat Atlético nipt aan het langste eind trekt. Winst met slechts één goal marge is 3,90x onze bet waard.



Vanaf vrijdag komen de teams die zopas nog hun return in de vorige ronde afwerkten in actie, te beginnen met FC Barcelona tegen Bayern München. Een tweede Spaans-Duits onderonsje en een vroege ontmoeting tussen twee van de topkandidaten voor de eindzege, alhoewel: op papier heeft Der Rekordmeister flink de bovenhand. Logisch ook gezien het verschil in vormpeil, weerspiegeld in quoteringen van 2,00 voor een overwinning van Bayern tegenover 3,45 bij een Catalaanse triomf en 4,00 in het geval van een gelijkspel. Voor de Blaugrana als collectief steken we ons hand niet in het vuur, maar op Lionel Messi durven we ons geld wel zetten. Als hij wéér scoort, rekenen wij ons 2,43x onze inzet rijker.



Voor het laatste plekje in de halve finale bekampt Manchester City zaterdag Olympique Lyon, dat recent nog Juventus uit het toernooi kegelde. Jason Denayer en co moeten nu dus echter alweer stunten, zo blijkt uit hun waardering van 11,00 tegenover amper 1,28 voor de Engelsen. Met voorsprong de grootste kloof, waarbij zelfs een draw op 6,00 staat. Hoewel de titel al snel buiten bereik lag, draait de machine van Pep Guardiola de laatste tijd dan ook terug op vol toerental. Met uiteraard Kevin De Bruyne als motor, al was hij zowaar eens níét beslissend bij de genadeslag aan Real Madrid. Indien de Rode Duivel nu minstens acht corners mag trappen, zowat het gemiddelde voor City, brengt dat 2,07x onze inleg op.



COMBITIP

Wie een hogere return-on-investment nastreeft, en een beetje geduld kan opbrengen, heeft natuurlijk de mogelijkheid om de bovenstaande pronostieken met elkaar te combineren. In dat geval kan de Final 8 met wat meeval lucratief van start gaan, want samen zijn onze tips bij UNIBET.be maar liefst 156,94x onze inzet waard!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Britse pers volledig in de ban van Tielemans: plan voor City

Wie zal volgens u de Champions League winnen?

Meest recent

'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

43
43
'De Bruyne doet ogen openen: Allegri grijpt in bij Napoli'

In de Serie A wil SSC Napoli zich zondagavond herpakken. Na twee opeenvolgende nederlagen moet er op ...

28
28
Opstellingen: Club zónder Vanaken; Antwerp met debutant

Club Brugge wil zondagmiddag voor eigen volk iets recht zetten na de Europese slipper tegen Aston ...

135
135
RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Voor Kim Huybrechts draaide een weekend dat zoveel kon brengen uit op een dubbel drama. De ...

20
20
Titanenduel in Genk-Gent: Thorup zet Burgess op zijn plek

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

418
418
TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

134
134
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

171
171
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

23
23
Michèle Lacroix doet aangrijpend verhaal: “Drie maanden superzwaar”’

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

83
83
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

85
85
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

119
119
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

104
104
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

91
91
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

302
302
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

118
118
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

399
399
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

205
205
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

452
452
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

355
355
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

506
506
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

342
342
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

116
116
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

96
96
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

48
48
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

202
202

Meer sportnieuws