Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

291
Wedtip: de vier topfavorieten in de CL Final 8

Het heeft een leuke bijklank, de 'Final 8'. De komende weken zijn de ogen van het internationale voetbal dan ook vol op Lissabon gericht, waar de resterende ronden in de Champions League worden afgewerkt. Telkens in rechtstreekse eliminatieduels, te beginnen met de kwartfinale. Wie stoot door en wie valt af? In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag aan de handigste tips en pronostieken.


De actie wordt woensdag op gang getrapt door Atalanta en PSG, twee absolute doelpuntenmachines. Met een quotering van 3,70 tegenover 1,95 voor de Parijzenaars is de club uit Bergamo desalniettemin toch de uitgesproken underdog, waarbij een gelijkspel na 90 minuten 4,15x onze inzet zou opleveren. De laatste weken vielen Timothy Castagne en zijn maats dan ook ietwat stil, dus hun positie valt best te begrijpen. Zeker omdat Kylian Mbappé klaar zou geraken voor de dienst. Vermits de Franse wonderboy wel nog op halve kracht fungeert, rekenen wij echter op die andere superster Neymar om de kar te trekken. Indien hij twee keer raak weet te treffen, vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 8,00x.



Donderdag is het dan weer de beurt aan RB Leipzig en Atlético Madrid, dat met Yannick Carraco eveneens een Belg in de rangen telt. Een treffen tussen de nummers drie uit La Liga en de Bundesliga ook, wat maakt dat de kansen met respectievelijk 3,50 tegenover 2,35 – en 3,15 bij een draw – al iets evenwichtiger zijn. Toch blijven de Spanjaarden, die in maart titelverdediger Liverpool wipten, duidelijk favoriet. Zij kwamen na een zwak seizoen tenslotte sterk uit de coronastop, terwijl de Duitsers vanaf dan net morsten met de punten. Vermits er evenwel weinig onderscheid is tussen beide elftallen, gokken wij dat Atlético nipt aan het langste eind trekt. Winst met slechts één goal marge is 3,90x onze bet waard.



Vanaf vrijdag komen de teams die zopas nog hun return in de vorige ronde afwerkten in actie, te beginnen met FC Barcelona tegen Bayern München. Een tweede Spaans-Duits onderonsje en een vroege ontmoeting tussen twee van de topkandidaten voor de eindzege, alhoewel: op papier heeft Der Rekordmeister flink de bovenhand. Logisch ook gezien het verschil in vormpeil, weerspiegeld in quoteringen van 2,00 voor een overwinning van Bayern tegenover 3,45 bij een Catalaanse triomf en 4,00 in het geval van een gelijkspel. Voor de Blaugrana als collectief steken we ons hand niet in het vuur, maar op Lionel Messi durven we ons geld wel zetten. Als hij wéér scoort, rekenen wij ons 2,43x onze inzet rijker.



Voor het laatste plekje in de halve finale bekampt Manchester City zaterdag Olympique Lyon, dat recent nog Juventus uit het toernooi kegelde. Jason Denayer en co moeten nu dus echter alweer stunten, zo blijkt uit hun waardering van 11,00 tegenover amper 1,28 voor de Engelsen. Met voorsprong de grootste kloof, waarbij zelfs een draw op 6,00 staat. Hoewel de titel al snel buiten bereik lag, draait de machine van Pep Guardiola de laatste tijd dan ook terug op vol toerental. Met uiteraard Kevin De Bruyne als motor, al was hij zowaar eens níét beslissend bij de genadeslag aan Real Madrid. Indien de Rode Duivel nu minstens acht corners mag trappen, zowat het gemiddelde voor City, brengt dat 2,07x onze inleg op.



COMBITIP

Wie een hogere return-on-investment nastreeft, en een beetje geduld kan opbrengen, heeft natuurlijk de mogelijkheid om de bovenstaande pronostieken met elkaar te combineren. In dat geval kan de Final 8 met wat meeval lucratief van start gaan, want samen zijn onze tips bij UNIBET.be maar liefst 156,94x onze inzet waard!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club speelt met vuur: vrees voor grove transferblunder

Wie zal volgens u de Champions League winnen?

Meest recent

'KRC Genk verrast met terugkeer jeugdproduct'

Bij KRC Genk is het nog een zeer bewogen week geweest op het vlak van transfers. Dé absolute ...

42
42
'Anderlecht blijft gaan: twéé middenvelders op komst?'

In de laatste dagen van de transferperiode geeft Anderlecht zijn selectie nog een serieuze ...

200
200
'Megastunt in de maak: Antwerp haalt Vermeeren terug'

Er is een énorme stunt in de maak. Arthur Vermeeren zou op het punt staan om terug te keren ...

381
381
Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

97
97
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

52
52
Bruno uit frustratie: "Ik haal niet het maximum uit hem"

Het is voor Anderlecht nog een zeer bewogen einde van de zomermercato. Er beweegt nog heel wat aan ...

380
380
'Stunt in de maak? Faes aangeboden in JPL'

Wout Faes zoekt een club. De Belgische verdediger zag een transfer naar West Ham United op het ...

454
454
Anderlecht eindelijk verlost van Ashimeru

Bij RSC Anderlecht hebben ze eindelijk een oplossing gevonden voor Majeed Ashimeru. De centrale ...

247
247
Toby Alderweireld stunt met wel heel bijzondere nieuwe job

Toby Alderweireld heeft zijn voetbalschoenen inmiddels aan de kant gezet, maar van stilzitten is ...

80
80
"STVV verlaten was nooit een optie deze zomer"

Ryan Merlen heeft momenteel maar één doel voor ogen: zich verder ontwikkelen en ...

44
44
Druk op Clement en Hayen neemt nu al toe

Philippe Clement en Nicky Hayen zijn momenteel als trainer actief in de Championship in Engeland. ...

190
190
Albert tipt Belgische topclubs: "Eén van de besten in de JPL"

Philippe Albert analyseert voor La Capitale de matchen in de Jupiler Pro League. De voormalige ...

144
144
Anderlecht sluit opmerkelijke deal omtrent Hatenboer

Cedric Hatenboer trok voor 1 miljoen euro van Anderlecht naar Sparta Rotterdam. Dat is voor RSCA een ...

389
389
'Transferdomino: Anderlecht-deal heeft gevolgen voor Genk'

Het is voor KRC Genk al een zeer drukke week geweest wat betreft transfers. Het haalde met Benjamin ...

277
277
Patro en Westerlo laten aanvallers nog vertrekken

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de zomermercato leggen de Belgische clubs de laatste ...

21
21
Anderlecht zet volgende vinkje: middenvelder strijkt neer

Anderlecht is in het absolute slot van de mercato nog druk in de weer. Het wil nog af van enkele ...

499
499
Teleurstelling bij sterkhouder Union: "Ik had bod verwacht"

Het is alweer een bewogen transferzomer voor Union, dat de voorbije maanden weer de nodige ...

99
99
'Lommel mag nog hopen op rentree, Gent kan talent verliezen'

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de transferperiode, is het nog alle hens aan dek voor ...

121
121
'Vieze details rond transfersoap Fofana lekken uit'

In de allerlaatste minuten van Deadline Day versierde Malick Fofana alsnog een transfer van ...

187
187
Union, Westerlo en Kortrijk halen nog versterkingen binnen

Donderdagavond sluit de transfermarkt ook in ons land zijn deuren en dus zijn heel wat clubs nog ...

46
46
'Raskin ziet alsnog transfer uit de bus rollen'

In de grote competities sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren en dus kon voor heel wat ...

187
187
'Dendoncker verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Hij had op dit moment in zijn carrière eigenlijk een vaste waarde moeten zijn bij de Rode ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Anderlecht, Union laat aanvaller vertrekken'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

354
354
Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Union SG heeft een specifieke transferstrategie die de afgelopen jaren enorm goed heeft gewerkt. De ...

115
115
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

276
276

Meer sportnieuws