Didillon spuit mist over transferdetails, Anderlecht neemt afscheid

400 stemmen
Didillon spuit mist over transferdetails, Anderlecht neemt afscheid

Zijn overgang hing al een tijdje in de lucht, nu lijkt de transfer stilaan ook officieel rond: Thomas Didillon wordt de nieuwe nummer één van Cercle Brugge. De 24-jarige doelman op overschot ruilt Anderlecht in voor de Vereniging, dat graag uitpakt met zijn komst.


Voorlopig beperkte Groen-Zwart zich immers tot een nogal cryptische video waarin een 'onbekende' nieuwkomer zijn medische testen ondergaat, al wordt op basis van de tatoeages snel duidelijk dat het om Didillon gaat. Zijn verhuis wordt intussen ook door diverse media bevestigd, waarbij Het Nieuwsblad weet dat de Fransman zijn kribbel onder een contract voor vier seizoenen zet in Jan Breydel. Daar sluit hij woensdag reeds aan op de training, al krijgt komend weekend tegen Antwerp wellicht Warleson nog even de voorkeur.

Hoewel hij eerder enkel leek open te staan voor een constructie via moederclub AS Monaco, tekent Didillon volgens de krant zo uiteindelijk dus toch gewoon in Brugge zelf. Het sluitstuk begint op die manier al aan zijn derde avontuur in België, want na nieuwjaar werd hij ook reeds uitgeleend aan KRC Genk. De Limburgers hebben als gevolg recht op een deel van de transfersom, waarover voorlopig echter nog niks bekend werd gemaakt. Paars-Wit hoopte alvast zelf haar investering van een tweetal miljoen terug te verdienen.

UPDATE 18u25
Voor wie nog twijfelde aan de identiteit van de man in het filmpje, is nu ook het laatste restje onduidelijkheid de wereld uit geholpen. Op haar clubwebsite neemt Anderlecht immers officieel afscheid van de doelman, die nog de allerbeste wensen meekrijgt voor de rest van zijn carrière. Alleen op basis daarvan valt echter af te leiden dat het een definitieve transfer betreft, want verder stelt Paars-Wit enkel dat Didillon "volgend seizoen tussen de palen zal staan bij Cercle Brugge".

Daar werd de Fransman intussen ook formeel verwelkomd, waarbij hij zelf tevens het woord nam. Didillon verwees hierbij onder meer naar zijn ontmoeting met Paul Mitchell, de sportief directeur van AS Monaco, die net zoals CEO Oleg Petrov ook door Cercle-voorzitter Vincent Goemaere uitvoerig bedankt werd. In welke mate de Monegasken dus al dan niet betrokken zijn in de transfer, en wie weet zelfs de eigenlijke rechten op Didillon in handen hebben, blijft zo een mysterie.

LEES OOK: KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

Denkt u dat Didillon op termijn in Monaco zal belanden?

Meest recent

Laatste stuiptrekking Infatino? Crisismeeting afgekondigd

Gianni infantino bevindt zich in steeds nauwere schoentjes. Volgens de laatste berichten heeft de ...

16
16
'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

69
69
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

66
66
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

52
52
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

51
51
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

50
50
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

159
159
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

63
63
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

123
123
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

554
554
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

549
549
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

172
172
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

640
640
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

41
41
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

124
124
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

64
64
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

402
402
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

210
210
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

645
645
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

239
239
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

784
784
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

964
964
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

114
114
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

579
579
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

2000
2000

Meer sportnieuws