Reden bekend voor afwezigheid van Anderlecht-topaankoop

door
Reden bekend voor afwezigheid van Anderlecht-topaankoop

Anderlecht moest deze zomer met uiterst beperkte middelen op zoek naar versterking, maar toch volgden aanwinsten elkaar de laatste tijd snel op in het Lotto Park. De relatief goedkope Bogdan Mykhaylichenko en Percy Tau deden vervolgens meteen ritme op in een oefenpartij tegen Lommel, waarin van topaankoop Mustapha Bundu echter nog geen spoor te bekennen viel.


De 23-jarige aanvaller uit Sierra Leone is nochtans met voorsprong de duurste transfer die sportief directeur Peter Verbeke tot dusver realiseerde in Brussel. Paars-Wit maakte betaalde namelijk maar liefst drie miljoen om hem weg te plukken bij het Deense Aarhus, waarmee Bundu in één klap een aanzienlijke portie van het budget in beslag nam. De verwachtingen zijn dan ook hooggespannen, maar tegen Lommel zagen Frank Vercauteren en Vincent Kompany de nieuwkomer dus nog niet aan het werk.

Al snel rezen dan ook vragen op of hij met fysieke problemen kampt, iets wat Anderlecht uiteraard kan missen als kiespijn. Le Soir stelt de bezorgde fans evenwel gerust, want volgens de krant was Bundu gewoon even teruggekeerd naar Denemarken om een paar administratieve formaliteiten te regelen. Of de nieuwe kracht zondag tegen STVV reeds inzetbaar zal zijn, blijft desalniettemin een vraagteken. Tau en vooral Mykhaylichenko verschijnen dan mogelijk wél tussen de lijnen of wie weet zelfs aan de aftrap.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Wie wordt volgens u de grootste versterking voor Anderlecht?

Meest recent

‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

8
8
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

86
86
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

70
70
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

146
146
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

121
121
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

62
62
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

62
62
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

288
288
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

172
172
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

221
221
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

506
506
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

194
194
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

409
409
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

501
501
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

576
576
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

597
597
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

213
213
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

341
341
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

281
281
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

386
386
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

382
382
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

571
571
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

287
287
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

368
368
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

362
362

Meer sportnieuws