Reden bekend voor afwezigheid van Anderlecht-topaankoop

door
Reden bekend voor afwezigheid van Anderlecht-topaankoop

Anderlecht moest deze zomer met uiterst beperkte middelen op zoek naar versterking, maar toch volgden aanwinsten elkaar de laatste tijd snel op in het Lotto Park. De relatief goedkope Bogdan Mykhaylichenko en Percy Tau deden vervolgens meteen ritme op in een oefenpartij tegen Lommel, waarin van topaankoop Mustapha Bundu echter nog geen spoor te bekennen viel.


De 23-jarige aanvaller uit Sierra Leone is nochtans met voorsprong de duurste transfer die sportief directeur Peter Verbeke tot dusver realiseerde in Brussel. Paars-Wit maakte betaalde namelijk maar liefst drie miljoen om hem weg te plukken bij het Deense Aarhus, waarmee Bundu in één klap een aanzienlijke portie van het budget in beslag nam. De verwachtingen zijn dan ook hooggespannen, maar tegen Lommel zagen Frank Vercauteren en Vincent Kompany de nieuwkomer dus nog niet aan het werk.

Al snel rezen dan ook vragen op of hij met fysieke problemen kampt, iets wat Anderlecht uiteraard kan missen als kiespijn. Le Soir stelt de bezorgde fans evenwel gerust, want volgens de krant was Bundu gewoon even teruggekeerd naar Denemarken om een paar administratieve formaliteiten te regelen. Of de nieuwe kracht zondag tegen STVV reeds inzetbaar zal zijn, blijft desalniettemin een vraagteken. Tau en vooral Mykhaylichenko verschijnen dan mogelijk wél tussen de lijnen of wie weet zelfs aan de aftrap.

LEES OOK: Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Wie wordt volgens u de grootste versterking voor Anderlecht?

Meest recent

‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

98
98
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

3
3
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

11
11
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

82
82
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

46
46
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

72
72
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

147
147
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

34
34
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

174
174
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

291
291
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

712
712
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

135
135
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

42
42
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

376
376
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

101
101
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

566
566
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

602
602
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

429
429
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

63
63
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1094
1094
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

320
320
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

87
87
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1304
1304
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118

Meer sportnieuws