TRANSFERUURTJE: 'Milan wil sterkhouder Club, Benteke kost spotprijs'

1505
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil sterkhouder Club, Benteke kost spotprijs'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De recordtransfer van Jonathan David naar Lille OSC is volgens diverse media in binnen- en buitenland in kannen en kruiken. En AA Gent zou een absoluut recordbedrag vangen. Volgens HLN zou Lille een vaste som van zo'n 27.5 miljoen euro betalen. Maar via allerlei bonussen en variabelen zal dit zeker stijgen tot ongeveer 30 miljoen euro, in het beste geval zelfs een slordige 35 miljoen. Dinsdag wordt mogelijk alles nog officieel aangekondigd.

Emmanuel Dennis staat weer een stap dichter bij een vertrek bij Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws had hij zondag informele gesprekken met een geïnteresseerde club. Er zou evenwel nog geen bod zijn binnen gekomen dat aan de voorwaarden van Club voldoet, al kan daar snel verandering in komen. Bij HLN weet men wel dat Leeds United, Newcastle en Wolverhampton interesse tonen, net zoals verschillende Bundesliga-clubs. En ook AC Milan zou zich bij het lijstje geïnteresseerden hebben geschaard.

Anderlecht moet opnieuw afscheid nemen van een jong toptalent. De 16-jarige Samuel Mbangula kiest immers voor een avontuur bij Juventus. Dat meldt de website Giovani Bianconeri. Anderlecht had de flankaanvaller, die jeugdinternational is bij de U16, vorige zomer weggeplukt bij Club Brugge, maar verliest hem nu dus weer na één seizoen. De Nigeriaan Peter Olawale zou dan weer een transfer naar Israël verkiezen.

Standard had bij AS Monaco een voorstel neergelegd om Francesco Antonucci te huren. Maar de Rouches lijken naast het net te vissen, want volgens La Dernière Heure staat hij zeer dicht bij een overgang naar Feyenoord. Bij de traditieclub uit Rotterdam zou hem wel meteen weer uitlenen aan FC Volendam, waar hij vorig seizoen al op huurbasis speelde.

Waasland-Beveren heeft afscheid genomen van een middenvelder. Karlo Lulic speelde vorig seizoen al op huurbasis bij Slaven Belupo en liet daar een sterke indruk achter. De Kroatische club laat dan ook weten dat de aankoopoptie op Lulic werd gelicht, en dat hij een contract van drie jaar heeft getekend.

BUITENLAND
Christian Benteke moet mogelijk op zoek naar een nieuwe club. Crystal Palace zou hem voor een beperkte som willen verkopen en zou volgens de Daily Mail tevreden zijn met 9 miljoen euro. Of Benteke zelf ook weg wil valt echter te betwijfelen. Zijn makelaar Kismet Eris liet een tijd geleden al verstaan dat hij niet wil vertrekken. Vandaar ook dat winterse interesse van Club Brugge en Aston Villa werd afgewimpeld.

Nadat zijn contract bij Antwerp FC niet werd verlengd, heeft Jens Teunckens nu een verrassende club in het buitenland gevonden. De 22-jarige keeper tekende een contract voor twee seizoenen bij AEK Larnaca, dat vorig seizoen als vijfde eindigde in de Cypriotische competitie. De belofte-international wil er eindelijk zijn doorbraak forceren, nadat hij bij Antwerp nooit uit de schaduw van Bolat kon treden.

Zoals verwacht heeft Liverpool zich versterkt met Konstantinos Tsimikas. De Griekse linksback maakt de overgang van Olympiakos Piraeus, en kost de Engelse landskampioen ongeveer 13 miljoen euro. Bij Liverpool moet Tsimikas de concurrentiestrijd aangaan met sterkhouder Andrew Robertson.

Real Madrid zou een grote kuis plannen. Volgens het Spaanse AS moeten heel wat grote namen de Spaanse topclub volgend seizoen verlaten. Gareth Bale, James Rodriguez, Isco, Marcelo, Luka Jovic, Brahim Diaz, Mariano Diaz, Nacho Fernandez en Lucas Vazquez afscheid nemen van de Koninklijke. Met de verkoop van het negental wil men enkele jonge en grote namen halen.

Cristiano Ronaldo zou overwegen om Juventus na twee seizoenen alweer te verlaten. Vlak na de uitschakeling in de Champions League werd Paris Saint-Germain genoemd als nieuwe club voor Ronaldo. Volgens SPORT zou zijn entourage hem echter liever zien terugkeren naar Real Madrid. De Koninklijke staat evenwel niet te springen voor een comeback.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Club moet een nieuwe poging wagen voor Benteke ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

13
13
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

28
28
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

74
74
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws