'Kaminksi moet vrezen voor plaats na blunderdoelpunt'

door
'Kaminksi moet vrezen voor plaats na blunderdoelpunt'

AA Gent is met een slipper aan het nieuwe seizoen begonnen en ging tijdens de openingsspeeldag meteen onderuit op het veld van STVV. Al had die nederlaag wel voorkomen kunnen worden. De winnende treffer van de Kanaries kwam immers tot stand na defensief geklungel bij de Buffalo's.


Bij een schijnbaar ongevaarlijke fase, gingen zowel doelman Thomas Kaminski als verdediger Igor Plastun naar de bal. Omdat ze mekaar stoorden belandde het leer weer bij de tegenstander en na een scrimmage viel het uiteindelijk ook het doelpunt. Een dure communicatiefout tussen de twee Buffalo's dus. Toch kreeg vooral Kaminski de volle lading. De doelman beweerde nochtans dat hij geschreeuwd had om de bal te lossen, maar bijna niemand anders had dit in het lege stadion gehoord. Op zijn minst had hij dus niet hard genoeg geroepen. Bovendien is het niet de eerste keer dat hij in de fout gaat bij dit soort fases.

Volgens Het Laatste Nieuws kan dit blunderdoelpunt dan ook zware gevolgen hebben voor de doelman. De krant stelt namelijk dat Kaminski zijn basisplaats volgend weekend tegen KV Kortrijk weer kwijt kan zijn. In het tussenseizoen werd Davy Roef immers aangetrokken om de concurrentie te verscherpen en die liet in de voorbereiding geen slechte indruk achter. Het zou dus zomaar kunnen dat hij zich komend weekend mag tonen. HLN gaat overigens nog een stap verder en sluit niet uit dat Gent nog een extra doelman aantrekt in de huidige transferperiode.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Wie zou u komend weekend in doel zetten?

Meest recent

Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

8
8
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

79
79
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

45
45
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

32
32
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

19
19
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

46
46
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

104
104
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

82
82
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

47
47
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

220
220
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

83
83
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

66
66
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

197
197
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

146
146
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

870
870
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

455
455
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

523
523
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

392
392
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

216
216
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

220
220
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

270
270
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

109
109
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

250
250

Meer sportnieuws