'Dennis nadert vertrek: eerste gesprekken achter de rug'

door
'Dennis nadert vertrek: eerste gesprekken achter de rug'

Club Brugge beleefde tot nu toe een bijzonder rustige zomermercato, maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Na de nederlaag op de openingsspeeldag tegen Charleroi bleek eens te meer dat versterking geen overbodige luxe is. Maar ook aan uitgaande zijde begint één en ander te bewegen.


Voorlopig liet Blauw-Zwart enkel spelers vertrekken die elders meer speelminuten moeten gaan maken, de sterkhouders bleven tot dusver op post. Maar dat lijkt snel te gaan veranderen. Zo staat Emmanuel Dennis steeds dichter bij een vertrek. De Nigeriaanse aanvaller deelde zondagavond via zijn Instagram-verhaal enkele beelden van hem in een privéjet. Volgens de krant Het Laatste Nieuws was hij, in het gezelschap van onder meer ploegmaat Odilon Kossounou, naar Cannes afgereisd. Daar zou hij een verkennend gesprek hebben gehad met vertegenwoordigers van een geïnteresseerde club.

Er zou evenwel nog geen bod zijn binnen gekomen dat aan de voorwaarden van Club voldoet, al kan daar snel verandering in komen. Het feit dat men de moeite doet om Dennis met een privévlucht in Cannes te krijgen, wil toch zeggen dat de interesse behoorlijk concreet is. Welke club deze inspanning deed is echter niet bekend. Bij HLN weet men wel dat Leeds United, Newcastle en Wolverhampton interesse tonen, net zoals verschillende Bundesliga-clubs. En ook AC Milan zou zich bij het lijstje geïnteresseerden hebben geschaard.

De beelden van Dennis op zijn privévlucht:

LEES OOK: Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Indien Dennis vertrekt móét Club een vervanger halen ...

Meest recent

'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge momenteel vooral naar direct inzetbare ...

0
0
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

16
16
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

254
254
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

187
187
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

447
447
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

349
349
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

527
527
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

225
225
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

406
406
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

510
510
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

97
97
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

212
212
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

295
295
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

435
435
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147

Meer sportnieuws