Promovendus OHL begint met gevleid gelijkspel tegen de Panda's

door
Promovendus OHL begint met gevleid gelijkspel tegen de Panda's

Marc Brys en OHL hebben één puntje overgehouden aan hun comeback in de Jupiler Pro League. Een fel versterkt Eupen had voortdurend het betere van het spel maar kon pas in de laatste twintig minuten een achterstand omzetten in een gelijkspel.

OHL ging uiteindelijk via een achterpoortje richting de Jupiler Pro League. Sportief gezien hadden de Vlaams-Brabanters geen recht op de promotie, door de uitbreiding naar 18 ploegen kwam het uiteindelijk wel in 1A terecht. De ploeg van Brys begon echter met een pak vraagtekens aangezien het nauwelijks tijd kreeg om zich voor te bereiden. Dan verging het de Panda's beter tijdens de corona-break. Naar Eupense normen werd er zwaar uitgehaald op de transfermarkt: onder meer Stef Peeters, Poulain en Baby (Antwerp) maakten de overstap naar het Oostkanton.
Eupen versiert de meeste kansen maar is voorlopig niet efficiënt
Eupen nam het meeste initiatief in de beginfase en was een paar keer gevaarlijk met enkele scherpe voorzetten, Keet was elke keer bij de pinken. OHL slaagde er aan de overzijde voorlopig niet één keer in om doelman De Wolf te bedreigen, verder dan enkele hoekschoppen kwam het niet. Op het halfuur was er plots toch een dot van een kans voor de ploeg van Marc Brys: Duplus schoot in de draai op de benen van De Wolf. Aan de overzijde had Keet opnieuw een prima redding in huis op het schot van Cools. De Panda's bleven de betere ploeg en OHL had geluk dat een schot van Heris rakelings over vloog. Een doelpunt viel er uiteindelijk niet meer in de eerste helft, Musona schoot de laatste kans hoog over.

Eupen drong een hele helft aan maar OHL houdt voorlopig stand.
OHL komt gevleid op voorsprong, Panda's slaan verdiend terug
Ook na de rust schoten de bezoekers het beste uit de startblokken met een vroege kans voor N'Dri die hoog over schoot. Aan de overzijde toonde OHL dat het wel efficiënt kan zijn: snel genomen vrije trap van Mercier en Kotysch knalde droog in de verre hoek: 1-0 voor de thuisploeg. De Duitse verdediger was tien minuten later de anti-held toen hij bij een voorzet van Ngoy zijn eigen doelman verraste, de goed gevolgde Nuho kon simpel de gelijkmaker in doel leggen: 1-1. Ngoy zorgde met een prima invalbeurt voor een pak gevaar en scoorde ei zo na meteen de 1-2, knappe redding van Keet. In de laatste tien minuten waren de kansen schaars en zo bleef het uiteindelijk bij een gelijkspel.
Scoreverloop:
1-0 (57') Kotysch, 1-1 (72') Nuhu

LEES OOK: OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

Verdiende Eupen meer?

Meest recent

RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

1
1
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

20
20
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

34
34
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

145
145
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

133
133
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

50
50
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

106
106
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

71
71
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

305
305
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

385
385
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

114
114
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

354
354
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

453
453
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

279
279
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

94
94
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

65
65
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

149
149
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

242
242
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

327
327
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

368
368
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

136
136
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

141
141
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

748
748
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

249
249

Meer sportnieuws