Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

door
Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

Nadat het vorig week al een terugkeer langs de grote poort maakte, heeft Beerschot die comeback nu ook bekroond met een eerste zege in de Jupiler Pro League. De ploeg van Losada koos perfect zijn momenten aan de kust en liet een bijwijlen goed voetballend KVO puntenloos achter.

Ondanks dat het al zeker was van promotie, bekroonde Beerschot vorig weekend een sterk seizoen met de titel in de Proximus League. De Mannekes keerden zo door de grote poort terug richting de Jupiler Pro League. Dit seizoen was de ambitie vooral een plek in de brede middenmoot. Bij KV Oostende veranderde de eigenaar en daardoor kwamen er ook een pak nieuwe spelers. Met Blessin zat er eveneens een nieuwe T1 op de bank bij de kustploeg.
Droomstart voor Beerschot, KVO recht nadien de rug
De Mannekes namen een droomstart in de Diaz Arena: na amper één minuut spelen verslikte Hubert zich, Pietermaat pikte op en bood Noubissi de 0-1 aan. KVO was even aangeslagen maar reageerde op het kwartier met een lage schuiver van Kvasina, de poging van de Oostenrijker vloog een metertje naast. Op het halfuur moest ook Vanhamel een eerste keer in actie komen, de ervaren doelman bracht redding op het schot van Gueye. De kustploeg zat ondertussen veel beter in de wedstrijd en drong nu stevig aan. In het slotkwartier slaagde de thuisploeg er niet in om de achterstand recht te zetten, ondanks het bijwijlen goede voetbal. Halfweg leek Beerschot zich naar een gedeelde koppositie te voetballen.

Een droomstart voor Beerschot op bezoek bij KVO.
Noubissi grote man bij volwassen Beerschot
Beerschot hield na de pauze goed stand en kreeg via Noubissi zelfs een prima mogelijkheid op een dubbele voorsprong, de spits miste deze keer zijn schot compleet. De bezoekers leken alles in handen te hebben maar iets voorbij het uur lukte KV Oostende toch de gelijkmaker. Hjulsager zocht en vond Vandendriessche en die knikte aan de tweede paal de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. Beide ploegen gingen nu vol voor de overwinning en op een dik kwartier van het einde klommen de bezoekers opnieuw op voorsprong: Holzhauser vond Noubissi in de zestien meter en die devieerde fraai in doel: 1-2. De thuisploeg bleef ook nadien kansen krijgen maar het vizier van Hjulsager stond slecht afgesteld vandaag. Uiteindelijk hield Beerschot knap stand en pakt het meteen een gouden driepunter.
Scoreverloop:
0-1 (1') Noubissi, 1-1 (63') Vandendriessche, 1-2 (74') Noubissi


LEES OOK: Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Terechte zege?

Meest recent

Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

7
7
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

7
7
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

10
10
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

44
44
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

192
192
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

34
34
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

58
58
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

66
66
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

37
37
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

41
41
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

202
202
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

311
311
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

54
54
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

178
178
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

160
160
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

188
188
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

454
454
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

256
256
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

352
352
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

90
90
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

351
351
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

198
198
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

167
167
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

1007
1007
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

185
185

Meer sportnieuws