Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

door
Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

Nadat het vorig week al een terugkeer langs de grote poort maakte, heeft Beerschot die comeback nu ook bekroond met een eerste zege in de Jupiler Pro League. De ploeg van Losada koos perfect zijn momenten aan de kust en liet een bijwijlen goed voetballend KVO puntenloos achter.

Ondanks dat het al zeker was van promotie, bekroonde Beerschot vorig weekend een sterk seizoen met de titel in de Proximus League. De Mannekes keerden zo door de grote poort terug richting de Jupiler Pro League. Dit seizoen was de ambitie vooral een plek in de brede middenmoot. Bij KV Oostende veranderde de eigenaar en daardoor kwamen er ook een pak nieuwe spelers. Met Blessin zat er eveneens een nieuwe T1 op de bank bij de kustploeg.
Droomstart voor Beerschot, KVO recht nadien de rug
De Mannekes namen een droomstart in de Diaz Arena: na amper één minuut spelen verslikte Hubert zich, Pietermaat pikte op en bood Noubissi de 0-1 aan. KVO was even aangeslagen maar reageerde op het kwartier met een lage schuiver van Kvasina, de poging van de Oostenrijker vloog een metertje naast. Op het halfuur moest ook Vanhamel een eerste keer in actie komen, de ervaren doelman bracht redding op het schot van Gueye. De kustploeg zat ondertussen veel beter in de wedstrijd en drong nu stevig aan. In het slotkwartier slaagde de thuisploeg er niet in om de achterstand recht te zetten, ondanks het bijwijlen goede voetbal. Halfweg leek Beerschot zich naar een gedeelde koppositie te voetballen.

Een droomstart voor Beerschot op bezoek bij KVO.
Noubissi grote man bij volwassen Beerschot
Beerschot hield na de pauze goed stand en kreeg via Noubissi zelfs een prima mogelijkheid op een dubbele voorsprong, de spits miste deze keer zijn schot compleet. De bezoekers leken alles in handen te hebben maar iets voorbij het uur lukte KV Oostende toch de gelijkmaker. Hjulsager zocht en vond Vandendriessche en die knikte aan de tweede paal de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. Beide ploegen gingen nu vol voor de overwinning en op een dik kwartier van het einde klommen de bezoekers opnieuw op voorsprong: Holzhauser vond Noubissi in de zestien meter en die devieerde fraai in doel: 1-2. De thuisploeg bleef ook nadien kansen krijgen maar het vizier van Hjulsager stond slecht afgesteld vandaag. Uiteindelijk hield Beerschot knap stand en pakt het meteen een gouden driepunter.
Scoreverloop:
0-1 (1') Noubissi, 1-1 (63') Vandendriessche, 1-2 (74') Noubissi


LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀

Terechte zege?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

64
64
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

82
82
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

95
95
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

255
255
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

137
137
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

446
446
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

168
168
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

224
224
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

457
457
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

691
691
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws