Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

door
Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

Nadat het vorig week al een terugkeer langs de grote poort maakte, heeft Beerschot die comeback nu ook bekroond met een eerste zege in de Jupiler Pro League. De ploeg van Losada koos perfect zijn momenten aan de kust en liet een bijwijlen goed voetballend KVO puntenloos achter.

Ondanks dat het al zeker was van promotie, bekroonde Beerschot vorig weekend een sterk seizoen met de titel in de Proximus League. De Mannekes keerden zo door de grote poort terug richting de Jupiler Pro League. Dit seizoen was de ambitie vooral een plek in de brede middenmoot. Bij KV Oostende veranderde de eigenaar en daardoor kwamen er ook een pak nieuwe spelers. Met Blessin zat er eveneens een nieuwe T1 op de bank bij de kustploeg.
Droomstart voor Beerschot, KVO recht nadien de rug
De Mannekes namen een droomstart in de Diaz Arena: na amper één minuut spelen verslikte Hubert zich, Pietermaat pikte op en bood Noubissi de 0-1 aan. KVO was even aangeslagen maar reageerde op het kwartier met een lage schuiver van Kvasina, de poging van de Oostenrijker vloog een metertje naast. Op het halfuur moest ook Vanhamel een eerste keer in actie komen, de ervaren doelman bracht redding op het schot van Gueye. De kustploeg zat ondertussen veel beter in de wedstrijd en drong nu stevig aan. In het slotkwartier slaagde de thuisploeg er niet in om de achterstand recht te zetten, ondanks het bijwijlen goede voetbal. Halfweg leek Beerschot zich naar een gedeelde koppositie te voetballen.

Een droomstart voor Beerschot op bezoek bij KVO.
Noubissi grote man bij volwassen Beerschot
Beerschot hield na de pauze goed stand en kreeg via Noubissi zelfs een prima mogelijkheid op een dubbele voorsprong, de spits miste deze keer zijn schot compleet. De bezoekers leken alles in handen te hebben maar iets voorbij het uur lukte KV Oostende toch de gelijkmaker. Hjulsager zocht en vond Vandendriessche en die knikte aan de tweede paal de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. Beide ploegen gingen nu vol voor de overwinning en op een dik kwartier van het einde klommen de bezoekers opnieuw op voorsprong: Holzhauser vond Noubissi in de zestien meter en die devieerde fraai in doel: 1-2. De thuisploeg bleef ook nadien kansen krijgen maar het vizier van Hjulsager stond slecht afgesteld vandaag. Uiteindelijk hield Beerschot knap stand en pakt het meteen een gouden driepunter.
Scoreverloop:
0-1 (1') Noubissi, 1-1 (63') Vandendriessche, 1-2 (74') Noubissi


LEES OOK: Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

🚀

Terechte zege?

Meest recent

'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

48
48
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

45
45
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

115
115
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

25
25
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

121
121
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

68
68
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

385
385
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

138
138
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

77
77
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

145
145
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

47
47
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

329
329
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

420
420
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

130
130
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

197
197
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

80
80
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

87
87
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

166
166
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

91
91
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

272
272
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

233
233
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

147
147

Meer sportnieuws