Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

338 stemmen
Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

Nadat het vorig week al een terugkeer langs de grote poort maakte, heeft Beerschot die comeback nu ook bekroond met een eerste zege in de Jupiler Pro League. De ploeg van Losada koos perfect zijn momenten aan de kust en liet een bijwijlen goed voetballend KVO puntenloos achter.

Ondanks dat het al zeker was van promotie, bekroonde Beerschot vorig weekend een sterk seizoen met de titel in de Proximus League. De Mannekes keerden zo door de grote poort terug richting de Jupiler Pro League. Dit seizoen was de ambitie vooral een plek in de brede middenmoot. Bij KV Oostende veranderde de eigenaar en daardoor kwamen er ook een pak nieuwe spelers. Met Blessin zat er eveneens een nieuwe T1 op de bank bij de kustploeg.
Droomstart voor Beerschot, KVO recht nadien de rug
De Mannekes namen een droomstart in de Diaz Arena: na amper één minuut spelen verslikte Hubert zich, Pietermaat pikte op en bood Noubissi de 0-1 aan. KVO was even aangeslagen maar reageerde op het kwartier met een lage schuiver van Kvasina, de poging van de Oostenrijker vloog een metertje naast. Op het halfuur moest ook Vanhamel een eerste keer in actie komen, de ervaren doelman bracht redding op het schot van Gueye. De kustploeg zat ondertussen veel beter in de wedstrijd en drong nu stevig aan. In het slotkwartier slaagde de thuisploeg er niet in om de achterstand recht te zetten, ondanks het bijwijlen goede voetbal. Halfweg leek Beerschot zich naar een gedeelde koppositie te voetballen.

Een droomstart voor Beerschot op bezoek bij KVO.
Noubissi grote man bij volwassen Beerschot
Beerschot hield na de pauze goed stand en kreeg via Noubissi zelfs een prima mogelijkheid op een dubbele voorsprong, de spits miste deze keer zijn schot compleet. De bezoekers leken alles in handen te hebben maar iets voorbij het uur lukte KV Oostende toch de gelijkmaker. Hjulsager zocht en vond Vandendriessche en die knikte aan de tweede paal de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. Beide ploegen gingen nu vol voor de overwinning en op een dik kwartier van het einde klommen de bezoekers opnieuw op voorsprong: Holzhauser vond Noubissi in de zestien meter en die devieerde fraai in doel: 1-2. De thuisploeg bleef ook nadien kansen krijgen maar het vizier van Hjulsager stond slecht afgesteld vandaag. Uiteindelijk hield Beerschot knap stand en pakt het meteen een gouden driepunter.
Scoreverloop:
0-1 (1') Noubissi, 1-1 (63') Vandendriessche, 1-2 (74') Noubissi


🚀

Terechte zege?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

0
0
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

3
3
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

72
72
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

47
47
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

97
97
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

172
172
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

133
133
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

685
685
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

886
886
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

315
315
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

173
173
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

171
171
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

117
117
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

167
167
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

346
346

Meer sportnieuws