Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

door
Beerschot verrast meteen en laat KVO puntenloos achter

Nadat het vorig week al een terugkeer langs de grote poort maakte, heeft Beerschot die comeback nu ook bekroond met een eerste zege in de Jupiler Pro League. De ploeg van Losada koos perfect zijn momenten aan de kust en liet een bijwijlen goed voetballend KVO puntenloos achter.

Ondanks dat het al zeker was van promotie, bekroonde Beerschot vorig weekend een sterk seizoen met de titel in de Proximus League. De Mannekes keerden zo door de grote poort terug richting de Jupiler Pro League. Dit seizoen was de ambitie vooral een plek in de brede middenmoot. Bij KV Oostende veranderde de eigenaar en daardoor kwamen er ook een pak nieuwe spelers. Met Blessin zat er eveneens een nieuwe T1 op de bank bij de kustploeg.
Droomstart voor Beerschot, KVO recht nadien de rug
De Mannekes namen een droomstart in de Diaz Arena: na amper één minuut spelen verslikte Hubert zich, Pietermaat pikte op en bood Noubissi de 0-1 aan. KVO was even aangeslagen maar reageerde op het kwartier met een lage schuiver van Kvasina, de poging van de Oostenrijker vloog een metertje naast. Op het halfuur moest ook Vanhamel een eerste keer in actie komen, de ervaren doelman bracht redding op het schot van Gueye. De kustploeg zat ondertussen veel beter in de wedstrijd en drong nu stevig aan. In het slotkwartier slaagde de thuisploeg er niet in om de achterstand recht te zetten, ondanks het bijwijlen goede voetbal. Halfweg leek Beerschot zich naar een gedeelde koppositie te voetballen.

Een droomstart voor Beerschot op bezoek bij KVO.
Noubissi grote man bij volwassen Beerschot
Beerschot hield na de pauze goed stand en kreeg via Noubissi zelfs een prima mogelijkheid op een dubbele voorsprong, de spits miste deze keer zijn schot compleet. De bezoekers leken alles in handen te hebben maar iets voorbij het uur lukte KV Oostende toch de gelijkmaker. Hjulsager zocht en vond Vandendriessche en die knikte aan de tweede paal de gelijkmaker tegen de touwen: 1-1. Beide ploegen gingen nu vol voor de overwinning en op een dik kwartier van het einde klommen de bezoekers opnieuw op voorsprong: Holzhauser vond Noubissi in de zestien meter en die devieerde fraai in doel: 1-2. De thuisploeg bleef ook nadien kansen krijgen maar het vizier van Hjulsager stond slecht afgesteld vandaag. Uiteindelijk hield Beerschot knap stand en pakt het meteen een gouden driepunter.
Scoreverloop:
0-1 (1') Noubissi, 1-1 (63') Vandendriessche, 1-2 (74') Noubissi


LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Terechte zege?

Meest recent

KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

263
263
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

11
11
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

69
69
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

157
157
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

260
260
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

524
524
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

571
571
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

109
109
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

26
26
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

962
962
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

240
240
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

285
285
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

127
127
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

162
162
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

526
526
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

311
311
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

506
506
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

168
168
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

676
676
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

709
709
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

479
479
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

428
428
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

208
208
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

370
370

Meer sportnieuws