'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

door
'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

Anderlecht trok zopas een drietal miljoen uit voor aanvaller Mustapha Bundu, maar gezien het beperkte budget ging Peter Verbeke deze zomer vooral op zoek naar wat goedkopere targets. Zo kwam Paars-Wit naar verluidt uit bij Peter Olawale, een 18-jarige Nigeriaan die geboekstaafd staat als een absoluut toptalent.


De vinnige winger maakte onder andere indruk op het WK U17 in Brazilië van vorig jaar en kreeg zo zelfs al de bijnaam 'mini-Ronaldo', hoewel hij momenteel nog steeds in zijn thuisland bij het opleidingscentrum Tripple44 Football Club vertoeft. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd vooraleer Olawale de overstap naar Euopa maakt, waar zelfs Borussia Dortmund al interesse toonde. Zijn makelaar Olatunji Samuel Okuku gaf tegenover Goal.com toen echter aan dat een transfer naar de Duitse topclub nog niet aan de orde is, vermits zijn pupil daar te weinig speelkansen zou krijgen. Een bod van een half miljoen wegens Galatasaray zou dan weer niet volstaan voor zijn huidige werkgever, die ook Sevilla wandelen stuurde.

Vervolgens schoof de zaakwaarnemer zelf een drietal mogelijke bestemmingen naar voren, met Lille als favoriet en enkele niet nader genoemde ploegen in Portugal en België als alternatieven. All Nigeria Soccer weet nu dat het desbetreffende team in ons land Anderlecht betreft, al dreigt Paars-Wit volgens datzelfde medium wel naast het net te vissen. Olawale zou namelijk verrassend genoeg plots op weg zijn naar het Israëlische Hapoel Ra'nana, dat hem huurt mét aankoopoptie. Nochtans waren de Brusselaars nog volgens ANS uiterst concreet voor de beloftevolle aanvaller, die zelfs op het punt stond af te reizen naar het Lotto Park voor een nadere kennismaking. Helaas gooide het coronavirus toen roet in het eten.

LEES OOK: Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Goed dat Anderlecht op dit soort targets mikt?

Meest recent

Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

55
55
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

140
140
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

24
24
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

51
51
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

118
118
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

32
32
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

87
87
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

111
111
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

83
83
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

136
136
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

85
85
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

35
35
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

92
92
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

51
51
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

185
185
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

33
33
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

473
473
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

69
69
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

41
41
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

127
127
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

152
152
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

106
106
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

77
77
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

351
351
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

95
95

Meer sportnieuws