'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

door
'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

Anderlecht trok zopas een drietal miljoen uit voor aanvaller Mustapha Bundu, maar gezien het beperkte budget ging Peter Verbeke deze zomer vooral op zoek naar wat goedkopere targets. Zo kwam Paars-Wit naar verluidt uit bij Peter Olawale, een 18-jarige Nigeriaan die geboekstaafd staat als een absoluut toptalent.


De vinnige winger maakte onder andere indruk op het WK U17 in Brazilië van vorig jaar en kreeg zo zelfs al de bijnaam 'mini-Ronaldo', hoewel hij momenteel nog steeds in zijn thuisland bij het opleidingscentrum Tripple44 Football Club vertoeft. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd vooraleer Olawale de overstap naar Euopa maakt, waar zelfs Borussia Dortmund al interesse toonde. Zijn makelaar Olatunji Samuel Okuku gaf tegenover Goal.com toen echter aan dat een transfer naar de Duitse topclub nog niet aan de orde is, vermits zijn pupil daar te weinig speelkansen zou krijgen. Een bod van een half miljoen wegens Galatasaray zou dan weer niet volstaan voor zijn huidige werkgever, die ook Sevilla wandelen stuurde.

Vervolgens schoof de zaakwaarnemer zelf een drietal mogelijke bestemmingen naar voren, met Lille als favoriet en enkele niet nader genoemde ploegen in Portugal en België als alternatieven. All Nigeria Soccer weet nu dat het desbetreffende team in ons land Anderlecht betreft, al dreigt Paars-Wit volgens datzelfde medium wel naast het net te vissen. Olawale zou namelijk verrassend genoeg plots op weg zijn naar het Israëlische Hapoel Ra'nana, dat hem huurt mét aankoopoptie. Nochtans waren de Brusselaars nog volgens ANS uiterst concreet voor de beloftevolle aanvaller, die zelfs op het punt stond af te reizen naar het Lotto Park voor een nadere kennismaking. Helaas gooide het coronavirus toen roet in het eten.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Goed dat Anderlecht op dit soort targets mikt?

Meest recent

Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

18
18
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

42
42
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

67
67
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

24
24
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

24
24
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

22
22
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

218
218
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

314
314
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

139
139
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

75
75
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

50
50
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

251
251
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

465
465
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

249
249
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

151
151
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

425
425
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

212
212
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

422
422
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

172
172
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

104
104
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

697
697
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

317
317
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

773
773

Meer sportnieuws