'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

610 stemmen
'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

Anderlecht trok zopas een drietal miljoen uit voor aanvaller Mustapha Bundu, maar gezien het beperkte budget ging Peter Verbeke deze zomer vooral op zoek naar wat goedkopere targets. Zo kwam Paars-Wit naar verluidt uit bij Peter Olawale, een 18-jarige Nigeriaan die geboekstaafd staat als een absoluut toptalent.


De vinnige winger maakte onder andere indruk op het WK U17 in Brazilië van vorig jaar en kreeg zo zelfs al de bijnaam 'mini-Ronaldo', hoewel hij momenteel nog steeds in zijn thuisland bij het opleidingscentrum Tripple44 Football Club vertoeft. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd vooraleer Olawale de overstap naar Euopa maakt, waar zelfs Borussia Dortmund al interesse toonde. Zijn makelaar Olatunji Samuel Okuku gaf tegenover Goal.com toen echter aan dat een transfer naar de Duitse topclub nog niet aan de orde is, vermits zijn pupil daar te weinig speelkansen zou krijgen. Een bod van een half miljoen wegens Galatasaray zou dan weer niet volstaan voor zijn huidige werkgever, die ook Sevilla wandelen stuurde.

Vervolgens schoof de zaakwaarnemer zelf een drietal mogelijke bestemmingen naar voren, met Lille als favoriet en enkele niet nader genoemde ploegen in Portugal en België als alternatieven. All Nigeria Soccer weet nu dat het desbetreffende team in ons land Anderlecht betreft, al dreigt Paars-Wit volgens datzelfde medium wel naast het net te vissen. Olawale zou namelijk verrassend genoeg plots op weg zijn naar het Israëlische Hapoel Ra'nana, dat hem huurt mét aankoopoptie. Nochtans waren de Brusselaars nog volgens ANS uiterst concreet voor de beloftevolle aanvaller, die zelfs op het punt stond af te reizen naar het Lotto Park voor een nadere kennismaking. Helaas gooide het coronavirus toen roet in het eten.

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Goed dat Anderlecht op dit soort targets mikt?

Meest recent

Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

2
2
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

9
9
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

34
34
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

177
177
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

281
281
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

59
59
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

186
186
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

382
382
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

189
189
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

123
123
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

328
328
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

151
151
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

394
394
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

89
89
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

312
312
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

357
357
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

509
509
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

261
261
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

924
924
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

364
364
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

235
235

Meer sportnieuws