'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

door
'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

Anderlecht trok zopas een drietal miljoen uit voor aanvaller Mustapha Bundu, maar gezien het beperkte budget ging Peter Verbeke deze zomer vooral op zoek naar wat goedkopere targets. Zo kwam Paars-Wit naar verluidt uit bij Peter Olawale, een 18-jarige Nigeriaan die geboekstaafd staat als een absoluut toptalent.


De vinnige winger maakte onder andere indruk op het WK U17 in Brazilië van vorig jaar en kreeg zo zelfs al de bijnaam 'mini-Ronaldo', hoewel hij momenteel nog steeds in zijn thuisland bij het opleidingscentrum Tripple44 Football Club vertoeft. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd vooraleer Olawale de overstap naar Euopa maakt, waar zelfs Borussia Dortmund al interesse toonde. Zijn makelaar Olatunji Samuel Okuku gaf tegenover Goal.com toen echter aan dat een transfer naar de Duitse topclub nog niet aan de orde is, vermits zijn pupil daar te weinig speelkansen zou krijgen. Een bod van een half miljoen wegens Galatasaray zou dan weer niet volstaan voor zijn huidige werkgever, die ook Sevilla wandelen stuurde.

Vervolgens schoof de zaakwaarnemer zelf een drietal mogelijke bestemmingen naar voren, met Lille als favoriet en enkele niet nader genoemde ploegen in Portugal en België als alternatieven. All Nigeria Soccer weet nu dat het desbetreffende team in ons land Anderlecht betreft, al dreigt Paars-Wit volgens datzelfde medium wel naast het net te vissen. Olawale zou namelijk verrassend genoeg plots op weg zijn naar het Israëlische Hapoel Ra'nana, dat hem huurt mét aankoopoptie. Nochtans waren de Brusselaars nog volgens ANS uiterst concreet voor de beloftevolle aanvaller, die zelfs op het punt stond af te reizen naar het Lotto Park voor een nadere kennismaking. Helaas gooide het coronavirus toen roet in het eten.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Goed dat Anderlecht op dit soort targets mikt?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

21
21
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

46
46
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

18
18
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

104
104
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

216
216
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

292
292
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

83
83
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

147
147
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

289
289
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

250
250
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

241
241
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

183
183
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

365
365
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

79
79
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

106
106
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

119
119
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

63
63
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

117
117
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

303
303
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

101
101
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

42
42
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

270
270
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws