'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

door
'Anderlecht dreigt naast 'mini-Ronaldo' te grijpen'

Anderlecht trok zopas een drietal miljoen uit voor aanvaller Mustapha Bundu, maar gezien het beperkte budget ging Peter Verbeke deze zomer vooral op zoek naar wat goedkopere targets. Zo kwam Paars-Wit naar verluidt uit bij Peter Olawale, een 18-jarige Nigeriaan die geboekstaafd staat als een absoluut toptalent.


De vinnige winger maakte onder andere indruk op het WK U17 in Brazilië van vorig jaar en kreeg zo zelfs al de bijnaam 'mini-Ronaldo', hoewel hij momenteel nog steeds in zijn thuisland bij het opleidingscentrum Tripple44 Football Club vertoeft. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd vooraleer Olawale de overstap naar Euopa maakt, waar zelfs Borussia Dortmund al interesse toonde. Zijn makelaar Olatunji Samuel Okuku gaf tegenover Goal.com toen echter aan dat een transfer naar de Duitse topclub nog niet aan de orde is, vermits zijn pupil daar te weinig speelkansen zou krijgen. Een bod van een half miljoen wegens Galatasaray zou dan weer niet volstaan voor zijn huidige werkgever, die ook Sevilla wandelen stuurde.

Vervolgens schoof de zaakwaarnemer zelf een drietal mogelijke bestemmingen naar voren, met Lille als favoriet en enkele niet nader genoemde ploegen in Portugal en België als alternatieven. All Nigeria Soccer weet nu dat het desbetreffende team in ons land Anderlecht betreft, al dreigt Paars-Wit volgens datzelfde medium wel naast het net te vissen. Olawale zou namelijk verrassend genoeg plots op weg zijn naar het Israëlische Hapoel Ra'nana, dat hem huurt mét aankoopoptie. Nochtans waren de Brusselaars nog volgens ANS uiterst concreet voor de beloftevolle aanvaller, die zelfs op het punt stond af te reizen naar het Lotto Park voor een nadere kennismaking. Helaas gooide het coronavirus toen roet in het eten.

LEES OOK: 'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

Goed dat Anderlecht op dit soort targets mikt?

Meest recent

'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

2
2
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

88
88
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

35
35
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

46
46
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

196
196
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

215
215
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

190
190
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

292
292
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

180
180
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

184
184
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1000
1000
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

84
84
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

119
119
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

357
357
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

151
151
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

500
500
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

202
202
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

176
176
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

273
273
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

444
444

Meer sportnieuws