TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

639 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is zeer ontgoochelend aan het seizoen begonnen met nederlagen tegen Antwerp en Charleroi. Er is dus nog werk voor de landskampioen en die zal wellicht de transfermarkt op trekken. Philippe Clement zou er alvast zo snel mogelijk nog een spits bij willen, aangezien Okereke en Krmencik niet overtuigen en Badji nog te jong is om de aanval alleen te dragen.



Jonathan David lijkt snel AA Gent te gaan verlaten. Bij de Buffalo's houden ze nog een slag om de arm, maar in Frankrijk is men er zeker van dat de Canadees maandag zijn medische testen aflegt bij Lille OSC. Daarna kan hij een vijfjarig contract tekenen. Uiteindelijk zou Lille 27 miljoen euro betalen voor de 20-jarige, met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

Anderlecht lijkt snel afscheid te nemen van Thomas Didillon. Er zou een akkoord gevonden zijn met AS Monaco, dat minstens 2 miljoen euro zou betalen. De Monegasken gaan de keeper dit seizoen verhuren aan Cercle Brugge, waar Didillon maandag zijn medische testen zou gaan afleggen.



KRC Genk neemt de komende weken mogelijk nog afscheid van twee dure aankopen. Patrik Hrosovsky haalde afgelopen weekend niet eens de wedstrijdselectie en lijkt geen toekomst meer te hebben. Een jaar geleden betaalde Genk nog 5 miljoen euro voor de Slovaak. Ook Joseph Paintsil zat in de tribune en lijkt weg te mogen.

BUITENLAND

Juventus heeft enkele dagen geleden Andrea Pirlo aangesteld als nieuwe trainer en de Italiaan lijkt alvast van plan om grote kuis te houden in de kern van de Oude Dame. Maar liefst negen spelers zouden deze zomer mogen beschikken. Gonzalo Higuain, Sami Khedira en Douglas Costa wegen te zwaar op het loonbudget. Verder zijn ook Danilo, Alex Sandro, Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani overbodig geworden.



WIe ook nog zou kunnen vertrekken, is Cristiano Ronaldo. De Portugees zou de komende weken nadenken over zijn toekomst en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Paris Saint-Germain zou alvast geïnteresseerd zijn om de steraanvaller over te nemen. En ook voor Paulo Dybala lonkt mogelijk een transfer. Real Madrid zou een voorstel ingediend hebben dat alles samen de 100 miljoen euro overstijgt. De Koninklijke wil wel de transfersom drukken door Isco of Toni Kroos in de deal te betrekken.

Razvan Marin kende een moeilijk eerste seizoen bij Ajax en de Roemeen zou deze zomer Amsterdam alweer kunnen verlaten. Cagliari zou alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben om de middenvelder te huren met aankoopoptie. Bij Ajax twijfelen ze nog over het bod. Ook AS Roma, Sassuolo en Sevilla zouden nog op de loer liggen.



FC Barcelona zou een verrassende deal met Manchester City wlllen sluiten. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva, al is de Portugees momenteel wel te duur voor de Catalanen. City zou echter voorgesteld hebben om Nelson Semedo in de deal te betrekken om de transfersom wat te drukken.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Moet Juventus Ronaldo laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

23
23
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

8
8
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

21
21
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

31
31
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

37
37
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

30
30
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

270
270
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

319
319
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

124
124
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

54
54
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

535
535
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

124
124
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

153
153
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

145
145
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

440
440
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

205
205
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

611
611
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

175
175

Meer sportnieuws