TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is zeer ontgoochelend aan het seizoen begonnen met nederlagen tegen Antwerp en Charleroi. Er is dus nog werk voor de landskampioen en die zal wellicht de transfermarkt op trekken. Philippe Clement zou er alvast zo snel mogelijk nog een spits bij willen, aangezien Okereke en Krmencik niet overtuigen en Badji nog te jong is om de aanval alleen te dragen.



Jonathan David lijkt snel AA Gent te gaan verlaten. Bij de Buffalo's houden ze nog een slag om de arm, maar in Frankrijk is men er zeker van dat de Canadees maandag zijn medische testen aflegt bij Lille OSC. Daarna kan hij een vijfjarig contract tekenen. Uiteindelijk zou Lille 27 miljoen euro betalen voor de 20-jarige, met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

Anderlecht lijkt snel afscheid te nemen van Thomas Didillon. Er zou een akkoord gevonden zijn met AS Monaco, dat minstens 2 miljoen euro zou betalen. De Monegasken gaan de keeper dit seizoen verhuren aan Cercle Brugge, waar Didillon maandag zijn medische testen zou gaan afleggen.



KRC Genk neemt de komende weken mogelijk nog afscheid van twee dure aankopen. Patrik Hrosovsky haalde afgelopen weekend niet eens de wedstrijdselectie en lijkt geen toekomst meer te hebben. Een jaar geleden betaalde Genk nog 5 miljoen euro voor de Slovaak. Ook Joseph Paintsil zat in de tribune en lijkt weg te mogen.

BUITENLAND

Juventus heeft enkele dagen geleden Andrea Pirlo aangesteld als nieuwe trainer en de Italiaan lijkt alvast van plan om grote kuis te houden in de kern van de Oude Dame. Maar liefst negen spelers zouden deze zomer mogen beschikken. Gonzalo Higuain, Sami Khedira en Douglas Costa wegen te zwaar op het loonbudget. Verder zijn ook Danilo, Alex Sandro, Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani overbodig geworden.



WIe ook nog zou kunnen vertrekken, is Cristiano Ronaldo. De Portugees zou de komende weken nadenken over zijn toekomst en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Paris Saint-Germain zou alvast geïnteresseerd zijn om de steraanvaller over te nemen. En ook voor Paulo Dybala lonkt mogelijk een transfer. Real Madrid zou een voorstel ingediend hebben dat alles samen de 100 miljoen euro overstijgt. De Koninklijke wil wel de transfersom drukken door Isco of Toni Kroos in de deal te betrekken.

Razvan Marin kende een moeilijk eerste seizoen bij Ajax en de Roemeen zou deze zomer Amsterdam alweer kunnen verlaten. Cagliari zou alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben om de middenvelder te huren met aankoopoptie. Bij Ajax twijfelen ze nog over het bod. Ook AS Roma, Sassuolo en Sevilla zouden nog op de loer liggen.



FC Barcelona zou een verrassende deal met Manchester City wlllen sluiten. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva, al is de Portugees momenteel wel te duur voor de Catalanen. City zou echter voorgesteld hebben om Nelson Semedo in de deal te betrekken om de transfersom wat te drukken.

LEES OOK: 'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Moet Juventus Ronaldo laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

0
0
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

47
47
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

55
55
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

126
126
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

12
12
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

33
33
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

272
272
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

137
137
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

177
177
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

216
216
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

100
100
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

461
461
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

272
272
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

216
216
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

493
493

Meer sportnieuws