TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat transfermarkt op, Ronaldo en Dybala weg bij Juve?'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is zeer ontgoochelend aan het seizoen begonnen met nederlagen tegen Antwerp en Charleroi. Er is dus nog werk voor de landskampioen en die zal wellicht de transfermarkt op trekken. Philippe Clement zou er alvast zo snel mogelijk nog een spits bij willen, aangezien Okereke en Krmencik niet overtuigen en Badji nog te jong is om de aanval alleen te dragen.



Jonathan David lijkt snel AA Gent te gaan verlaten. Bij de Buffalo's houden ze nog een slag om de arm, maar in Frankrijk is men er zeker van dat de Canadees maandag zijn medische testen aflegt bij Lille OSC. Daarna kan hij een vijfjarig contract tekenen. Uiteindelijk zou Lille 27 miljoen euro betalen voor de 20-jarige, met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

Anderlecht lijkt snel afscheid te nemen van Thomas Didillon. Er zou een akkoord gevonden zijn met AS Monaco, dat minstens 2 miljoen euro zou betalen. De Monegasken gaan de keeper dit seizoen verhuren aan Cercle Brugge, waar Didillon maandag zijn medische testen zou gaan afleggen.



KRC Genk neemt de komende weken mogelijk nog afscheid van twee dure aankopen. Patrik Hrosovsky haalde afgelopen weekend niet eens de wedstrijdselectie en lijkt geen toekomst meer te hebben. Een jaar geleden betaalde Genk nog 5 miljoen euro voor de Slovaak. Ook Joseph Paintsil zat in de tribune en lijkt weg te mogen.

BUITENLAND

Juventus heeft enkele dagen geleden Andrea Pirlo aangesteld als nieuwe trainer en de Italiaan lijkt alvast van plan om grote kuis te houden in de kern van de Oude Dame. Maar liefst negen spelers zouden deze zomer mogen beschikken. Gonzalo Higuain, Sami Khedira en Douglas Costa wegen te zwaar op het loonbudget. Verder zijn ook Danilo, Alex Sandro, Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani overbodig geworden.



WIe ook nog zou kunnen vertrekken, is Cristiano Ronaldo. De Portugees zou de komende weken nadenken over zijn toekomst en een transfer zou niet uitgesloten zijn. Paris Saint-Germain zou alvast geïnteresseerd zijn om de steraanvaller over te nemen. En ook voor Paulo Dybala lonkt mogelijk een transfer. Real Madrid zou een voorstel ingediend hebben dat alles samen de 100 miljoen euro overstijgt. De Koninklijke wil wel de transfersom drukken door Isco of Toni Kroos in de deal te betrekken.

Razvan Marin kende een moeilijk eerste seizoen bij Ajax en de Roemeen zou deze zomer Amsterdam alweer kunnen verlaten. Cagliari zou alvast een officiële aanbieding neergelegd hebben om de middenvelder te huren met aankoopoptie. Bij Ajax twijfelen ze nog over het bod. Ook AS Roma, Sassuolo en Sevilla zouden nog op de loer liggen.



FC Barcelona zou een verrassende deal met Manchester City wlllen sluiten. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva, al is de Portugees momenteel wel te duur voor de Catalanen. City zou echter voorgesteld hebben om Nelson Semedo in de deal te betrekken om de transfersom wat te drukken.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Moet Juventus Ronaldo laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

0
0
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

160
160
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

71
71
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

127
127
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

501
501
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

37
37
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

171
171
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

218
218
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

103
103
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

69
69
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

180
180
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

184
184
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

326
326
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

174
174
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

54
54
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

139
139
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

41
41
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

214
214
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

227
227
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

278
278
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

100
100
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

97
97
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

632
632
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

66
66
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

224
224

Meer sportnieuws