'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

1484 stemmen
'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

Club Brugge is erg tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. De verwachtingen rond de landskampioen waren erg hooggespannen, maar een week na de teleurstellende bekerfinale verloor Blauw-Zwart ook zijn eerste competitiewedstrijd tegen Charleroi. De schreeuw om versterking klinkt steeds luider op Jan Breydel.


Ook in de tweede helft van vorig seizoen was Club vaak niet zo dominant als in de maanden daarvoor, maar toen stond er altijd wel een speler op die de ploeg alsnog over de streep trok. Dat was de voorbije wedstrijden niet het geval. Nochtans werden er wel degelijk kansen gecreëerd, maar dit Club Brugge blijft nood hebben aan een echte killer voor doel. Youssouph Badji maakt weliswaar indruk, maar is met zijn 18 jaar nog te jong om de aanval te dragen. Volgens Het Laatste Nieuws zou coach Philippe Clement er dan ook absoluut een nieuwe aanvaller bij willen. "Liever vandaag dan morgen", klinkt het.

Toch valt het te betwijfelen of hij eerstdaags al nieuwe namen mag verwelkomen. Zo blijft manager Vincent Mannaert zijn tijd nemen om de juiste aanwinsten aan de juiste prijs op de kop te tikken. Zowel uitgaand als inkomend zou hij het onderste uit de kan willen halen. Maar de mercato, die ook nog eens getroffen is door de corona-crisis, is nog tot begin oktober geopend en komt erg traag op gang. Afwachten dus wanneer Mannaert en co de tijd rijp achten om toe te slaan.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Club wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

20
20
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

25
25
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

44
44
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

211
211
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

134
134
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

404
404
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

409
409
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

124
124
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

75
75
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

223
223
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

120
120
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

79
79
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

309
309
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

241
241
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

100
100
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

266
266
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

167
167
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

406
406
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

141
141
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

95
95
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

219
219
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

542
542
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89

Meer sportnieuws