'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

door
'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

Club Brugge is erg tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. De verwachtingen rond de landskampioen waren erg hooggespannen, maar een week na de teleurstellende bekerfinale verloor Blauw-Zwart ook zijn eerste competitiewedstrijd tegen Charleroi. De schreeuw om versterking klinkt steeds luider op Jan Breydel.


Ook in de tweede helft van vorig seizoen was Club vaak niet zo dominant als in de maanden daarvoor, maar toen stond er altijd wel een speler op die de ploeg alsnog over de streep trok. Dat was de voorbije wedstrijden niet het geval. Nochtans werden er wel degelijk kansen gecreëerd, maar dit Club Brugge blijft nood hebben aan een echte killer voor doel. Youssouph Badji maakt weliswaar indruk, maar is met zijn 18 jaar nog te jong om de aanval te dragen. Volgens Het Laatste Nieuws zou coach Philippe Clement er dan ook absoluut een nieuwe aanvaller bij willen. "Liever vandaag dan morgen", klinkt het.

Toch valt het te betwijfelen of hij eerstdaags al nieuwe namen mag verwelkomen. Zo blijft manager Vincent Mannaert zijn tijd nemen om de juiste aanwinsten aan de juiste prijs op de kop te tikken. Zowel uitgaand als inkomend zou hij het onderste uit de kan willen halen. Maar de mercato, die ook nog eens getroffen is door de corona-crisis, is nog tot begin oktober geopend en komt erg traag op gang. Afwachten dus wanneer Mannaert en co de tijd rijp achten om toe te slaan.

LEES OOK: Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Club wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

19
19
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

7
7
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

49
49
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

112
112
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

160
160
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

66
66
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

22
22
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

97
97
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

190
190
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

194
194
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

83
83
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

452
452
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

322
322
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

394
394
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

120
120
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

536
536
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

562
562
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

403
403
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

404
404
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

279
279
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2110
2110
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

140
140
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

324
324
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

541
541

Meer sportnieuws