'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

door
'Mannaert aan zet: Clement vraagt om aanwinst'

Club Brugge is erg tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. De verwachtingen rond de landskampioen waren erg hooggespannen, maar een week na de teleurstellende bekerfinale verloor Blauw-Zwart ook zijn eerste competitiewedstrijd tegen Charleroi. De schreeuw om versterking klinkt steeds luider op Jan Breydel.


Ook in de tweede helft van vorig seizoen was Club vaak niet zo dominant als in de maanden daarvoor, maar toen stond er altijd wel een speler op die de ploeg alsnog over de streep trok. Dat was de voorbije wedstrijden niet het geval. Nochtans werden er wel degelijk kansen gecreëerd, maar dit Club Brugge blijft nood hebben aan een echte killer voor doel. Youssouph Badji maakt weliswaar indruk, maar is met zijn 18 jaar nog te jong om de aanval te dragen. Volgens Het Laatste Nieuws zou coach Philippe Clement er dan ook absoluut een nieuwe aanvaller bij willen. "Liever vandaag dan morgen", klinkt het.

Toch valt het te betwijfelen of hij eerstdaags al nieuwe namen mag verwelkomen. Zo blijft manager Vincent Mannaert zijn tijd nemen om de juiste aanwinsten aan de juiste prijs op de kop te tikken. Zowel uitgaand als inkomend zou hij het onderste uit de kan willen halen. Maar de mercato, die ook nog eens getroffen is door de corona-crisis, is nog tot begin oktober geopend en komt erg traag op gang. Afwachten dus wanneer Mannaert en co de tijd rijp achten om toe te slaan.

LEES OOK: Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Club wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

85
85
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

167
167
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

21
21
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

144
144
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

170
170
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

132
132
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

259
259
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

158
158
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

383
383
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

124
124
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

36
36
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

226
226
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

401
401
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

46
46
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

168
168
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

128
128
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

457
457
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

274
274
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

514
514
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

358
358
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

255
255
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

190
190
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

70
70
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

257
257

Meer sportnieuws