La Voix du Nord: "David legt maandag medische testen af bij Lille"

door
La Voix du Nord:

De kogel lijkt door de kerk: Jonathan David zou op punt staan om AA Gent te verlaten. De Canadese aanvaller wordt komende week normaal gezien voorgesteld bij de Franse club Lille OSC. Dat melden Griekse bronnen dichtbij de entourage van de speler.

Het is nu wachten op officieel nieuws, David zit alvast niet in de kern voor de partij tegen STVV. Beide partijen worden alvast beter van de deal. AA Gent op financieel vlak, David op sportief vlak en ook financieel. De Buffalo's vangen naar verluidt een slordige 30 miljoen euro voor de jonge aanvaller en daarmee realiseert de club de duurste uitgaande transfer ooit in België.

UPDATE 09/08

De berichtgeving bleek dan toch nog wat voorbarig. Zo liet Gent-manager Michel Louwagie aan Sporza verstaan dat er nog een aantal zaken geregeld moeten worden. "Zulke grote en belangrijke transfers regel je niet in een paar dagen. Dat is ook zo bij internationale transfers met hoge bedragen. Er moeten nog heel wat dingen uitgeklaard worden. Er zijn veel elementen betrokken bij die transfer. De voorzitter en ik zijn er mee bezig. We gaan niet over een nacht ijs dus de transfer duurt lang", aldus Louwagie.

UPDATE 22u
Het zou kunnen dat de transfer van David toch sneller rond is dan verwacht. Volgens La Voix du Nord, dat de voorbije weken toch behoorlijk goed op de hoogte leek van de ontwikkelingen in het dossier, zal de Canadees maandag al in Lille neerstrijken om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, ligt er een vijfjarig contract klaar. Lille zou uiteindelijk 27 miljoen euro neertellen voor David. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 32 miljoen.

LEES OOK: Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

🚀

Goede deal voor AA Gent?

Meest recent

Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

8
8
Anderlecht na ‘vertrek’ Hazard: ‘volgende sterkhouder volgt’

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

76
76
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

62
62
'Salah, Casemiro én Neymar in dezelfde competitie'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

10
10
RSCA zorgt voor transferommekeer: keert succesrecept terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

126
126
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

47
47
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

12
12
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

116
116
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

45
45
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

89
89
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

47
47
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

158
158
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

65
65
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

354
354
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

57
57
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

38
38
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

38
38
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

46
46
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

41
41
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

673
673
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

171
171
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

169
169
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

156
156
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

120
120
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

118
118

Meer sportnieuws