TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

888 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont interesse in de Ecuadoraan Jackson Porozo, maar zou nu concurrentie krijgen uit eigen land voor de 20-jarige verdediger. Ook Antwerp zou zich immers in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. De Great Old blijft ook in de running voor Nacer Chadli, Standard zou volgens La Dernière Heure alvast geen concurrent meer zijn in dat dossier.

KRC Genk zou dan toch snel afscheid kunnen nemen van Neto Borges. Braziliaanse media schrijven dat er één van de komende dagen een akkoord uit de bus zou kunnen komen waardoor de linksachter naar Vasco da Gama zou kunnen verkassen. De Braziliaanse club bespeelt tegenwoordig de Belgische markt, want het haalde ook al Carlinhos weg bij Standard.

Obbi Oulare werd de voorbije dagen gelinkt aan een overgang naar het Turkse Besiktas JK. De club heeft echter og geen contact opgenomen met Standard en voorlopig is een vertrek niet aan de orde. De Turken zouden wel navraag hebben gedaan bij de entourage van de speler, maar La Dernière Heure weet dat de Rouches zeker niet zullen gaan meewerken aan een uitleenbeurt.

KAS Eupen heeft opnieuw een fraaie aanwinst in huis gehaald. Belofte-international Julien Ngoy heeft immers op Twitter bevestigt dat hij een contract getekend heeft aan de Kehrweg. De 22-jarige spits was de voorbije zeven jaar aan de slag bij Stoke City, dat hem destijds uit de jeugd van Club Brugge weggehaald had.

BUITENLAND
Jan Vertonghen is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club en geniet interesse van over heel Europa. Ook in Portugal is de Rode Duivel gegeerd. Na Sporting Lissabon heeft volgens Tuttomercatoweb nu ook SL Benfica de 33-jarige op zijn verlanglijst gezet. De Portugese topclub zou Vertonghen zelfs al een contractvoorstel voorgeschoteld hebben. De verdediger heeft evenwel nog geen beslissing genomen.

Lautaro Martinez blijft hoog op de verlanglijst van FC Barcelona staan. Maar hoe langer, hoe minder waarschijnlijk het lijkt dat de Argentijn de overstap van Internazionale zal maken. De makelaar van de speler geeft Barça nog wat minder hoop. "Vandaag heeft Lautaro nog drie jaar contract bij Inter en hij zit uitstekend waar hij nu zit", verklaart Carlos Beto Yaque in de Argentijnse pers.

Xian Emmers werd vorig seizoen door Internazionale aan Waasland-Beveren verhuurd, maar slaagde er niet in om door te breken op de Freethiel. Hij probeert dit seizoen dan maar een doorbraak te forceren in Nederland. De middenvelder gaat op huurbasis aan de slag bij Almere City, dat vorig seizoen als negende eindigde in de Keuken Kampioen Divisie.

Edinson Cavani zou dicht bij een nieuwe club staan. De kranten A Bola en Record weten te vertellen dat de Uruguayaan daadwerkelijk akkoord is gegaan met een contractvoorstel van Benfica. Naar verluidt zet de spits zeer binnenkort, misschien dit weekend zelfs al, zijn handtekening onder een driejarig contract in Lissabon ter waarde van 2,5 miljoen euro per seizoen.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Verwacht u nog een tweede transferoffensief van Antwerp?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

13
13
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

42
42
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

29
29
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

141
141
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

93
93
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

181
181
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

98
98
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

128
128
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

102
102
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

776
776
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1066
1066
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

526
526
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

163
163
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

629
629
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

163
163
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

152
152
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

353
353
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

256
256
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

791
791
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

514
514

Meer sportnieuws