TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont interesse in de Ecuadoraan Jackson Porozo, maar zou nu concurrentie krijgen uit eigen land voor de 20-jarige verdediger. Ook Antwerp zou zich immers in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. De Great Old blijft ook in de running voor Nacer Chadli, Standard zou volgens La Dernière Heure alvast geen concurrent meer zijn in dat dossier.

KRC Genk zou dan toch snel afscheid kunnen nemen van Neto Borges. Braziliaanse media schrijven dat er één van de komende dagen een akkoord uit de bus zou kunnen komen waardoor de linksachter naar Vasco da Gama zou kunnen verkassen. De Braziliaanse club bespeelt tegenwoordig de Belgische markt, want het haalde ook al Carlinhos weg bij Standard.

Obbi Oulare werd de voorbije dagen gelinkt aan een overgang naar het Turkse Besiktas JK. De club heeft echter og geen contact opgenomen met Standard en voorlopig is een vertrek niet aan de orde. De Turken zouden wel navraag hebben gedaan bij de entourage van de speler, maar La Dernière Heure weet dat de Rouches zeker niet zullen gaan meewerken aan een uitleenbeurt.

KAS Eupen heeft opnieuw een fraaie aanwinst in huis gehaald. Belofte-international Julien Ngoy heeft immers op Twitter bevestigt dat hij een contract getekend heeft aan de Kehrweg. De 22-jarige spits was de voorbije zeven jaar aan de slag bij Stoke City, dat hem destijds uit de jeugd van Club Brugge weggehaald had.

BUITENLAND
Jan Vertonghen is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club en geniet interesse van over heel Europa. Ook in Portugal is de Rode Duivel gegeerd. Na Sporting Lissabon heeft volgens Tuttomercatoweb nu ook SL Benfica de 33-jarige op zijn verlanglijst gezet. De Portugese topclub zou Vertonghen zelfs al een contractvoorstel voorgeschoteld hebben. De verdediger heeft evenwel nog geen beslissing genomen.

Lautaro Martinez blijft hoog op de verlanglijst van FC Barcelona staan. Maar hoe langer, hoe minder waarschijnlijk het lijkt dat de Argentijn de overstap van Internazionale zal maken. De makelaar van de speler geeft Barça nog wat minder hoop. "Vandaag heeft Lautaro nog drie jaar contract bij Inter en hij zit uitstekend waar hij nu zit", verklaart Carlos Beto Yaque in de Argentijnse pers.

Xian Emmers werd vorig seizoen door Internazionale aan Waasland-Beveren verhuurd, maar slaagde er niet in om door te breken op de Freethiel. Hij probeert dit seizoen dan maar een doorbraak te forceren in Nederland. De middenvelder gaat op huurbasis aan de slag bij Almere City, dat vorig seizoen als negende eindigde in de Keuken Kampioen Divisie.

Edinson Cavani zou dicht bij een nieuwe club staan. De kranten A Bola en Record weten te vertellen dat de Uruguayaan daadwerkelijk akkoord is gegaan met een contractvoorstel van Benfica. Naar verluidt zet de spits zeer binnenkort, misschien dit weekend zelfs al, zijn handtekening onder een driejarig contract in Lissabon ter waarde van 2,5 miljoen euro per seizoen.

LEES OOK: Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

Verwacht u nog een tweede transferoffensief van Antwerp?

Meest recent

'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

4
4
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

28
28
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

21
21
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

36
36
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

38
38
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

77
77
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

68
68
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

120
120
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

563
563
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

228
228
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

101
101
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

92
92
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

84
84
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

241
241
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

123
123
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

174
174
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

95
95
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

281
281
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

308
308
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

416
416
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

342
342

Meer sportnieuws