TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

888 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont interesse in de Ecuadoraan Jackson Porozo, maar zou nu concurrentie krijgen uit eigen land voor de 20-jarige verdediger. Ook Antwerp zou zich immers in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. De Great Old blijft ook in de running voor Nacer Chadli, Standard zou volgens La Dernière Heure alvast geen concurrent meer zijn in dat dossier.

KRC Genk zou dan toch snel afscheid kunnen nemen van Neto Borges. Braziliaanse media schrijven dat er één van de komende dagen een akkoord uit de bus zou kunnen komen waardoor de linksachter naar Vasco da Gama zou kunnen verkassen. De Braziliaanse club bespeelt tegenwoordig de Belgische markt, want het haalde ook al Carlinhos weg bij Standard.

Obbi Oulare werd de voorbije dagen gelinkt aan een overgang naar het Turkse Besiktas JK. De club heeft echter og geen contact opgenomen met Standard en voorlopig is een vertrek niet aan de orde. De Turken zouden wel navraag hebben gedaan bij de entourage van de speler, maar La Dernière Heure weet dat de Rouches zeker niet zullen gaan meewerken aan een uitleenbeurt.

KAS Eupen heeft opnieuw een fraaie aanwinst in huis gehaald. Belofte-international Julien Ngoy heeft immers op Twitter bevestigt dat hij een contract getekend heeft aan de Kehrweg. De 22-jarige spits was de voorbije zeven jaar aan de slag bij Stoke City, dat hem destijds uit de jeugd van Club Brugge weggehaald had.

BUITENLAND
Jan Vertonghen is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club en geniet interesse van over heel Europa. Ook in Portugal is de Rode Duivel gegeerd. Na Sporting Lissabon heeft volgens Tuttomercatoweb nu ook SL Benfica de 33-jarige op zijn verlanglijst gezet. De Portugese topclub zou Vertonghen zelfs al een contractvoorstel voorgeschoteld hebben. De verdediger heeft evenwel nog geen beslissing genomen.

Lautaro Martinez blijft hoog op de verlanglijst van FC Barcelona staan. Maar hoe langer, hoe minder waarschijnlijk het lijkt dat de Argentijn de overstap van Internazionale zal maken. De makelaar van de speler geeft Barça nog wat minder hoop. "Vandaag heeft Lautaro nog drie jaar contract bij Inter en hij zit uitstekend waar hij nu zit", verklaart Carlos Beto Yaque in de Argentijnse pers.

Xian Emmers werd vorig seizoen door Internazionale aan Waasland-Beveren verhuurd, maar slaagde er niet in om door te breken op de Freethiel. Hij probeert dit seizoen dan maar een doorbraak te forceren in Nederland. De middenvelder gaat op huurbasis aan de slag bij Almere City, dat vorig seizoen als negende eindigde in de Keuken Kampioen Divisie.

Edinson Cavani zou dicht bij een nieuwe club staan. De kranten A Bola en Record weten te vertellen dat de Uruguayaan daadwerkelijk akkoord is gegaan met een contractvoorstel van Benfica. Naar verluidt zet de spits zeer binnenkort, misschien dit weekend zelfs al, zijn handtekening onder een driejarig contract in Lissabon ter waarde van 2,5 miljoen euro per seizoen.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Verwacht u nog een tweede transferoffensief van Antwerp?

Meest recent

Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

13
13
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

55
55
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

86
86
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

103
103
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

51
51
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

50
50
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

90
90
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

263
263
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

51
51
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

182
182
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

651
651
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

141
141
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

488
488
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

674
674
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

420
420

Meer sportnieuws