TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

888 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont interesse in de Ecuadoraan Jackson Porozo, maar zou nu concurrentie krijgen uit eigen land voor de 20-jarige verdediger. Ook Antwerp zou zich immers in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. De Great Old blijft ook in de running voor Nacer Chadli, Standard zou volgens La Dernière Heure alvast geen concurrent meer zijn in dat dossier.

KRC Genk zou dan toch snel afscheid kunnen nemen van Neto Borges. Braziliaanse media schrijven dat er één van de komende dagen een akkoord uit de bus zou kunnen komen waardoor de linksachter naar Vasco da Gama zou kunnen verkassen. De Braziliaanse club bespeelt tegenwoordig de Belgische markt, want het haalde ook al Carlinhos weg bij Standard.

Obbi Oulare werd de voorbije dagen gelinkt aan een overgang naar het Turkse Besiktas JK. De club heeft echter og geen contact opgenomen met Standard en voorlopig is een vertrek niet aan de orde. De Turken zouden wel navraag hebben gedaan bij de entourage van de speler, maar La Dernière Heure weet dat de Rouches zeker niet zullen gaan meewerken aan een uitleenbeurt.

KAS Eupen heeft opnieuw een fraaie aanwinst in huis gehaald. Belofte-international Julien Ngoy heeft immers op Twitter bevestigt dat hij een contract getekend heeft aan de Kehrweg. De 22-jarige spits was de voorbije zeven jaar aan de slag bij Stoke City, dat hem destijds uit de jeugd van Club Brugge weggehaald had.

BUITENLAND
Jan Vertonghen is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club en geniet interesse van over heel Europa. Ook in Portugal is de Rode Duivel gegeerd. Na Sporting Lissabon heeft volgens Tuttomercatoweb nu ook SL Benfica de 33-jarige op zijn verlanglijst gezet. De Portugese topclub zou Vertonghen zelfs al een contractvoorstel voorgeschoteld hebben. De verdediger heeft evenwel nog geen beslissing genomen.

Lautaro Martinez blijft hoog op de verlanglijst van FC Barcelona staan. Maar hoe langer, hoe minder waarschijnlijk het lijkt dat de Argentijn de overstap van Internazionale zal maken. De makelaar van de speler geeft Barça nog wat minder hoop. "Vandaag heeft Lautaro nog drie jaar contract bij Inter en hij zit uitstekend waar hij nu zit", verklaart Carlos Beto Yaque in de Argentijnse pers.

Xian Emmers werd vorig seizoen door Internazionale aan Waasland-Beveren verhuurd, maar slaagde er niet in om door te breken op de Freethiel. Hij probeert dit seizoen dan maar een doorbraak te forceren in Nederland. De middenvelder gaat op huurbasis aan de slag bij Almere City, dat vorig seizoen als negende eindigde in de Keuken Kampioen Divisie.

Edinson Cavani zou dicht bij een nieuwe club staan. De kranten A Bola en Record weten te vertellen dat de Uruguayaan daadwerkelijk akkoord is gegaan met een contractvoorstel van Benfica. Naar verluidt zet de spits zeer binnenkort, misschien dit weekend zelfs al, zijn handtekening onder een driejarig contract in Lissabon ter waarde van 2,5 miljoen euro per seizoen.

LEES OOK: 'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Verwacht u nog een tweede transferoffensief van Antwerp?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

3
3
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

16
16
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

112
112
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

76
76
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

49
49
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

174
174
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

62
62
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

207
207
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

52
52
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

455
455
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

83
83
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

72
72
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

399
399
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws