TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

888 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat strijd met Club aan, nieuwe ploeg Cavani'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont interesse in de Ecuadoraan Jackson Porozo, maar zou nu concurrentie krijgen uit eigen land voor de 20-jarige verdediger. Ook Antwerp zou zich immers in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. De Great Old blijft ook in de running voor Nacer Chadli, Standard zou volgens La Dernière Heure alvast geen concurrent meer zijn in dat dossier.

KRC Genk zou dan toch snel afscheid kunnen nemen van Neto Borges. Braziliaanse media schrijven dat er één van de komende dagen een akkoord uit de bus zou kunnen komen waardoor de linksachter naar Vasco da Gama zou kunnen verkassen. De Braziliaanse club bespeelt tegenwoordig de Belgische markt, want het haalde ook al Carlinhos weg bij Standard.

Obbi Oulare werd de voorbije dagen gelinkt aan een overgang naar het Turkse Besiktas JK. De club heeft echter og geen contact opgenomen met Standard en voorlopig is een vertrek niet aan de orde. De Turken zouden wel navraag hebben gedaan bij de entourage van de speler, maar La Dernière Heure weet dat de Rouches zeker niet zullen gaan meewerken aan een uitleenbeurt.

KAS Eupen heeft opnieuw een fraaie aanwinst in huis gehaald. Belofte-international Julien Ngoy heeft immers op Twitter bevestigt dat hij een contract getekend heeft aan de Kehrweg. De 22-jarige spits was de voorbije zeven jaar aan de slag bij Stoke City, dat hem destijds uit de jeugd van Club Brugge weggehaald had.

BUITENLAND
Jan Vertonghen is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club en geniet interesse van over heel Europa. Ook in Portugal is de Rode Duivel gegeerd. Na Sporting Lissabon heeft volgens Tuttomercatoweb nu ook SL Benfica de 33-jarige op zijn verlanglijst gezet. De Portugese topclub zou Vertonghen zelfs al een contractvoorstel voorgeschoteld hebben. De verdediger heeft evenwel nog geen beslissing genomen.

Lautaro Martinez blijft hoog op de verlanglijst van FC Barcelona staan. Maar hoe langer, hoe minder waarschijnlijk het lijkt dat de Argentijn de overstap van Internazionale zal maken. De makelaar van de speler geeft Barça nog wat minder hoop. "Vandaag heeft Lautaro nog drie jaar contract bij Inter en hij zit uitstekend waar hij nu zit", verklaart Carlos Beto Yaque in de Argentijnse pers.

Xian Emmers werd vorig seizoen door Internazionale aan Waasland-Beveren verhuurd, maar slaagde er niet in om door te breken op de Freethiel. Hij probeert dit seizoen dan maar een doorbraak te forceren in Nederland. De middenvelder gaat op huurbasis aan de slag bij Almere City, dat vorig seizoen als negende eindigde in de Keuken Kampioen Divisie.

Edinson Cavani zou dicht bij een nieuwe club staan. De kranten A Bola en Record weten te vertellen dat de Uruguayaan daadwerkelijk akkoord is gegaan met een contractvoorstel van Benfica. Naar verluidt zet de spits zeer binnenkort, misschien dit weekend zelfs al, zijn handtekening onder een driejarig contract in Lissabon ter waarde van 2,5 miljoen euro per seizoen.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Verwacht u nog een tweede transferoffensief van Antwerp?

Meest recent

Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

6
6
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

13
13
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

25
25
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

281
281
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

88
88
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

48
48
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

237
237
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

42
42
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

79
79
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

131
131
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

152
152
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

113
113
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

386
386
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

371
371
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

127
127
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

116
116
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

228
228
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

184
184
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

81
81
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

221
221

Meer sportnieuws