'Antwerp mengt zich in de strijd voor doelwit Club Brugge'

door
'Antwerp mengt zich in de strijd voor doelwit Club Brugge'

Club Brugge begint straks allicht zonder nieuwkomers aan het seizoen, maar de verwachting is toch dat de landskampioen zich nog zal roeren op de transfermarkt. Zo mag er na de zoveelste blessure van Matej Mitrovic centraal achterin al zeker een doublure voor Brandon Mechele bij.

Daarvoor zou Blauw-Zwart haar pijlen volgens AS nu richten op Jackson Porozo, een 20-jarige Ecuadoraan die tevens belangstelling van Ajax, Getafe en Real Valladolid geniet. De jongeling van Santos, met wie Club zopas nog in de clinch lag rond de vergoeding van Luan Peres, staat dan ook geboekstaafd als een groot talent en mag zich zelfs al eenvoudig international noemen. Nochtans is het wachten op zijn debuut voor de hoofdmacht bij de Braziliaanse topclub.

Mogelijk zal dat er echter nooit van komen, want vanaf zaterdag loopt het contract van Porozo af en is hij vrij om te staan waar hij wil. Een gratis op te pikken buitenkans dus voor de Bruggelingen, die naast de Spaanse en Nederlandse kapers op de kust mogelijk tevens wel nog concurrentie uit eigen land kunnen krijgen. Nog niet zo lang geleden liet het management van Porozo aan onze redactie immers verstaan over drie Belgische aanbiedingen te beschikken. 

UPDATE 16u10
Ook Antwerp zou zich nu in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. Na het vertrek van Arslanagic en Hoedt deze zomer kan de Great Old nog wel defensieve versterking gebruiken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs voor de transfervrije Porozo is echter ellenlang. Ook Boavista, Hamburg, Lazio en Sevilla mogen aan de rij met clubs toegevoegd worden.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Moet Antwerp een inspanning doen voor hem?

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

3
3
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

34
34
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

140
140
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

50
50
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

176
176
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

200
200
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

220
220
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

174
174
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

417
417
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

518
518
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

222
222
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

81
81
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

79
79
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

115
115
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

363
363
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

402
402
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

87
87
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

154
154

Meer sportnieuws