'Antwerp mengt zich in de strijd voor doelwit Club Brugge'

515 stemmen
'Antwerp mengt zich in de strijd voor doelwit Club Brugge'

Club Brugge begint straks allicht zonder nieuwkomers aan het seizoen, maar de verwachting is toch dat de landskampioen zich nog zal roeren op de transfermarkt. Zo mag er na de zoveelste blessure van Matej Mitrovic centraal achterin al zeker een doublure voor Brandon Mechele bij.

Daarvoor zou Blauw-Zwart haar pijlen volgens AS nu richten op Jackson Porozo, een 20-jarige Ecuadoraan die tevens belangstelling van Ajax, Getafe en Real Valladolid geniet. De jongeling van Santos, met wie Club zopas nog in de clinch lag rond de vergoeding van Luan Peres, staat dan ook geboekstaafd als een groot talent en mag zich zelfs al eenvoudig international noemen. Nochtans is het wachten op zijn debuut voor de hoofdmacht bij de Braziliaanse topclub.

Mogelijk zal dat er echter nooit van komen, want vanaf zaterdag loopt het contract van Porozo af en is hij vrij om te staan waar hij wil. Een gratis op te pikken buitenkans dus voor de Bruggelingen, die naast de Spaanse en Nederlandse kapers op de kust mogelijk tevens wel nog concurrentie uit eigen land kunnen krijgen. Nog niet zo lang geleden liet het management van Porozo aan onze redactie immers verstaan over drie Belgische aanbiedingen te beschikken. 

UPDATE 16u10
Ook Antwerp zou zich nu in de strijd mengen. De Italiaanse pers noemt de bekerwinnaar als één van de geïnteresseerde partijen voor de jonge verdediger. Na het vertrek van Arslanagic en Hoedt deze zomer kan de Great Old nog wel defensieve versterking gebruiken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs voor de transfervrije Porozo is echter ellenlang. Ook Boavista, Hamburg, Lazio en Sevilla mogen aan de rij met clubs toegevoegd worden.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Moet Antwerp een inspanning doen voor hem?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

32
32
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

29
29
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

54
54
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

65
65
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

133
133
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

918
918
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

206
206
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

99
99
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

576
576
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

579
579
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1021
1021
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

243
243
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

305
305
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

484
484
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws