Verbeke gooit transferplannen Anderlecht op tafel

door
Verbeke gooit transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn seizoen met een verplaatsing op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars willen dan meteen een goede start nemen, iets wat in de vorige jaargang niet lukte. Ondertussen blijft er wel nog verder aan de spelerskern gesleuteld worden.


RSCA haalde momenteel al een vijftal nieuwe namen in huis: Timon Wellenreuther, Ilias Takidine, Percy Tau, Mustapha Bundu en Bogdan Mykhaylichenko. Maar daar blijft het niet bij. Zo zal er ook nog een nieuwe spits worden aangetrokken. "Het vertrek van Kemar Roofe zorgt ervoor dat er een plek vrijgekomen is in de spits en daar hopen wij ons ook nog te versterken", stelde sportief directeur Peter Verbeke in een interview op het Youtube-kanaal van de club. "Al hebben we ook nog twee jonge jongens (Dimata en Colassin) waar we ook heel hard in geloven."

Naast het aantrekken van een nieuwe spits zal de focus in de komende weken vooral op het uitgaande vlak worden gelegd. De Brusselaars willen nog tal van overbodige spelers van de hand doen. "We zitten met heel veel spelers die op onze loonlijst staan waarvoor we eigenlijk een oplossing moeten zoeken. Maar we zitten in een markt die geteisterd is door corona, elke ploeg is dus budgettair beperkt. Daardoor is het moeilijk om die spelers, die toch voor relatief hoge salarissen voetballen, kwijt te raken op de markt. Langs de andere kant zijn het wel onze spelers dus we moeten samen met hun naar een positieve oplossing op zoek gaan."

LEES OOK: Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Vindt u dat Verbeke tot dusver goed werk heeft afgeleverd als sportief directeur?

Meest recent

Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

21
21
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

226
226
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

282
282
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

238
238
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

429
429
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

329
329
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

270
270
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

140
140
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

419
419
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

580
580
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

117
117
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

443
443
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

369
369
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

548
548
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

209
209
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

137
137
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

522
522
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

95
95
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

581
581
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

890
890
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1150
1150
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

376
376
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

51
51
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

346
346

Meer sportnieuws