Verbeke gooit transferplannen Anderlecht op tafel

door
Verbeke gooit transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn seizoen met een verplaatsing op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars willen dan meteen een goede start nemen, iets wat in de vorige jaargang niet lukte. Ondertussen blijft er wel nog verder aan de spelerskern gesleuteld worden.


RSCA haalde momenteel al een vijftal nieuwe namen in huis: Timon Wellenreuther, Ilias Takidine, Percy Tau, Mustapha Bundu en Bogdan Mykhaylichenko. Maar daar blijft het niet bij. Zo zal er ook nog een nieuwe spits worden aangetrokken. "Het vertrek van Kemar Roofe zorgt ervoor dat er een plek vrijgekomen is in de spits en daar hopen wij ons ook nog te versterken", stelde sportief directeur Peter Verbeke in een interview op het Youtube-kanaal van de club. "Al hebben we ook nog twee jonge jongens (Dimata en Colassin) waar we ook heel hard in geloven."

Naast het aantrekken van een nieuwe spits zal de focus in de komende weken vooral op het uitgaande vlak worden gelegd. De Brusselaars willen nog tal van overbodige spelers van de hand doen. "We zitten met heel veel spelers die op onze loonlijst staan waarvoor we eigenlijk een oplossing moeten zoeken. Maar we zitten in een markt die geteisterd is door corona, elke ploeg is dus budgettair beperkt. Daardoor is het moeilijk om die spelers, die toch voor relatief hoge salarissen voetballen, kwijt te raken op de markt. Langs de andere kant zijn het wel onze spelers dus we moeten samen met hun naar een positieve oplossing op zoek gaan."

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Vindt u dat Verbeke tot dusver goed werk heeft afgeleverd als sportief directeur?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

48
48
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

140
140
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

289
289
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

96
96
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

390
390
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

88
88
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

601
601
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

221
221
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

191
191
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

409
409
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

68
68
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

249
249
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

71
71
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

122
122
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

480
480
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

281
281
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

367
367
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

843
843
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

670
670
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

387
387

Meer sportnieuws