TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de transfermarkt, maar gaat zich sowieso nog versterken. Dat bevestigde coach Philippe Clement vrijdag nog op zijn persbabbel. Volgens de Waalse krant La Dernière Heure mikt Club in ieder geval op minstens drie toptransfers, één grote aanwinst in elke linie. Flankspeler Bright Osayi-Samuel zou geen optie meer zijn, volgens West London Sport zou hij een overgang naar Jan Breydel geweigerd hebben.

Ondanks de drukte van de voorbije dagen is RSC Anderlecht nog niet klaar op de transfermarkt. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sportief directeur Peter Verbeke immers dat er nog een extra spits zal worden aangetrokken. Hij benadrukt daar wel bij dat het budget nog steeds beperkt is en dat er niet met hoge bedragen zal gesmeten worden. Terem Moffi (KV Kortrijk) is bijvoorbeeld te duur. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog een pak spelers van de hand te doen.

De kogel lijkt door de kerk: Jonathan David verlaat AA Gent. De Canadese aanvaller wordt komende week normaal gezien voorgesteld bij de Franse club Lille OSC. Dat melden bronnen dicht bij de entourage van de speler. Met zijn transfer zou een recordbedrag gemoeid zijn dat schommelt rond de 30 miljoen euro. De Buffalo's gaan met een deel van die inkomsten normaal gezien op zoek naar een vervanger.

De afgelopen weken en maanden werd Brecht Dejaegere weer aan Standard gelinkt. La Dernière Heure weet het echter zeker: de middenvelder trekt niet naar Standard. Antwerp FC is wel in de running, Genk werd ook genoemd. De Rouches lijken wel nog versterking te gaan aantrekken nu er vers kapitaal voor handen is, al blijft het de bedoeling om meer te gaan inzetten op jongeren.

Sporting Charleroi heeft Ivan Goranov aangetrokken. De Bulgaarse linksachter, die tussen de 100.000 en 200.000 euro zou kosten, tekende voor twee jaar met optie voor nog een seizoen. Hij moet Nurio Fortuna opvangen, die werd voor de nodige miljoenen aan AA Gent verkocht.

Cercle Brugge heeft eindelijk nog eens van zich laten horen op de transfermarkt. De Vereniging heeft de komst van een nieuwe verdediger meegedeeld. Zo wordt de 23-jarige David Bates tijdelijk overgenomen van Hamburg SV. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, al heeft Groen-Zwart ook een aankoopoptie bedongen.

BUITENLAND
Wesley Moraes zou na één seizoen in de Premier League alweer naar Italië kunnen vertrekken. SS Lazio aasde al op de Braziliaan toen hij nog bij Club Brugge speelde en hoopt hem nu voor minder dan 20 miljoen euro binnen te kunnen halen. Aston Villa zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, aangezien zij ruimte willen maken voor de komst van... Divock Origi. De Rode Duivel mag volgens sommige bronnen vertrekken bij Liverpool en Villa wil hem graag binnenhalen.

Liverpool maakt zelf ook volop werk van een eerste zomeraanwinst, zo schrijft Sky Sports. Het Engelse medium meldt dat de kampioen van Engeland verregaande interesse heeft in Jamal Lewis, de 22-jarige linksback van Norwich City. Naar verluidt heeft de club van hoofdtrainer Jürgen Klopp al een bod uitgebracht van rond de 12 miljoen euro. Norwich City heeft het bod echter afgewezen, omdat de club het dubbele verlangt. Volgens The Express zou de landskampioen echter snel met een tweede bod komen.

LEES OOK: Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Club Brugge wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

5
5
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

8
8
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

60
60
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

145
145
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

51
51
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

486
486
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

167
167
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

26
26
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

101
101
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

129
129
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

213
213
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

47
47
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

325
325
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

102
102
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

275
275
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

285
285
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

127
127
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

78
78
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

221
221
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

201
201
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

141
141
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

128
128
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

179
179
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55

Meer sportnieuws