TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de transfermarkt, maar gaat zich sowieso nog versterken. Dat bevestigde coach Philippe Clement vrijdag nog op zijn persbabbel. Volgens de Waalse krant La Dernière Heure mikt Club in ieder geval op minstens drie toptransfers, één grote aanwinst in elke linie. Flankspeler Bright Osayi-Samuel zou geen optie meer zijn, volgens West London Sport zou hij een overgang naar Jan Breydel geweigerd hebben.

Ondanks de drukte van de voorbije dagen is RSC Anderlecht nog niet klaar op de transfermarkt. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sportief directeur Peter Verbeke immers dat er nog een extra spits zal worden aangetrokken. Hij benadrukt daar wel bij dat het budget nog steeds beperkt is en dat er niet met hoge bedragen zal gesmeten worden. Terem Moffi (KV Kortrijk) is bijvoorbeeld te duur. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog een pak spelers van de hand te doen.

De kogel lijkt door de kerk: Jonathan David verlaat AA Gent. De Canadese aanvaller wordt komende week normaal gezien voorgesteld bij de Franse club Lille OSC. Dat melden bronnen dicht bij de entourage van de speler. Met zijn transfer zou een recordbedrag gemoeid zijn dat schommelt rond de 30 miljoen euro. De Buffalo's gaan met een deel van die inkomsten normaal gezien op zoek naar een vervanger.

De afgelopen weken en maanden werd Brecht Dejaegere weer aan Standard gelinkt. La Dernière Heure weet het echter zeker: de middenvelder trekt niet naar Standard. Antwerp FC is wel in de running, Genk werd ook genoemd. De Rouches lijken wel nog versterking te gaan aantrekken nu er vers kapitaal voor handen is, al blijft het de bedoeling om meer te gaan inzetten op jongeren.

Sporting Charleroi heeft Ivan Goranov aangetrokken. De Bulgaarse linksachter, die tussen de 100.000 en 200.000 euro zou kosten, tekende voor twee jaar met optie voor nog een seizoen. Hij moet Nurio Fortuna opvangen, die werd voor de nodige miljoenen aan AA Gent verkocht.

Cercle Brugge heeft eindelijk nog eens van zich laten horen op de transfermarkt. De Vereniging heeft de komst van een nieuwe verdediger meegedeeld. Zo wordt de 23-jarige David Bates tijdelijk overgenomen van Hamburg SV. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, al heeft Groen-Zwart ook een aankoopoptie bedongen.

BUITENLAND
Wesley Moraes zou na één seizoen in de Premier League alweer naar Italië kunnen vertrekken. SS Lazio aasde al op de Braziliaan toen hij nog bij Club Brugge speelde en hoopt hem nu voor minder dan 20 miljoen euro binnen te kunnen halen. Aston Villa zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, aangezien zij ruimte willen maken voor de komst van... Divock Origi. De Rode Duivel mag volgens sommige bronnen vertrekken bij Liverpool en Villa wil hem graag binnenhalen.

Liverpool maakt zelf ook volop werk van een eerste zomeraanwinst, zo schrijft Sky Sports. Het Engelse medium meldt dat de kampioen van Engeland verregaande interesse heeft in Jamal Lewis, de 22-jarige linksback van Norwich City. Naar verluidt heeft de club van hoofdtrainer Jürgen Klopp al een bod uitgebracht van rond de 12 miljoen euro. Norwich City heeft het bod echter afgewezen, omdat de club het dubbele verlangt. Volgens The Express zou de landskampioen echter snel met een tweede bod komen.

LEES OOK: Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Club Brugge wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

32
32
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

17
17
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

94
94
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

164
164
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

110
110
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

110
110
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

76
76
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

363
363
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

24
24
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

359
359
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

405
405
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

211
211
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

107
107
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

173
173
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

245
245
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

384
384
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

147
147
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

319
319
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

89
89
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

390
390
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

315
315
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

204
204
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

482
482
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

470
470

Meer sportnieuws