TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club bereidt offensief voor, recordbedrag voor David'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de transfermarkt, maar gaat zich sowieso nog versterken. Dat bevestigde coach Philippe Clement vrijdag nog op zijn persbabbel. Volgens de Waalse krant La Dernière Heure mikt Club in ieder geval op minstens drie toptransfers, één grote aanwinst in elke linie. Flankspeler Bright Osayi-Samuel zou geen optie meer zijn, volgens West London Sport zou hij een overgang naar Jan Breydel geweigerd hebben.

Ondanks de drukte van de voorbije dagen is RSC Anderlecht nog niet klaar op de transfermarkt. In een interview met Het Laatste Nieuws bevestigt sportief directeur Peter Verbeke immers dat er nog een extra spits zal worden aangetrokken. Hij benadrukt daar wel bij dat het budget nog steeds beperkt is en dat er niet met hoge bedragen zal gesmeten worden. Terem Moffi (KV Kortrijk) is bijvoorbeeld te duur. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog een pak spelers van de hand te doen.

De kogel lijkt door de kerk: Jonathan David verlaat AA Gent. De Canadese aanvaller wordt komende week normaal gezien voorgesteld bij de Franse club Lille OSC. Dat melden bronnen dicht bij de entourage van de speler. Met zijn transfer zou een recordbedrag gemoeid zijn dat schommelt rond de 30 miljoen euro. De Buffalo's gaan met een deel van die inkomsten normaal gezien op zoek naar een vervanger.

De afgelopen weken en maanden werd Brecht Dejaegere weer aan Standard gelinkt. La Dernière Heure weet het echter zeker: de middenvelder trekt niet naar Standard. Antwerp FC is wel in de running, Genk werd ook genoemd. De Rouches lijken wel nog versterking te gaan aantrekken nu er vers kapitaal voor handen is, al blijft het de bedoeling om meer te gaan inzetten op jongeren.

Sporting Charleroi heeft Ivan Goranov aangetrokken. De Bulgaarse linksachter, die tussen de 100.000 en 200.000 euro zou kosten, tekende voor twee jaar met optie voor nog een seizoen. Hij moet Nurio Fortuna opvangen, die werd voor de nodige miljoenen aan AA Gent verkocht.

Cercle Brugge heeft eindelijk nog eens van zich laten horen op de transfermarkt. De Vereniging heeft de komst van een nieuwe verdediger meegedeeld. Zo wordt de 23-jarige David Bates tijdelijk overgenomen van Hamburg SV. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, al heeft Groen-Zwart ook een aankoopoptie bedongen.

BUITENLAND
Wesley Moraes zou na één seizoen in de Premier League alweer naar Italië kunnen vertrekken. SS Lazio aasde al op de Braziliaan toen hij nog bij Club Brugge speelde en hoopt hem nu voor minder dan 20 miljoen euro binnen te kunnen halen. Aston Villa zou niet helemaal weigerachtig staan tegenover een transfer, aangezien zij ruimte willen maken voor de komst van... Divock Origi. De Rode Duivel mag volgens sommige bronnen vertrekken bij Liverpool en Villa wil hem graag binnenhalen.

Liverpool maakt zelf ook volop werk van een eerste zomeraanwinst, zo schrijft Sky Sports. Het Engelse medium meldt dat de kampioen van Engeland verregaande interesse heeft in Jamal Lewis, de 22-jarige linksback van Norwich City. Naar verluidt heeft de club van hoofdtrainer Jürgen Klopp al een bod uitgebracht van rond de 12 miljoen euro. Norwich City heeft het bod echter afgewezen, omdat de club het dubbele verlangt. Volgens The Express zou de landskampioen echter snel met een tweede bod komen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Club Brugge wacht te lang met het aantrekken van versterking ...

Meest recent

'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

4
4
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

183
183
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

108
108
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

53
53
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

29
29
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

48
48
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

197
197
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

85
85
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

338
338
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

207
207
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

105
105
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

94
94
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

77
77
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

251
251
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

128
128
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

40
40
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

373
373
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

180
180
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87

Meer sportnieuws