Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

door
Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

In de Champions League plaatste Manchester City zich vrijdagavond voor de 'Final 8' door met 2-1 te winnen van Real Madrid. Kevin De Bruyne heerste andermaal op het Engelse middenveld, terwijl Thibaut Courtois uitpakte met enkele knappe reddingen. Eden Hazard daarentegen speelde weer een bleke partij.


De Rode Duivel begon verrassend genoeg aan de aftrap, maar dat bleek geen goede zet van coach Zinedine Zidane. Hazard leek niet helemaal fit en bleef grotendeels onzichtbaar. Achteraf kreeg hij er dan ook stevig van langs in de Spaanse pers. "Hazard was een gok, maar werd een teleurstelling", stelt Marca. "Het was een slechte avond voor de nummer 7. Vinicius had beter in zijn plaats gespeeld. Hij leek helemaal klaar voor deze wedstrijd, maar kwam geen minuut in actie. Ongelooflijk."

Ook Mundo Deportivo toonde zich streng voor de povere Hazard. "Hazard mocht starten, maar was nooit de speler die Real kocht van Chelsea. Zijn wedstrijd, en bij uitbreiding z’n hele seizoen, was teleurstellend." Bij AS trekt men de lijn eveneens door naar zijn hele seizoen. "Hazard beëindigd zijn seizoen met een slechte smaak in de mond. De Belg kon in zijn eerste jaar als Madritista helemaal niet aan de verwachtingen voldoen."

Bij SPORT tot slot, kreeg Hazard een beoordeling van slechts 3 op 10. Enkel zondebok Raphael Varane kreeg een slechtere score. "Pas na 20 minuten liet hij zich een eerste keer zien, toen hij een actie met Benzema wou opzetten. In de tweede helft toonde hij amper teken van leven. Fysiek gezien zat hij ook niet op het niveau dat nodig is voor zo'n wedstrijden, hij werd dan ook maar gewisseld."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

Denkt u dat Hazard volgend seizoen wel zijn topniveau zal halen?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

25
25
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

28
28
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

19
19
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

18
18
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

105
105
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

36
36
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

105
105
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

167
167
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

323
323
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

110
110
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

164
164
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

116
116
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

570
570
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

570
570
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

378
378
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

178
178
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

211
211
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

238
238
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

470
470
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

608
608
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws