Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

door
Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

In de Champions League plaatste Manchester City zich vrijdagavond voor de 'Final 8' door met 2-1 te winnen van Real Madrid. Kevin De Bruyne heerste andermaal op het Engelse middenveld, terwijl Thibaut Courtois uitpakte met enkele knappe reddingen. Eden Hazard daarentegen speelde weer een bleke partij.


De Rode Duivel begon verrassend genoeg aan de aftrap, maar dat bleek geen goede zet van coach Zinedine Zidane. Hazard leek niet helemaal fit en bleef grotendeels onzichtbaar. Achteraf kreeg hij er dan ook stevig van langs in de Spaanse pers. "Hazard was een gok, maar werd een teleurstelling", stelt Marca. "Het was een slechte avond voor de nummer 7. Vinicius had beter in zijn plaats gespeeld. Hij leek helemaal klaar voor deze wedstrijd, maar kwam geen minuut in actie. Ongelooflijk."

Ook Mundo Deportivo toonde zich streng voor de povere Hazard. "Hazard mocht starten, maar was nooit de speler die Real kocht van Chelsea. Zijn wedstrijd, en bij uitbreiding z’n hele seizoen, was teleurstellend." Bij AS trekt men de lijn eveneens door naar zijn hele seizoen. "Hazard beëindigd zijn seizoen met een slechte smaak in de mond. De Belg kon in zijn eerste jaar als Madritista helemaal niet aan de verwachtingen voldoen."

Bij SPORT tot slot, kreeg Hazard een beoordeling van slechts 3 op 10. Enkel zondebok Raphael Varane kreeg een slechtere score. "Pas na 20 minuten liet hij zich een eerste keer zien, toen hij een actie met Benzema wou opzetten. In de tweede helft toonde hij amper teken van leven. Fysiek gezien zat hij ook niet op het niveau dat nodig is voor zo'n wedstrijden, hij werd dan ook maar gewisseld."

LEES OOK: 'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Denkt u dat Hazard volgend seizoen wel zijn topniveau zal halen?

Meest recent

“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

4
4
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

72
72
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van topschutter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

75
75
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

125
125
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

235
235
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

139
139
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

327
327
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

472
472
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

547
547
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

324
324
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

86
86
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

166
166
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

109
109
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

243
243
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

219
219
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

328
328
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

389
389
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

374
374
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

83
83
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

98
98
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

144
144
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

54
54
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

309
309

Meer sportnieuws