Man City door na blunders van Varane, Lyon stunt bij Juventus

577
Man City door na blunders van Varane, Lyon stunt bij Juventus

Vanavond stonden met Manchester City-Real Madrid en Juventus-Lyon twee terugwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League op het programma. City plaatste zich dankzij twee enorme blunders van Raphael Varane, Lyon stuntte door Juventus uit te schakelen ondanks een sterke Ronaldo. Zo nemen City en Lyon het tegen elkaar op in de volgende ronde.


Manchester City-Real Madrid  2-1


De eerste 8 minuten kregen we een studieronde met weinig doelgevaar. Het was wachten op een eerste grote kans en na een enorme blunder van Varane kreeg Sterling op een presenteerblaadje de 1-0 aangeboden en Courtois was kansloos. Wat een blunder! Real was bijzonder pover, Hazard kreeg amper de bal, en bij City controleerden ze rustig. De Bruyne, die veel ruimte kreeg, verdeelde rustig het spel. De 2-0 hing meer in de lucht dan de 1-1.

Na 20 minuten eindelijk een goede actie van Hazard, die Benzema knap bediende maar Ederson redde knap. Even later zette de Rode Duivel de doelman ook aan het werk. Goede minuten van de Belg. City kreeg het moeilijk, maar na 27 minuten was er weer spanning. Benzema, die een topseizoen kent, kopte na een goede voorzet van Rodrygo de 1-1 tegen de touwen. We hadden weer een match. Courtois had niet veel werk, maar kwam een keer goed weg toen hij slecht uitvoetbalde. Het zorgde gelukkig niet voor een tegendoelpunt. Het bleef 1-1 bij de rust.

Opvallend, De Bruyne probeerde Courtois twee keer bij een hoekschop te verrassen aan de eerste paal. De doelman redde en deed dat later ook op een kans voor Sterling. De 2-1 kon niet uitblijven en na een nieuwe grote blunder van Varane zette Jesus de 2-1 op het bord. Game over voor Real, waar Hazard (absoluut niet topfit) compleet onzichtbaar was in de tweede helft. De Bruyne speelde een zeer sterke tweede 45 minuten. Het bleef 2-1 en City naar de kwartfinales.

Juventus-Lyon 2-1


De Oude Dame moest een 1-0-nederlaag uit de heenmatch zien weg te spelen, maar de partij begon slecht voor Juve. Lyon kreeg een penalty en Depay zette de 0-1 op het bord via een Panenka. Juventus moest nu drie keer scoren en kreeg een aantal kansen. Op slag van rust kreeg de club ook een penalty en Ronaldo zette die om: 1-1 bij de rust. In de tweede helft moest de Italiaanse landskampioen dus vol aan de bak.

En wie anders dan Ronaldo zorgde weer voor hoop? De Portugees pakte uit met een heerlijk afstandsschot en zo werd het 2-1. Juve had noog 30 minuten voor de 3-1 te gaan, maar dat lukte niet meer. Lyon naar de volgende ronde.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Gaat City de finale halen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

92
92
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

232
232
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

152
152
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

89
89
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws