Chatelle duidt twee grootste uitdagers Club Brugge aan

door
Chatelle duidt twee grootste uitdagers Club Brugge aan

De Jupiler Pro League gaat vanaf dit weekend eindelijk weer van start. Omdat de transfermarkt nog geopend is tot begin oktober en de laatste competitiewedstrijden alweer van maanden geleden dateren, is het moeilijk om nu al grote voorspellingen te doen. Al wordt Club Brugge door de meeste kenners en volgers bestempeld als dé titelfavoriet.


Blauw-Zwart domineerde de reguliere competitie vorig seizoen dan ook en sloot uiteindelijk af met een voorsprong van vijftien punten op zijn eerste achtervolger. Maar de verwachting is dat die kloof deze jaargang toch niet zo groot zal worden. De concurrentie wapende zich de voorbije weken immers al om de strijd met Club aan te gaan en er mag in de komende periode nog meer versterking verwacht worden bij de uitdagers.

Analist Thomas Chatelle verwacht alvast dat AA Gent en Antwerp het de regerende landskampioen moeilijk zal maken. "Gent en Antwerp zullen de grootste concurrenten van Club Brugge worden voor de titel. Gent heeft getoond dat het een erg solide kern heeft. Ook al zal het verwachte vertrek van David doorwegen in het aanvallende compartiment. Desondanks hebben ze nog steeds een erg sterke selectie", aldus Chatelle bij RTBF.

LEES OOK: Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wie wordt de grootste concurrent van Club?

Meest recent

Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

6
6
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

46
46
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

58
58
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

32
32
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

70
70
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

36
36
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

222
222
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

322
322
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

103
103
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

424
424
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

198
198
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

182
182
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

248
248
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1659
1659
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

279
279
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

491
491
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1035
1035
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

232
232
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

331
331
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

733
733
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

586
586

Meer sportnieuws