Club mikt op topcompetities: Clement kondigt versterking aan

door
Club mikt op topcompetities: Clement kondigt versterking aan

Landskampioen Club Brugge trapt zaterdagnamiddag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang, Blauw-Zwart krijgt dan het bezoek van Charleroi. Coach Philippe Clement zal het wel nog moeten doen zonder zomerse versterking. Tot dusver haalden de Bruggelingen geen nieuwe namen in huis.


Maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Zo bevestigde Clement op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dat Club sowieso nog zal toeslaan op de transfermarkt. "We willen nog gerichte versterkingen halen, zowel het bestuur als mezelf. We zijn daar ook mee bezig. Het hangt altijd van de markt af. Voor hetzelfde geld hadden hier al twee, drie nieuwe jongens gestaan. We zijn er ook al dicht bij geweest, maar dan lukte het net niet. Dus we zullen zien, het is de wet van vraag en aanbod", klonk het.

De landskampioen lijkt ook hoog te mikken en werd al gelinkt aan doelwitten uit topcompetities zoals die in Engeland en Duitsland. Maar daardoor stuit het op nog een ander probleem. "In heel wat competities is men langer blijven spelen. We hebben deze week nog van een aantal mensen gehoord dat ze eerst met vakantie gaan. Zij zitten in een heel andere cyclus dan waar wij in zitten. Dat zorgt ervoor dat de zaken verlaat worden. Daarom duurt de transferperiode ook langer."

LEES OOK: Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

Denkt u dat Club versterkt uit de mercato zal komen?

Meest recent

Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

59
59
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

49
49
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

22
22
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

142
142
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

488
488
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

216
216
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

190
190
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

46
46
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

113
113
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

300
300
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

298
298
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

190
190
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

192
192
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

327
327
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

346
346
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

107
107
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

328
328
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

252
252
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

213
213
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

255
255
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

233
233
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

400
400

Meer sportnieuws