Club mikt op topcompetities: Clement kondigt versterking aan

1169 stemmen
Club mikt op topcompetities: Clement kondigt versterking aan

Landskampioen Club Brugge trapt zaterdagnamiddag het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang, Blauw-Zwart krijgt dan het bezoek van Charleroi. Coach Philippe Clement zal het wel nog moeten doen zonder zomerse versterking. Tot dusver haalden de Bruggelingen geen nieuwe namen in huis.


Maar daar zal in de komende weken ongetwijfeld verandering in komen. Zo bevestigde Clement op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dat Club sowieso nog zal toeslaan op de transfermarkt. "We willen nog gerichte versterkingen halen, zowel het bestuur als mezelf. We zijn daar ook mee bezig. Het hangt altijd van de markt af. Voor hetzelfde geld hadden hier al twee, drie nieuwe jongens gestaan. We zijn er ook al dicht bij geweest, maar dan lukte het net niet. Dus we zullen zien, het is de wet van vraag en aanbod", klonk het.

De landskampioen lijkt ook hoog te mikken en werd al gelinkt aan doelwitten uit topcompetities zoals die in Engeland en Duitsland. Maar daardoor stuit het op nog een ander probleem. "In heel wat competities is men langer blijven spelen. We hebben deze week nog van een aantal mensen gehoord dat ze eerst met vakantie gaan. Zij zitten in een heel andere cyclus dan waar wij in zitten. Dat zorgt ervoor dat de zaken verlaat worden. Daarom duurt de transferperiode ook langer."

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Denkt u dat Club versterkt uit de mercato zal komen?

Meest recent

Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

0
0
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

75
75
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

140
140
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

89
89
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

131
131
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

310
310
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

104
104
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

60
60
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

97
97
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

455
455
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

98
98
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

328
328
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

163
163
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

186
186
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

319
319
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

269
269
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

160
160
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

82
82
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

221
221
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

654
654
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

606
606
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

374
374
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

356
356
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

87
87

Meer sportnieuws