TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft vrijdag nog eens een inkomende transfer afgerond. Zoals verwacht strikte het Mustapha Bundu, die voor rond de 3 miljoen euro overkomt van Aarhus. Ook Lorient aasde op de flankaanvaller, maar die verkoos zelf een overstap naar Brussel. Hij tekende een contract voor vier jaar.



Club Brugge neemt deze zomer mogelijk nog afscheid van enkele sterkhouders, zoals Emmanuel Dennis. Er zou alvast een eerste officiële bod binnengelopen zijn voor de Nigeriaan, vanwege Atalanta. Hun aanbieding kwam echter niet in de buurt van de 25 miljoen euro die Club hoopt te vange en dus werd ze zonder pardon van tafel geveegd.

Blauw-Zwart gaat mogelijk nog een verdediger aantrekken deze zomer. Het nam immers afscheid van de jonge Siemen Voet, die verhuurd wordt met aankoopoptie aan KV Mechelen. Naar verluidt zou Club denken aan Jackson Porozo, een 20-jarige verdediger uit Ecuador die voor Santos speelde. Daar is hij echter einde contract. Ook Ajax, Real Valladolid en Getafe liggen echter op de loer. Porozo zelf zou een voorkeur hebben voor een transfer naar La Liga.



Bij AA Gent is het wachten tot Brecht Dejaegere vertrekt. De middenvelder werd naar de B-kern gestuurd en mag weg voor 350.000 euro en misschien zelfs minder. Antwerp lijkt momenteel de meest aannemelijke bestemming voor Dejaegere, maar ook KRC Genk en Standard liggen nog op de loer.

Bij Standard kan Obbi Oulare een verrassende transfer maken. De spits zou in de belangstelling staan van Besiktas, dat de 24-jarige spits graag wil huren met aankoopoptie. Bij Standard zien ze een dergelijke constructie echter niet meteen zitten.



KV Oostende heeft een nieuwe transfer afgerond. De Kustploeg maakte via haar officiële kanalen namelijk de komst van Cameron McGeehan bekend. Een tweede transfer die KVO realiseert bij Barnsley, dat niet toevallig ook PMG als eigenaar heeft. McGeehan tekende voor drie seizoenen.



Beerschot gaat nog een spits halen. De 18-jarige David Mukuna-Trouet zou de overstap maken naar het Kiel van amateurclub Walhain. In eerste instantie zal hij wel nog aan de slag gaan bij de beloftenploeg van de Ratten.

BUITENLAND

Besnik Hasi is tegenwoordig trainer in Saudi-Arabië bij Al Raed en hij heeft nog eens een oude bekende van Anderlecht binnengehaald. Als keeperstrainer werd immers Max de Jong aan boord gehaald. De Nederlander moest in de zomer vertrekken bij Paars-Wit na de komst van Jelle ten Rouwelaar. 



Arsenal staat op het punt om een belangrijke deal te sluiten. Pierre-Emerick Aubameyang lijkt zijn binnen een jaar aflopende contract te gaan verlengen nadat hij een zeer aanlokkelijke aanbieding gekregen heeft. Hij kan de komende drie seizoenen 14,5 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Mesut Özil mag dan weer vertrekken, maar heeft daar zelf weinig zin in. 

LEES OOK: 'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

Denk je dat Bundu snel een meerwaarde zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

10
10
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

94
94
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

48
48
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

19
19
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

255
255
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

67
67
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

92
92
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

403
403
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

88
88
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

429
429
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

131
131
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

411
411
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

408
408
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

198
198
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

212
212
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

177
177
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

604
604
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

320
320
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

93
93
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

75
75
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1054
1054
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

369
369
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

403
403
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

62
62

Meer sportnieuws