TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

1301 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft vrijdag nog eens een inkomende transfer afgerond. Zoals verwacht strikte het Mustapha Bundu, die voor rond de 3 miljoen euro overkomt van Aarhus. Ook Lorient aasde op de flankaanvaller, maar die verkoos zelf een overstap naar Brussel. Hij tekende een contract voor vier jaar.



Club Brugge neemt deze zomer mogelijk nog afscheid van enkele sterkhouders, zoals Emmanuel Dennis. Er zou alvast een eerste officiële bod binnengelopen zijn voor de Nigeriaan, vanwege Atalanta. Hun aanbieding kwam echter niet in de buurt van de 25 miljoen euro die Club hoopt te vange en dus werd ze zonder pardon van tafel geveegd.

Blauw-Zwart gaat mogelijk nog een verdediger aantrekken deze zomer. Het nam immers afscheid van de jonge Siemen Voet, die verhuurd wordt met aankoopoptie aan KV Mechelen. Naar verluidt zou Club denken aan Jackson Porozo, een 20-jarige verdediger uit Ecuador die voor Santos speelde. Daar is hij echter einde contract. Ook Ajax, Real Valladolid en Getafe liggen echter op de loer. Porozo zelf zou een voorkeur hebben voor een transfer naar La Liga.



Bij AA Gent is het wachten tot Brecht Dejaegere vertrekt. De middenvelder werd naar de B-kern gestuurd en mag weg voor 350.000 euro en misschien zelfs minder. Antwerp lijkt momenteel de meest aannemelijke bestemming voor Dejaegere, maar ook KRC Genk en Standard liggen nog op de loer.

Bij Standard kan Obbi Oulare een verrassende transfer maken. De spits zou in de belangstelling staan van Besiktas, dat de 24-jarige spits graag wil huren met aankoopoptie. Bij Standard zien ze een dergelijke constructie echter niet meteen zitten.



KV Oostende heeft een nieuwe transfer afgerond. De Kustploeg maakte via haar officiële kanalen namelijk de komst van Cameron McGeehan bekend. Een tweede transfer die KVO realiseert bij Barnsley, dat niet toevallig ook PMG als eigenaar heeft. McGeehan tekende voor drie seizoenen.



Beerschot gaat nog een spits halen. De 18-jarige David Mukuna-Trouet zou de overstap maken naar het Kiel van amateurclub Walhain. In eerste instantie zal hij wel nog aan de slag gaan bij de beloftenploeg van de Ratten.

BUITENLAND

Besnik Hasi is tegenwoordig trainer in Saudi-Arabië bij Al Raed en hij heeft nog eens een oude bekende van Anderlecht binnengehaald. Als keeperstrainer werd immers Max de Jong aan boord gehaald. De Nederlander moest in de zomer vertrekken bij Paars-Wit na de komst van Jelle ten Rouwelaar. 



Arsenal staat op het punt om een belangrijke deal te sluiten. Pierre-Emerick Aubameyang lijkt zijn binnen een jaar aflopende contract te gaan verlengen nadat hij een zeer aanlokkelijke aanbieding gekregen heeft. Hij kan de komende drie seizoenen 14,5 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Mesut Özil mag dan weer vertrekken, maar heeft daar zelf weinig zin in. 

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Denk je dat Bundu snel een meerwaarde zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

31
31
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

105
105
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

51
51
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

72
72
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

376
376
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

95
95
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

144
144
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

520
520
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

62
62
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

250
250
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

372
372
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1330
1330
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

568
568
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

188
188
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

208
208
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

841
841
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

615
615
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

208
208
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

88
88

Meer sportnieuws