TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

1301
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft vrijdag nog eens een inkomende transfer afgerond. Zoals verwacht strikte het Mustapha Bundu, die voor rond de 3 miljoen euro overkomt van Aarhus. Ook Lorient aasde op de flankaanvaller, maar die verkoos zelf een overstap naar Brussel. Hij tekende een contract voor vier jaar.



Club Brugge neemt deze zomer mogelijk nog afscheid van enkele sterkhouders, zoals Emmanuel Dennis. Er zou alvast een eerste officiële bod binnengelopen zijn voor de Nigeriaan, vanwege Atalanta. Hun aanbieding kwam echter niet in de buurt van de 25 miljoen euro die Club hoopt te vange en dus werd ze zonder pardon van tafel geveegd.

Blauw-Zwart gaat mogelijk nog een verdediger aantrekken deze zomer. Het nam immers afscheid van de jonge Siemen Voet, die verhuurd wordt met aankoopoptie aan KV Mechelen. Naar verluidt zou Club denken aan Jackson Porozo, een 20-jarige verdediger uit Ecuador die voor Santos speelde. Daar is hij echter einde contract. Ook Ajax, Real Valladolid en Getafe liggen echter op de loer. Porozo zelf zou een voorkeur hebben voor een transfer naar La Liga.



Bij AA Gent is het wachten tot Brecht Dejaegere vertrekt. De middenvelder werd naar de B-kern gestuurd en mag weg voor 350.000 euro en misschien zelfs minder. Antwerp lijkt momenteel de meest aannemelijke bestemming voor Dejaegere, maar ook KRC Genk en Standard liggen nog op de loer.

Bij Standard kan Obbi Oulare een verrassende transfer maken. De spits zou in de belangstelling staan van Besiktas, dat de 24-jarige spits graag wil huren met aankoopoptie. Bij Standard zien ze een dergelijke constructie echter niet meteen zitten.



KV Oostende heeft een nieuwe transfer afgerond. De Kustploeg maakte via haar officiële kanalen namelijk de komst van Cameron McGeehan bekend. Een tweede transfer die KVO realiseert bij Barnsley, dat niet toevallig ook PMG als eigenaar heeft. McGeehan tekende voor drie seizoenen.



Beerschot gaat nog een spits halen. De 18-jarige David Mukuna-Trouet zou de overstap maken naar het Kiel van amateurclub Walhain. In eerste instantie zal hij wel nog aan de slag gaan bij de beloftenploeg van de Ratten.

BUITENLAND

Besnik Hasi is tegenwoordig trainer in Saudi-Arabië bij Al Raed en hij heeft nog eens een oude bekende van Anderlecht binnengehaald. Als keeperstrainer werd immers Max de Jong aan boord gehaald. De Nederlander moest in de zomer vertrekken bij Paars-Wit na de komst van Jelle ten Rouwelaar. 



Arsenal staat op het punt om een belangrijke deal te sluiten. Pierre-Emerick Aubameyang lijkt zijn binnen een jaar aflopende contract te gaan verlengen nadat hij een zeer aanlokkelijke aanbieding gekregen heeft. Hij kan de komende drie seizoenen 14,5 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Mesut Özil mag dan weer vertrekken, maar heeft daar zelf weinig zin in. 

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Denk je dat Bundu snel een meerwaarde zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

75
75
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

57
57
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

78
78
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

145
145
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

119
119
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

198
198
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

262
262
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

147
147
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

212
212
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

94
94
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

71
71
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

223
223
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

124
124
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

221
221
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

847
847
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

104
104
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

165
165
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

206
206
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

239
239
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

79
79
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

253
253
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

471
471

Meer sportnieuws