TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

1301 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft vrijdag nog eens een inkomende transfer afgerond. Zoals verwacht strikte het Mustapha Bundu, die voor rond de 3 miljoen euro overkomt van Aarhus. Ook Lorient aasde op de flankaanvaller, maar die verkoos zelf een overstap naar Brussel. Hij tekende een contract voor vier jaar.



Club Brugge neemt deze zomer mogelijk nog afscheid van enkele sterkhouders, zoals Emmanuel Dennis. Er zou alvast een eerste officiële bod binnengelopen zijn voor de Nigeriaan, vanwege Atalanta. Hun aanbieding kwam echter niet in de buurt van de 25 miljoen euro die Club hoopt te vange en dus werd ze zonder pardon van tafel geveegd.

Blauw-Zwart gaat mogelijk nog een verdediger aantrekken deze zomer. Het nam immers afscheid van de jonge Siemen Voet, die verhuurd wordt met aankoopoptie aan KV Mechelen. Naar verluidt zou Club denken aan Jackson Porozo, een 20-jarige verdediger uit Ecuador die voor Santos speelde. Daar is hij echter einde contract. Ook Ajax, Real Valladolid en Getafe liggen echter op de loer. Porozo zelf zou een voorkeur hebben voor een transfer naar La Liga.



Bij AA Gent is het wachten tot Brecht Dejaegere vertrekt. De middenvelder werd naar de B-kern gestuurd en mag weg voor 350.000 euro en misschien zelfs minder. Antwerp lijkt momenteel de meest aannemelijke bestemming voor Dejaegere, maar ook KRC Genk en Standard liggen nog op de loer.

Bij Standard kan Obbi Oulare een verrassende transfer maken. De spits zou in de belangstelling staan van Besiktas, dat de 24-jarige spits graag wil huren met aankoopoptie. Bij Standard zien ze een dergelijke constructie echter niet meteen zitten.



KV Oostende heeft een nieuwe transfer afgerond. De Kustploeg maakte via haar officiële kanalen namelijk de komst van Cameron McGeehan bekend. Een tweede transfer die KVO realiseert bij Barnsley, dat niet toevallig ook PMG als eigenaar heeft. McGeehan tekende voor drie seizoenen.



Beerschot gaat nog een spits halen. De 18-jarige David Mukuna-Trouet zou de overstap maken naar het Kiel van amateurclub Walhain. In eerste instantie zal hij wel nog aan de slag gaan bij de beloftenploeg van de Ratten.

BUITENLAND

Besnik Hasi is tegenwoordig trainer in Saudi-Arabië bij Al Raed en hij heeft nog eens een oude bekende van Anderlecht binnengehaald. Als keeperstrainer werd immers Max de Jong aan boord gehaald. De Nederlander moest in de zomer vertrekken bij Paars-Wit na de komst van Jelle ten Rouwelaar. 



Arsenal staat op het punt om een belangrijke deal te sluiten. Pierre-Emerick Aubameyang lijkt zijn binnen een jaar aflopende contract te gaan verlengen nadat hij een zeer aanlokkelijke aanbieding gekregen heeft. Hij kan de komende drie seizoenen 14,5 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Mesut Özil mag dan weer vertrekken, maar heeft daar zelf weinig zin in. 

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Denk je dat Bundu snel een meerwaarde zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

86
86
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

29
29
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

316
316
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

51
51
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

158
158
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

666
666
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

64
64
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

166
166
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1046
1046
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

671
671
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

837
837
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

488
488
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

394
394

Meer sportnieuws