TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

1301 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft weer prijs, Club wijst bod af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft vrijdag nog eens een inkomende transfer afgerond. Zoals verwacht strikte het Mustapha Bundu, die voor rond de 3 miljoen euro overkomt van Aarhus. Ook Lorient aasde op de flankaanvaller, maar die verkoos zelf een overstap naar Brussel. Hij tekende een contract voor vier jaar.



Club Brugge neemt deze zomer mogelijk nog afscheid van enkele sterkhouders, zoals Emmanuel Dennis. Er zou alvast een eerste officiële bod binnengelopen zijn voor de Nigeriaan, vanwege Atalanta. Hun aanbieding kwam echter niet in de buurt van de 25 miljoen euro die Club hoopt te vange en dus werd ze zonder pardon van tafel geveegd.

Blauw-Zwart gaat mogelijk nog een verdediger aantrekken deze zomer. Het nam immers afscheid van de jonge Siemen Voet, die verhuurd wordt met aankoopoptie aan KV Mechelen. Naar verluidt zou Club denken aan Jackson Porozo, een 20-jarige verdediger uit Ecuador die voor Santos speelde. Daar is hij echter einde contract. Ook Ajax, Real Valladolid en Getafe liggen echter op de loer. Porozo zelf zou een voorkeur hebben voor een transfer naar La Liga.



Bij AA Gent is het wachten tot Brecht Dejaegere vertrekt. De middenvelder werd naar de B-kern gestuurd en mag weg voor 350.000 euro en misschien zelfs minder. Antwerp lijkt momenteel de meest aannemelijke bestemming voor Dejaegere, maar ook KRC Genk en Standard liggen nog op de loer.

Bij Standard kan Obbi Oulare een verrassende transfer maken. De spits zou in de belangstelling staan van Besiktas, dat de 24-jarige spits graag wil huren met aankoopoptie. Bij Standard zien ze een dergelijke constructie echter niet meteen zitten.



KV Oostende heeft een nieuwe transfer afgerond. De Kustploeg maakte via haar officiële kanalen namelijk de komst van Cameron McGeehan bekend. Een tweede transfer die KVO realiseert bij Barnsley, dat niet toevallig ook PMG als eigenaar heeft. McGeehan tekende voor drie seizoenen.



Beerschot gaat nog een spits halen. De 18-jarige David Mukuna-Trouet zou de overstap maken naar het Kiel van amateurclub Walhain. In eerste instantie zal hij wel nog aan de slag gaan bij de beloftenploeg van de Ratten.

BUITENLAND

Besnik Hasi is tegenwoordig trainer in Saudi-Arabië bij Al Raed en hij heeft nog eens een oude bekende van Anderlecht binnengehaald. Als keeperstrainer werd immers Max de Jong aan boord gehaald. De Nederlander moest in de zomer vertrekken bij Paars-Wit na de komst van Jelle ten Rouwelaar. 



Arsenal staat op het punt om een belangrijke deal te sluiten. Pierre-Emerick Aubameyang lijkt zijn binnen een jaar aflopende contract te gaan verlengen nadat hij een zeer aanlokkelijke aanbieding gekregen heeft. Hij kan de komende drie seizoenen 14,5 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Mesut Özil mag dan weer vertrekken, maar heeft daar zelf weinig zin in. 

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Denk je dat Bundu snel een meerwaarde zal zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

20
20
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

26
26
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

192
192
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

13
13
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

49
49
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

54
54
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

234
234
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

560
560
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

233
233
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

468
468
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

94
94
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

126
126
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

28
28
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

597
597
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

218
218
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

311
311
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

72
72

Meer sportnieuws