Zo win jij dit weekend bijna 400 euro met 10 euro inzet op CL & JPL!

82 stemmen
Zo win jij dit weekend bijna 400 euro met 10 euro inzet op CL & JPL!

We hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk is het zover. Niet alleen wordt er dit weekend weer op de Belgische velden gevoetbald, ook de Champions League trekt zich terug op gang. Met al dat lekkers op het programma helpt VoetbalNieuws u in samenwerking met UNIBET.be graag navigeren door de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op het kampioenenbal, waar Manchester City vrijdag Real Madrid op bezoek krijgt. Eden Hazard versus Kevin De Bruyne dus, met de ogen vooral op die laatste gericht. King Kev brak tenslotte niet enkel recent het assistrecord in de Premier League, bij de 1-2 zege in Bernabéu was hij met een doelpunt én assist ook al de gevierde held. Ons zou het dus niet verbazen mocht de beste aangever ter wereld nu opnieuw een ploegmaat in stelling brengen. Een assist voor KDB levert alvast 2,70x onze inzet op.



Op zaterdag is het dan eindelijk weer tijd voor de Jupiler Pro League, met de topper tussen Club Brugge en Charleroi als openingswedstrijd. De landskampioen is ongetwijfeld vastberaden om terug te slaan na de bekerblamage tegen Antwerp, maar heeft het vaak vrij lastig met het nummer drie van vorig seizoen. Toch denken we dat Blauw-Zwart de eerste opdracht van de nieuwe campagne tot een goed einde brengt, zij het misschien wel met een tegentreffer. In dat geval vermenigvuldigen wij ons inleggeld maal 3,60x.

Later op de avond staan er nog twee terugmatchen in de Champions League gepland. Bayern München heeft de kwalificatie tegen Chelsea reeds op zak, maar Barcelona en Napoli moeten na de 1-1 in Italië nog vol aan de slag. Beiden sloten het seizoen in eigen land niet bepaald in stijl af, al wonnen Dries Mertens en zijn maats wel nog de beker. Helaas voor onze landgenoot, die knap scoorde in de heenpartij, gokken wij echter toch op een nipte zege voor Lionel Messi en co. Winst met één goal verschil is 3,70x onze bet waard.



Op zondag richten we de aandacht terug op onze eigen competitie, waar STVV al vroeg in de namiddag AA Gent ontvangt. Ondanks een wisselvallige voorbereiding lijkt de ambitieuze vicekampioen zelfs zonder Jonathan David klaar om de koe bij de horens te vatten, terwijl bij de thuisploeg nog lang niet alles op punt staat. Wij gaan er dan ook vanuit dat de Buffalo’s gezwind van start gaan en de Kanaries verpletteren. Als de machine van Jess Thorup daarbij minstens drie keer raak treft, rekenen wij ons 2,90x onze inzet rijker.

Hoewel de eerste speeldag pas maandag wordt afgesloten, focussen we ons laatste op de interessante affiche tussen KV Mechelen en Anderlecht. In de voorbije jaargang kon Paars-Wit in twee ontmoetingen geen enkele keer scoren tegen Malinwa, dus ook nu verwachten we ons aan maximaal één doelpunt voor de Brusselaars. Indien de agressievere Mechelaars tegelijkertijd ook meer kaarten pakken dan de vaak iets te brave jonkies van de recordkampioen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,50x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op moeizame zeges voor Club Brugge en Barcelona, samen met een drieklapper voor AA Gent. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 38,63x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Waar kijkt u het meest naar uit?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

42
42
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

34
34
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

63
63
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

49
49
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

19
19
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

68
68
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

138
138
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

264
264
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

934
934
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

108
108
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

596
596
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1029
1029
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

307
307
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws