'Arsenal heeft absolute topdeal beet: "De beste sinds Henry"'

562
'Arsenal heeft absolute topdeal beet:

Pierre-Emerick Aubameyang ligt bij Arsenal nog maar vast tot medio 2021 en dus is er haast geboden bij een verlenging. Des te meer omdat de Gabonees stilaan op interesse van heel wat buitenlandse ploegen kan rekenen. Maar er zou een doorbraak in de maak zijn.

Volgens het medium The Mirror staan alle neuzen inmiddels dezelfde kant op in het Emirates Stadium. Naar verluidt heeft Aubameyang een nieuwe aanbieding gekregen voor een monstercontract voor drie seizoenen met een weeksalaris van 278.000 euro, wat neerkomt op een bedrag van 14,5 miljoen euro per jaar. Op dit moment strijkt de spits nog een kleine 200.000 euro per week op.

Iemand die men bij Arsenal liever kwijt dan rijk is, is Mesut Özil. De Duitser verdient het krankzinnige bedrag van 400.000 euro per week in Londen, maar komt vrijwel nooit meer in actie voor zijn werkgever. De clubleiding hoopt hem te kunnen slijten, maar daar wil Özil volgens de laatste geruchten niets van weten. Hij zou het helemaal niet vervelend vinden om een bijrol te spelen voor het megasalaris dat hij opstrijkt.

UPDATE 23u30

Een akkoord tussen Arsenal en zijn sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang is dus nakende, en daar zullen ze bij The Gunners meer dan tevreden over zijn. De Gabonees leidde de Londenaren zowat eigenhandig naar FA Cup-winst, en zal dus normaliter ook de komende seizoenen in het Emirates te bewonderen zijn.

Het lijkt er dan ook op dat Aubameyang straks zal uitgroeien tot een clubicoon van Arsenal, een status die sowieso al niet veraf meer is. Bij Give Me Sport zijn ze alvast duidelijk: “Aubameyang is de beste Arsenal-speler sinds Henry”. Een straffe uitspraak, maar één die wel moeilijk te weerleggen valt gezien zijn straffe statistieken sinds zijn komst. 70 doelpunten in 109 wedstrijden, het vertelt zowat het hele verhaal. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De beste sinds Henry?

Meest recent

Sonck hekelt RSCA-bestuur: "Ik begrijp dat niet"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

1
1
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

28
28
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

302
302
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

56
56
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

47
47
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

50
50
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

246
246
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

307
307
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

197
197
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

268
268
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

227
227
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

67
67
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

299
299
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

101
101
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

123
123
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

288
288
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1157
1157
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54

Meer sportnieuws