'Arsenal heeft absolute topdeal beet: "De beste sinds Henry"'

door
'Arsenal heeft absolute topdeal beet:

Pierre-Emerick Aubameyang ligt bij Arsenal nog maar vast tot medio 2021 en dus is er haast geboden bij een verlenging. Des te meer omdat de Gabonees stilaan op interesse van heel wat buitenlandse ploegen kan rekenen. Maar er zou een doorbraak in de maak zijn.

Volgens het medium The Mirror staan alle neuzen inmiddels dezelfde kant op in het Emirates Stadium. Naar verluidt heeft Aubameyang een nieuwe aanbieding gekregen voor een monstercontract voor drie seizoenen met een weeksalaris van 278.000 euro, wat neerkomt op een bedrag van 14,5 miljoen euro per jaar. Op dit moment strijkt de spits nog een kleine 200.000 euro per week op.

Iemand die men bij Arsenal liever kwijt dan rijk is, is Mesut Özil. De Duitser verdient het krankzinnige bedrag van 400.000 euro per week in Londen, maar komt vrijwel nooit meer in actie voor zijn werkgever. De clubleiding hoopt hem te kunnen slijten, maar daar wil Özil volgens de laatste geruchten niets van weten. Hij zou het helemaal niet vervelend vinden om een bijrol te spelen voor het megasalaris dat hij opstrijkt.

UPDATE 23u30

Een akkoord tussen Arsenal en zijn sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang is dus nakende, en daar zullen ze bij The Gunners meer dan tevreden over zijn. De Gabonees leidde de Londenaren zowat eigenhandig naar FA Cup-winst, en zal dus normaliter ook de komende seizoenen in het Emirates te bewonderen zijn.

Het lijkt er dan ook op dat Aubameyang straks zal uitgroeien tot een clubicoon van Arsenal, een status die sowieso al niet veraf meer is. Bij Give Me Sport zijn ze alvast duidelijk: “Aubameyang is de beste Arsenal-speler sinds Henry”. Een straffe uitspraak, maar één die wel moeilijk te weerleggen valt gezien zijn straffe statistieken sinds zijn komst. 70 doelpunten in 109 wedstrijden, het vertelt zowat het hele verhaal. 

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

De beste sinds Henry?

Meest recent

DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

102
102
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

32
32
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

106
106
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

23
23
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

24
24
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

51
51
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

28
28
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

148
148
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

79
79
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

115
115
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

61
61
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

207
207
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

210
210
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

162
162
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

232
232
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

282
282
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

130
130
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

123
123
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

80
80
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

363
363
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

265
265
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

303
303

Meer sportnieuws