'Anderlecht troeft Dortmund af voor nieuwste aanwinst'

1036
'Anderlecht troeft Dortmund af voor nieuwste aanwinst'

Anderlecht sprong tot dusver zuinig om met de beperkte middelen, maar nu tasten de Brusselaars naar de nieuwe normen toch nog eens vrij diep in de buidel. Paars-Wit legt naar verluidt immers een drietal miljoen neer voor Mustapha Bundu, die zelfs al toegekomen is in België.

De 23-jarige Sierra Leoner, die de overstap maakt van het Deense Aarhus, werd op de luchthaven van Zaventem onderschept door Het Laatste Nieuws. Daar gaf de nieuwe aanvaller van de recordkampioen meteen ook een woordje uitleg. "Ik ben een aanvallende speler. Sterk en snel. Waarom ik voor Anderlecht koos? Dit is de perfecte stap in mijn carrière", aldus Bundu.

Inden de aanwinst slaagt voor zijn medische testen, die volgens het dagblad vandaag nog op het programma staan, lijkt de transfer dus in kannen en kruiken. Tot grote tevredenheid van speler-inspirator Vincent Kompany, die nog volgens HLN fors gelooft in de nieuwkomer. Net zoals bijvoorbeeld de vertrokken Kemar Roofe, krijgt Bundu zo dus de stempel van Kompany-transfer.

UPDATE 23u15

De transfer van Mustapha Bundu lijkt nog een kwestie van uren. De verwachting is dat hij vrijdag zal worden voorgesteld, nadat hij zijn medische testen heeft afgelegd. Als die niets onheilspellend aan het licht brengen, heeft Paars-Wit de aanvaller uit Sierra Leona helemaal beet. Anderlecht troeft overigens enkele fraaie namen af voor zijn handtekening. 

Zo staat in Het Laatste Nieuws te lezen dat er ook gewag werd gemaakt van interesse van Borussia Dortmund en Lille, al stelt het daar wel meteen bij dat die clubs te hoog gegrepen waren. Wat evenwel in het voordeel van de Brusselaars spreekt: Bundu gaf zelf de voorkeur aan een transfer naar het Lotto Park ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs, zoals het Franse Lorient. De aanvaller ziet Anderlecht namelijk als de ideale tussenstop naar zijn droomcompetitie: de Premier League.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Wordt hij een succes?

Meest recent

De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

1
1
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

17
17
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

77
77
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

85
85
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

20
20
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

146
146
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

76
76
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

176
176
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

164
164
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

247
247
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

193
193
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

244
244
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

412
412
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

193
193
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

193
193
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

168
168
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

219
219
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

20
20

Meer sportnieuws