'Anderlecht troeft Dortmund af voor nieuwste aanwinst'

door
'Anderlecht troeft Dortmund af voor nieuwste aanwinst'

Anderlecht sprong tot dusver zuinig om met de beperkte middelen, maar nu tasten de Brusselaars naar de nieuwe normen toch nog eens vrij diep in de buidel. Paars-Wit legt naar verluidt immers een drietal miljoen neer voor Mustapha Bundu, die zelfs al toegekomen is in België.

De 23-jarige Sierra Leoner, die de overstap maakt van het Deense Aarhus, werd op de luchthaven van Zaventem onderschept door Het Laatste Nieuws. Daar gaf de nieuwe aanvaller van de recordkampioen meteen ook een woordje uitleg. "Ik ben een aanvallende speler. Sterk en snel. Waarom ik voor Anderlecht koos? Dit is de perfecte stap in mijn carrière", aldus Bundu.

Inden de aanwinst slaagt voor zijn medische testen, die volgens het dagblad vandaag nog op het programma staan, lijkt de transfer dus in kannen en kruiken. Tot grote tevredenheid van speler-inspirator Vincent Kompany, die nog volgens HLN fors gelooft in de nieuwkomer. Net zoals bijvoorbeeld de vertrokken Kemar Roofe, krijgt Bundu zo dus de stempel van Kompany-transfer.

UPDATE 23u15

De transfer van Mustapha Bundu lijkt nog een kwestie van uren. De verwachting is dat hij vrijdag zal worden voorgesteld, nadat hij zijn medische testen heeft afgelegd. Als die niets onheilspellend aan het licht brengen, heeft Paars-Wit de aanvaller uit Sierra Leona helemaal beet. Anderlecht troeft overigens enkele fraaie namen af voor zijn handtekening. 

Zo staat in Het Laatste Nieuws te lezen dat er ook gewag werd gemaakt van interesse van Borussia Dortmund en Lille, al stelt het daar wel meteen bij dat die clubs te hoog gegrepen waren. Wat evenwel in het voordeel van de Brusselaars spreekt: Bundu gaf zelf de voorkeur aan een transfer naar het Lotto Park ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs, zoals het Franse Lorient. De aanvaller ziet Anderlecht namelijk als de ideale tussenstop naar zijn droomcompetitie: de Premier League.

LEES OOK: Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Wordt hij een succes?

Meest recent

‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

22
22
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

128
128
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

118
118
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

33
33
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

239
239
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

56
56
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

485
485
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

412
412
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

409
409
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

560
560
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

406
406
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

316
316
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

181
181
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

484
484
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

662
662
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

137
137
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

478
478
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

436
436
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

601
601
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

228
228
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

146
146
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

530
530
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

97
97
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

286
286
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

593
593

Meer sportnieuws