Sevilla naar kwartfinale Europa League, ook Leverkusen is er bij

198 stemmen
Sevilla naar kwartfinale Europa League, ook Leverkusen is er bij

De kwartfinales van de Europa League krijgen steeds meer vorm. Donderdagavond wisten ook Sevilla FC en Bayer Leverkusen zich bij de laatste acht ploegen te scharen. De Spanjaarden haalden het met 2-0 in de clash tegen AS Roma, de Duitsers waren dan weer een maatje te groot voor Glasgow Rangers.


Sevilla-Roma: 2-0
Het treffen tussen Sevilla en Roma werd beslecht over slechts éénd duel op neutraal terrein, zo vond de wedstrijd plaats in Duisburg. De Spanjaarden begonnen alvast het best. De lat wist Jules Koundé nog van scoren af te houden, maar even later wist linksback Sergio Reguilón de Spanjaarden alsnog op 1-0 te zetten. Nog voor rust maakte Sevilla ook de 2-0. Youssef En-Nesyri verdubbelde de marge.

In de tweede helft dacht Jules Koundé er zelfs 3-0 van te maken, ware het niet dat Björn Kuipers zowel door zijn assistent-scheidsrechter als de VAR op buitenspel werd gewezen. Kuipers gaf op VAR-advies nog wel rood aan Gianluca Mancini van Roma.

Leverkusen-Rangers: 1-0
Na de 1-3 zege in Schotland wonnen de Duitsers ook de return van Rangers: 1-0. Moussa Diaby zorgde in de tweede helft voor het enige doelpunt van de avond. Edmond Tapsoba was nog wel dicht bij een gelijkmaker, maar zijn inzet werd van de lijn gehaald. Sevilla stuit in de volgende ronde op de winnaar van Olympiakos Piraeus - Wolverhampton Wanderers. Leverkusen neemt het op tegen het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Wie maakte volgens u de grootste kans op de eindzege?

Meest recent

Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

100
100
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

65
65
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

154
154
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

86
86
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

64
64
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

425
425
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

175
175
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

376
376
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

347
347
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

157
157
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

665
665
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

209
209
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

569
569
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

152
152
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

793
793
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

264
264
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

926
926
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

541
541
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

212
212
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

393
393
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1480
1480
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

506
506
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

342
342
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

511
511
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

423
423

Meer sportnieuws